סוני אריקסון Xperia Arc – פשוט יפה

סוני אריקסון הכריזה בתערוכת CES 2011 על ה Xperia Arc. מכשיר מעוצב, קשתי המיועד לחובבי המולטימדיה. אלי חבוש שיחק איתו ...

11:10
  /  
28.01.2011
  
מאת: אלי חבוש

גם חברת סוני אריקסון יודעת לעשות מכשירים טובים ויפים ואת זה היא הראתה לנו טוב מאוד בהצגת ה Xperia Arc, מכשיר המדיה האחרון של החברה המריץ את מערכת ההפעלה אנדרויד 2.3.
סוני אריקסון (שיתוף של חברת סוני ואריקסון) מוציאה שנים רבות מכשירי סלולר מעניינים שרובם שמו דגש על מוסיקה ומדיה. והנה, גם במכשיר Arc, ניתן לראות שהחברה שמה דגש גדול על תחום המדיה.

המכשיר הוא בעל מסך גדול, בגודל של 4.2 אינטש. המסך חד וברור בעקבות מה שהחברה מכנה אותו Reality Display והוא בעל רזולוציה של 854X480 (בגודל של 4.2"). המסך של האייפון 4 לשם השוואה הוא בעל רזולוציה גבוהה יותר במסך קטן יותר כך שסביר להניח שהמסך יהיה חד יותר באייפון 4. אמנם נכון שאנחנו כבר מתקרבים למספרים שעל מנת להשוות ולבחון אותם באמת להבדלים ביניהם יהיה צורך בלקרב את העיניים למכשיר כך שהאף שלך יגע במסך, אך הטכנולוגיה הזו מתפתחת וכל חברה מעוניינת להיות שם לפני השניה.

סוני מתגאה שבמכשיר משולב מנוע Bravia שבדומה למסכים מסדרת Bravia שלה, גם כאן המנוע ישפר את הצבעים והחדות במסך.

מלבד המסך, סוני משלבת במכשיר מצלמה של 8.1 מגה פיקסל לצילומי סטילס ויכולת הקלטת וידאו בהפרדה גבוהה. למכשיר ישנה גם יציאת HDMI המשלימה את חווית ה HD במכשיר.

ה Arc הוא מכשיר מעוצב מאוד שקיבל את שמו מצורתו הקשתית המעודנת. לטעמי העיצוב נראה טוב מאוד ומרשים, הקווים נקיים, מעוגלים והכפתורים נותנים תחושה של מכשיר יוקרתי ביד.
המכשיר דק מאוד 8.7 מילימטר ומרגיש די נוח להחזקה.

את ה Arc ראינו לראשונה בתערוכת CES 2011 ונאמר לנו שהוא יושק ברבעון הראשון של 2011 ולכן אנו מצפים שהוא יוכרז גם בתערוכת ברצלונה הקרובה בחודש פברואר ומיד לאחר מכן יחל להיות משווק.

 

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=lm7snuR8MFY"

 

להמשך דיון בפורום


11:10
  /  
28.1.2011
  
מאת: אלי חבוש

1