תערוכת CES 2011: פתרונות לאייפון ולאייפוד שנחשפו היום

חברות שונות הציגו במיצג CES unveiled פתרונות לאייפון ולאייפד. להלן לקט של חלק מאלה שמצאנו מעניינים.

10:00
  /  
05.01.2011
  
מאת: עפר לאור

 חברת Withings הצרפתית הציגה בתערוכת CES 2011 מספר פתרונות רפואיים מעניינים. הראשון הוא בדיקת משקל חכמה אשר דואגת שכאשר אנחנו נשקלים בכל בוקר, המערכת אוספת את הנתונים ומציגה אותם עם ניתוך לאורך זמן של טרנדים והקשרים לאירועים בלוח השנה שלנו (למשל הארוחות התכופות שאנחנו עושים במסעדת המבורגרים מסויימת מאוד). 

הניתוח יכול להשלח לכל מכשיר אייפון או אייפד שנרצה, כולל זה של הדיאטנית שלנו…

 עוד פתרון מעניין של החברה הוא בדיקה של לחץ דם עם חיבור לאייפון. הנתונים מעובדים ומועברים לרופא במידה שהמערכת מזהה משהו לא תקין!

אבל המעניין מכולם הוא הקונספט של בייבי סנסור בסגנון אפל. הקופסא נראית ממש כמו משהו שאפל עיצבו עם ממשק מינימליסטי ועיצוב מדהים. המצלמה 720P ובניגוד למכשירים אחרים כולל רק משדר. המקלט יכול להיות כל מכשיר מבוסס אפל בבית. התקשורת דו כיוונית כך שאם התינוק נרדם מהקול שלנו ניתן לדבר איתו. אפשר גם להקרין אורות בצבעים שונים ולנגן מוזיקה דרך הממשק!

המכשיר צפוי להיות מושק במרץ בעלות של כ-250 דולר (מחיר לא סופי).

 נוסעים לשאנטי או לאיים הקריביים ולא יודעים מה לקחת איתכם? חברת מארלי מציגה מספר רב של מוצרים בעיצוב עם השראה של בוב מארלי:

 


בום בוקס נייד מבוסס אייפון

 


כל מי שמתכנן להיות רספארי רציני, כדאי שיבדוק את החברה לעומק

 חברת Dexim הציגה מספר פתרונות די מעניינים. אותי אישית ממש תפס המטען עם הכבל שהאור בו זורם מתוך הקיר לתוך המכשיר.

 קצב הזרימה משתנה בהתאם למהירות הטעינה.

אבל ההברקה האמיתית שלהם היתה לאייפד. 

מדובר כאן על קייס מעור לאייפד. החלק העליון רגיל. החלק התחתון משתמש בעצם במגנטים בשביל להסגר לאחד משני הכיוונים של הסגירה. על תשתית זו הוסיפו עוד מקלדת BT בגודל מלא לחלוטין אשר ננעלת למארז עם מגנט. עדיין אין מחיר רשמי והחברה מצפה להשיק את המוצר בסביבות מרץ.

פתרונות של חברת iGo לטעינה:

 רוצים שהרדיו שלכם ינגן את התכנים מהאייפון? עיקר התכנים שלכם מגיעים מהאייפון? אז מי צריך רדיו?

פתרון OCar של חברת Oxygen Audio מציג פיתרון מעניין. האייפון הוא הרדיו שלכם ברכב! פשוט מרכיבים אותו כמו פאנל נשלף לתוך הרדיו והוא הופך לרדיו! מדהים! רוצה רוצה רוצה!

ולקינוח, משהו שהוא מאוד נייד אבל פחות אייפוני – נניח ואתם בענייני אקסטרים, גלישה על שלג/מים/חול, טיפוס, צניחה או נהיגה באופנוע? ובכן חברת Liquid Image לקחה את מה שאנשים עשו באלתור בעצמם והפכה אותו לרשמי.בתוך משקפי המגן שלכם יש כבר מצלמת HD כך שניתן לצלם את כל החוויה ב-HD בפורמט H264.

 אני חייב לומר לכם שאם היה לי דבר כזה הייתי עם משקפיים כאלה בערך כל שעות היממה…

 להמשך דיון בנושא תערוכת CES 2011 unveiled לאייפון ולאייפד, לחצו כאן.

עפר הוא אורח של חברת יורוקום פנסוניק בתערוכת CES 2011 שנערכת בלאס ווגאס

10:00
  /  
5.1.2011
  
מאת: עפר לאור

1