כיסויים לאייפון 4 – גרסאת הזוחלים…

עפר לאור עובר לכיסויים לאייפון שדורשים דם קר...

7:30
  /  
23.12.2010
  
מאת: עפר לאור

חברת SwitchEasy מייצרת סוגים שונים של כיסויים לאייפון 4.

נתחיל מכיסויים העשויים לאלה מכם שיש להם דם קר. כיסוי ה-Reptile של SwitchEasy מורכב משני חלקים:

ה-Reptile מורכב מכיסוי פנימי עשוי גומי קשיח, ומסגרת פלסטיק שבעצם נועלת את כל המבנה סביב הטלפון.

 

חוץ מזה, מגיעה בחבילה גם שני סוגרים (בלבן ובשחור) עבור universal dock של אפל (יפה!!), אטמים לסגירות של האייפון (למניעת חדירת אבק ונוזלים) , מעמד משולש קטן ונוח שמאפשר להניח את המכשיר על הצד לצפיה בתוכן כגון סרטים או סדרות, שני מגיני מסך מצויינים, מטלית ניקוי וכרטיס מקרטון להלבשת מגיני המסך.

חבילה מאוד עשירה בציוד ובהחלט מרשימה!

 

 הגב עשוי מגומי קשיח וגורם לאייפון 4 להרגיש מאוד "לטאתי". התחושה בהחזקת המכשיר מאוד מזכירה את התחושה של נגיעה בלטאה גדולה (צב או איגואנה). זה חוויה מאוד משונה אך בהחלט משעשעת ומושכת עין.

 

 זהו חד משמעית מגן לגברים – הוא מעבה את המכשיר והוא מרגיש חזק מאוד. לא ניסיתי להפיל את המכשיר אך שתי השכבות הקשה והגמישה מרגישות מאוד עמידות, אך הבעיה העיקרית שלי היתה הטקסטורה שהיא בהחלט לא לטעמו של כל אחד.

אגב טקסטורה, הרי כיסוי דומה (אך לא עמיד כמו ה-SwitchEasy Reptile) מבית פיליפס שהולך לכיוון הלטאתי אך המבריק, כלומר הנחש:

הכיסוי של פיליפס יותר חלק למגע והרבה פחות מגן (הוא עשוי מקשה אחת ולא שתי שכבות של גומי ופלסטיק), והוא גם עבה מעט פחות, אך בדרגת ה "אערסיות" הוא בהחלט כמה שלבים גבוה יותר מה-Reptile…

מגן נוסף של SwitchEasy הוא מגן ה-Glitz.

ה-SwitchEasy Glitz הוא ייצור די דומה ל-Reptile מבחינת היצע החבילה שלו, אשר גם היא מאוד נדיבה וכוללת את אותם דברים, פחות או יותר – (למשל המשולש להנחת המכשיר על הצד לא היה שם).

ה-Glitz מורכב מחלק אחד שמכסה את המכשיר מכל הכיוונים. הוא עשוי גומי קשיח למדי ולכן הכנסתו למכשיר מעט קשה. 

 

 ברגע שהמכשיר בפנים, זה מרגיש כאילו ששום דבר לא יכול לפגוע בו. ה-Glitz מקיף אותו מכל הכיוונים ועכשיו גם טנק יכול לדרוס אותו…

 

הטקסטורה החיצונית חביבה,בהחלט לא מטרידה או מעוררת קונוטציות כלשהן. 

הבעיה העיקרית היא שהכיסוי מעבה מאוד את המכשיר. זה מרגיש פשוט עבה מדי.

עכשיו מגיע החלק המפחיד – הנסיון לחלץ את המכשיר מה-Glitz. הסגירה של ה-Glitz כל כך סולידית שזה דרש כחמש דקות של משיכות ומני סרגלים וכו' בכדי להוציא את האייפון ולחלץ אותו החוצה. זה כיסוי שכשמתקינים אותו הוא הולך להשאר שם זמן רב…

 

תודה לגולד סטרים, יבואנית הכיסויים, על הספקתם לצורך בדיקות אלו

 

 להמשך הדיון על לטאות באייפון 4 לחצו כאן


7:30
  /  
23.12.2010
  
מאת: עפר לאור

1