הגלקסי S2 יגיע לישראל כבר בחודש מאי.

אחת הכוכבות בתערוכה היא חברת סמסונג שאמנם לא הציגה מכשירים מהפכניים אבל ממשיכה להצעיד ולהוביל את התחום. תפסנו את דוידי ...

23:00
  /  
15.02.2011
  
מאת: אלי חבוש, ברצלונה

שנת 2010 היתה שנה טובה לסמסונג ונראה שהיא תמשיך בכך גם בשנה הנוכחית. את דוידי פמיאנטה, מנכ"ל סאני תקשורת יבואנית סמסונג תפסנו כשהוא מתרוצץ בין פגישות, מוצלחות לדבריו.
ממרומי גובהו של דוידי מספר זה בגאווה על הצלחת המותג סמסונג בישראל והצלחת מכשירי הסלולר שלה בפרט כשמעל 50,000 מכשירי גלקסי S נמכרו עד עתה אצל חברות הסלולר. דוידי זוקף זאת לזכות העובדה שמכשירי הגלקסי הם המכשירים המובילים והטובים ביותר בשוק בזכות מסך שהוא טוב לא פחות מפי 2 מכל מתחרה אחר. יתרונות אלו נשמרים בקפידה ובעקביות כך מספרים בסמסונג משום שהחברה לא קופאת על השמרים ומקפידה תמיד להיות צעד אחד לפני מתחריה ולתת מענה לכל צעד שאחת מהמתחרות מבצעת, החברה עוקבת בדריכות ובאופן מתמיד אחר השוק ותקפיד תמיד להוציא מכשיר שיתן מענה טוב יותר מהמתחרות.
העניין הוא שסמסונג לא מעיזה בזמן האחרון ונראה שהיא הולכת על הקו הבטוח והמשתלם. סמסונג לא לוקחת סיכונים מיותרים לאחרונה ומעדיפה להוציא מכשירים טובים, לא מהפכניים אבל שבסוף היום מכניסים לקופה שלה כסף.

כששואלים את דוידי על הגלקסי 2, עיניו מוארות ונראה שהוא מתלהב מאוד לספר עליו ועל התכונות הטובות והמשופרות שבו – סוללה טובה יותר המחזיקה לאורך זמן רב יותר מהדור הקודם ועיצוב שונה של המכשיר המתבטא במשקל קל מאוד, עובי דק ונוחות החזקה הודות לגב המחוספס שהוסף לו.
לשאלתנו לגבי הבחירה שלא להוסיף למכשיר יציאת HDMI, עונה דוידי כי עדיין ניתן להוציא וידאו HD באמצעות חיבור מתאם לחלק התחתון של המכשיר.

דוידי פמיאנטה, מנכ"ל סאני תקשורת, יבואנית סמסונג

דוידי מדגיש את שיתופי הפעולה המבוצעים עם סמסונג ומכשיר הגלקסי כדוגמת שת"פ עם סיסקו ואדובי שהכריזה כבר שתלך יד ביד עם סמסונג ותמשיך לתת תמיכה טובה בפלאש לכל מכשירי סמסונג.
מכשיר הגלקסי S2 יגיע לישראל במהלך חודש מאי-יוני ודווחנו שכבר עתה חברה סלולרית ישראלית חתמה על השקת המכשיר אצלה. סמסונג צופה שכל 3 חברות הסלולר הישראליות ישיקו את המכשיר בשלב כזה או אחר.

עוד ארבעה מכשירים בדרכם לארץ

מלבד הגלקסי S2, צפויים להגיע לארץ ארבעה מכשירי סמסונג נוספים – מכשיר המיני הממוצב כ Value for money שישווק לצעירים הרוצים מכשיר אנדרואידי במחיר טוב (יגיע בחודש אפריל), מכשיר ה Fit, מכשיר ה Gio שהוא יקר במעט ממכשיר המיני ויש בו מעבד 800MHZ, מסך גדול יותר וסוללה טובה (יגיע בחודש מרץ) וה Ace שלדברי סמסונג התכונות שלו הן אחד לאחד כמו האייפון 4 בחצי המחיר ממנו – מסך מעולה וסוללה טובה. (יגיע בחודש מרץ)
כל ארבעת המכשירים החדשים כבר סגורים להפצה אצל המפעילות הסלולריות.

הגלקסי מיני – מכשיר לכל אחד?

גלקסי Fit. מתאים?

גלקסי Gio
גלקסי Ace. בדיוק כמו אייפון 4?

הטאבלט יגיע לישראל

גם מכשיר הטאבלט החדש של סמסונג, בגודל 10.1 אינטש, יגיע לישראל וגם לגביו נרשמה התעניינות רבה מצד המפעילות. הטאב הנוכחי של סמסונג מכר עד עתה כ- 6,500 יחידות בארץ.
סמסונג גם מתכוונת לשלב את מכשירי הטאבלט שלה אצל משתמשים בתחום הרפואה, הפיננסיים והביטוח.
לשאלתנו מה דעתו של דוידי לגבי שינוי גודל הטאבלט ל- 10.1 אינטש ממסך ה 7 אינטש הנוכחי, ענה דוידי שהחברה מאמינה בהשקת מוצרים המתאימים למגוון האוכלוסיה ולצרכים שלהם.

באדה כאן ובאדה תישאר. windows phone? לא בטוח

סמסונג לא מתכוונת לזנוח את הבאדה, כך ענה דוידי לשאלה שלנו האם החיבור החזק עם האנדרויד והטרנד העולמי שהולך בכיוון הזה לא יגרום להזנחה של מערכת הבאדה. דוידי מאמין שלבאדה יש עדיין מקום והיא מערכת שמבדלת את סמסונג משאר המתחרות. למעשה, הדגיש בפנינו דוידי, רק השבוע נספרו כ- 80 מיליון הורדות אפליקציה למערכת הבאדה.
מלבד אלו, הרי שסמסונג משלמת עמלות על מכשירי האנדרויד בעוד שמערכת הבאדה שהיא מבית סמסונג משתלמת יותר כלכלית.

מערכת הפעלה נוספת שעליה מנגנת סמסונג היא מערכת ההפעלה של מיקרוסופט. אז נכון, גם דוידי הסכים איתנו שזו לא מערכת שתפסה בישראל והוא אף הוסיף שחברות הסלולר בישראל גם הן לא מאמינות במערכת וחוששות לשווק מכשירי windows phone 7.

סמסונג נכנסת לתחום האביזרים

מלבד מכשירי סלולר, סמסונג נכנסת לעולם האביזרים המשלימים לסלולריים באמצעות שיתופי פעולה עם חברות גדולות ומוכרות כדוגמת בלקין – מעמדים, נרתיקים, כבלים ומתאמים. כל אלו הוצגו על קיר ענק בביתן סמסונג וצפויים, לפחות בחלקם, להגיע ממש בימים הקרובים גם לישראל.
האביזרים יימכרו בארץ דרך המפעילות הסלולריות וגם דרך משווקים פרטיים. לפחות עם משווק גדול אחד הותחל שיתוף פעולה.

 

להמשך דיון בפורום


23:00
  /  
15.2.2011
  
מאת: אלי חבוש, ברצלונה

1