גילוח תלת ממדי – מכונת הגילוח SensoTouch 3D של פיליפס

 כתב הטכנולוגיה שלנו מסכן את חייו ומקריב את אהבתו לסכין הגילוח כדי לרצות את הקוראים. הוא לוקח את מכונת הגילוח ...

14:00
  /  
15.02.2011
  
מאת: זיו קיטרו

מכונת הגילוח SensoTouch 3D RQ1280

מאז שהתחלתי להתגלח – אי שם בשנות העשרה של חיי, תקופה אפופת מסתורין עליה אני לא יכול לדבר – השתמשתי בסכין. סכין גורמת לי להרגיש נוח. השתמשתי בכמה מכונות גילוח, אחת אפילו של פיליפס, אבל לא אהבתי אותן והן נעלמו במקומות שונים בין מעברי הדירות. אבל עכשיו, הגיע לידי מכונת הגילוח החדשה של פיליפס ואני מודה שאני משתכנע לנטוש את סכין הגילוח.

ל-SensoTouch 3D ראש משולש וגמיש המספק גילוח קרוב ומשאיר את העור חלק ונקי מגירויים. המבנה ה"תלת ממדי" שלו (בניגוד ל…מוצר לא תלת ממדי שאנשים עושים בו שימוש?) מצליח לתפוס גם זיפים קטנים ומעצבנים בחלקים המעוגלים והמוזרים יותר של הפנים שלי. אני גם אוהב את העובדה שאני לא צריך לחשוש ואני יכול להתגלח גם באמבטיה. מי שאוהב להתגלח עם ג'ל יכול לעשות גם את זה עם המכונה. אחרי חודש וחצי של ניסויים מצאתי שהגילוח הטוב ביותר היה דווקא על פנים יבשות.

 

המבנה של המכונה נוח לאחיזה והגילוח עצמו מהיר מאוד. הסוללה מחזיקה כשעה לאחר טעינה מה שאומר שיש לכם בערך שבוע של שימוש אם אתם מתגלחים כל יום. זה הרבה זמן אבל זה מעצבן אותי באופן אישי. למה הסוללה לא יכולה להחזיק יותר זמן? אני מבין שזה מפעיל מנועים ומנועים מוצצים את הסוללה אבל אנחנו במאה ה-21. יש לי אייפאד שמריץ סרטים 10 שעות למה לא יכולה להיות לי מכונת גילוח שאני מטעין אחת לחודש? 

 

גם אם הביקורת הזו נראית קטנונית יש ביקורת נוספת והיא קשורה לגילוח. כן הוא חלק וכשאני מעביר את היד אני לא מרגיש זיפים, אלא אם אני לוחץ את האצבע לפנים. אני יודע, אני פדנט ומרגיז אבל אני שונא שערות פנים. גיבורים עם שיער פנים מאבדים אצלי נקודות. אנשים צריכים להיות מגולחים ונקיים לחלוטין, זה טוב יותר ככה. עם סכין אני מגיע לרמת גימור גבוהה יותר בגילוח שלי והייתי רוצה שמכונות גילוח יהיו שם, אבל זה ייקח עוד כמה זמן.

למעט שתי התלונות האלו, המכונה עושה עבודה טובה. בניגוד למוצרים אחרים שעוברים אצלי בידיים, בזו החלטתי להשקיע ולקנות.

חשוב לשים לב. אם אתם מסתובבים בחו"ל ורואים את המכונה תחת המותג Norelco, אל תתבלבלו ואל תכנסו להיסטריה. פיליפס משווקת את מכונות הגילוח והטיפוח תחת המותג הזה בארה"ב.

מחירים: בין 1,450 ש"ח ל-2,290 ש"ח בהתאם לרמת הדגם. 

להמשך דיון בנושא גילוח תלת ממדי – מכונת הגילוח SensoTouch 3D של פיליפס.


14:00
  /  
15.02.2011
  
מאת: זיו קיטרו

1