CES 2011: מסיבת העיתונאים של Monster – כבל ה HDMI המהיר בעולם

חברת Monster הייתה אחת הראשונות אשר פתחה את יום העיתונאים בתערוכת CES 2011.רוצים לשמוע על כבל ה HDMI המהיר בעולם?בבקשה.  ...

7:00
  /  
05.01.2011
  

Monster Cable

באירוע העיתונאים של חברת Monster Cable, לא היו חדשות מרעישות, אך מכיוון שכבר בזבזתי את כל הכסף בקזינו וכבר העיפו אותנו משני ברים, אז בבקשה. 

ראש החברה, הגיע לבמה כאשר הוא רכוב על סגווי עם גלגלי מגנזיום אשרעבר Pimping רציני ב West CoastCustoms. מעבר ל Show של הופעתו, הוא הציג כמה נתונים על החברה.

 

Pimp my segway

החברה טוענת כי בשנת 2010 החולפת, היא תפסה נתח משמעותי משוק האוזניות וכיום היא אחת השחקניות הגדולות בתחום. כל זה הודות לסדרות הביטס של Dr. Dre. אחת התובנות אליה הגיע החברה בשנים האחרונות הייתה כי מכשירי האייפון מהווים את נגן המוזיקה הנייד הפופולארי ביותר ולכן האוזניות שהחברה מציעה, נבנו במיוחד לזה, גם ניידות וגם אפשרות הגעה לאיכות אודיו אופטימלית ללא צורך במגבר חיצוני. 

החברה הציגה אוזניות חדשות בהן הדרייבר איננו יושב בבסיס גוף האוזניה כפי שאנחנו מכירים, אלא בקצה שלו, כלומר בקצה אשר נכנס לאוזן. הדבר מאפשר להניע את האוזניה בהספק הרבה יותר נמוך (כאמור, עבור אייפונים בהם שמירה על חיי הסוללה הינה דרישה חשובה).

האוזניות החדשניות

אלברט לי, מנהל חטיבת המוצרים עבור הסרט Tron, הציג מספר מוצרים חדשים בנושא הסרט. הראשון היה תחנת עגינה לאייפון בסגנון הסרט Tron. המציג ציין כי באמת נמאסכבר מתחנות עגינה כאלו, אך תחנת העגינה הזאת הינה מיוחדת בשל איכות האודיו שהיא מביאה לשולחן, איכות שעדיין לא נשמעה עד היום, כך לפחות הטענה השיווקית אומרת. תחנת העגינה עשויה בצורת הצלחת המעופפת העגולה בה עושים שימוש כנשק בסרט.

גרסה מיוחדת של הקונסולה PS3 גם כן הוצגה, כמובן בעיצוב אשר שאוב מהסרט Tron ועם אביזרי נלווה תואמים.

הוצגו גם אוזניות חדשות של Daft Funk, אוזניות מיוחדות למשחקים מדגם T1 – לא ממש הוסבר מה עושה את האוזניות למיוחדות עבור Gaming.

לאחר מכן עלה ראש מחלקת חטיבת HDMI על הבמה. הוא התחיל עם בדיחה על המחירים של כבלי ה HDMI שהחברה מציעה והסביר את המחירים בזה שהרוכשים מקבלים "מוצר של מונסטר" ו"איכות של מונסטר". לא הרבה מהנוכחים השתכנעו.

מה מצפה לנו בנושא בשנת 2011? המחירים יורדים לכדי $30 עבור הסדרה ההתחלתית שלהם. מה עוד חדש? הצגה של סדרה חדשה של כבלי HDMI אשר מגיעה לקצב נתונים מדיד של 17.8Gbps – יש לומר כי כיום אין אף אפליקציה אשר דורשת קצב נתונים כזה. בנוסף לזאת, החברה גם מתגאה לומר כי זה הכבל "המהיר בעולם".

 

לגבי מי שבינכם ששואל לגבי פתרונות HDMI למרחקים ארוכים, החברה מציגה סדרה חדשה של כבלים פסיבים אשר אפקטיבים עד למרחק של 30 מטרים.

יותר ויותר טלפונים סלולריים מכילים חיבור HDMI  מובנה ולכן יש צורך בכבל מתאים.החברה הציגה כבל חדש עם חיבור מיני HDMI (אשר גם ניתן במתנה לכל העיתונאים בתום התערוכה).

לאחר מכן הוכרז על שיתוף פעולה עם Creston. למה הוא נוצר? חברת מונסטר טוענת כי חברת קרסטון נתקלה בהמון בעיות אחריות בהתקנות ה Custom שלה וזאת בשל שימוש בכבלים זולים. השיתוף עם מונסטר נוצר על מנת לעשות שימוש בכבלים של החברה אשר אמורים להביא לשולחן יציבות גבוהה יותר ובכך להוריד למינימום קריאות שירות בשל כבלים פגומים.

 

 

הוכרז גם ה MAX3D, אשר מהווה משקפים אוניברסליות עבור תלת מימד. המשקפיים עובדות בסנכרון RF בשיתוף עם זיגבי ולכן אין צורך לשמור על קו ישיר בין המסך למשקפיים (אם אין קשר, אז כנראה שאתם בכלל לא צופים בסרט…). השימוש ב RF גם מבטיח יציבות טובהיותר עבור סנכרון המשקפיים למסך.

המשקפיים יהיה זמינות במהלך ינואר הקרוב במחיר של $150

 

החברה מבצעת שיתוף פעולה ביפן עם Yao Ming ונפתחו חנויות עם ה Theme שלו, שלל מוצרים בהם התמונה שלו מככבת,תיקים ועוד.

 

שיתוף פעולה הוכרז גם עם West Coast Customs אשר הניב מוצרים לניקויהרכב (כולל אחד מיוחד עבור רכבים בתערוכות).

 

אף מילה מפורשת על HDMI 1.4 (למרות שניתן היה להבין מזאת על ידי ההכרזה על המהירות החדשה).

זהו, קדימה לאירוע העיתונאים הבא.

 להמשך דיון בנושא CES2011: מסיבת העיתונאים של Monster Cable


7:00
  /  
05.01.2011
  

1