מין: הו שלום! ותודה (רבה) על הדולפין

לאחר מסע ההכפשה של ד"ר תות  שמסרבת בתוקף לחמידות-המינית-הטכנולוגית, תיקי פור יוצאת במסע לטיהור שמה של ההתענגות הנשית. אז כן או ...

11:50
  /  
05.12.2010
  
מאת: תיקי פור
 מין: הו שלום! ותודה (רבה) על הדולפין
אזהרה: הכתבה הבאה מכילה חומרים לא מצונזרים ובאופן כללי די סוטים. לא לבעלות לב חלש, נשים בהריון, ילדות מתחת לגיל 21 או בעלות מיניות מודחקת.

ד"ר תות מול תיקי פור – מערכה ראשונה

לפני כשבועיים התפרסמה דעתה האישית של ד"ר תות שרטנה בקול רם על המראה הפרוותי-חמדמד של אביזרי המין בימינו. תיקי פור תוקפת חזרה – היא דווקא רוצה דולפין במיטה, אבל עוד לא קנו לה כזה.

תישארי עם הרצון

דווקא אני, ממהללות הפתיחות המינית ושפע האפשריות לגיוון חיי המין שיש שם בחוץ עדיין לא רכשתי לי אחד כזה – דולפיני או לא. השארתי את הטכנולוגיה לתחומים האחרים בחיי. 
נכנסתי לחנויות הללו פעם, פעמיים ושלוש ותמיד יצאתי כלעומת שבאתי, מבוהלת ובידיים ריקות. אפילו sisters שמתיימרת להיות ידידותית למשתמשת לא הצליחה להוציא אותי עם רכש-מיטתי חדש ורוטט. בינתיים, זה עדיין מפחיד מדי.

האומץ להיכנס לראשונה לחנות הגיע לאחר שיחה פתוחה עם חברה טובה ומנוסה שסחבה אותי לראות מה יש 'שם'. אחרי הכניסה הראשונה נעשה ניסיון שני עם בן זוג קבוע ונועז ואחריו עוד פעמיים בחיפוש מתנות מעניינות לכלה ולחברה עצובה שנפרדה מבחור וצריכה קצת נחמה. בכל זאת תמיד פחדתי לצאת מהחנות עם שקית אחת גם עבורי. 

רק עכשיו, אולי הודות לאתר הזה, יתכן שבאמת הגיע הזמן להעז. אחרי הכל זה בשם הנשיות. ולא רק ההנאה שלי היא שחשובה, אני חשה תחושת אחריות כוללת לאחיותיי הביישניות.
קראתי את הכתבה הקודמת. שלא כמו לד"ר תות, לי אין בעיה עם הצורות או הצבעים, לי רק חשובה התשובה לשאלה: "האם זה יהיה לי נעים?".

שיהיה סגול, שיהיה פרחוני, שיבוא בארבע מהירויות או עשרים, בצורת חייזר או פיל ורוד וריחני. העיקר, שיהיה לי נעים.

כמו זבובים טורפים בהזדווגות

יש מי שאוהבות את מנות הפתיחה. אני לגמרי בעד 'המנה העיקרית' ותחסכו ממני את עינויי האפרטיפים. כשאני רעבה באמת אני חושקת ב'סטייק' עסיסי ומשביע ולא בשלל סלטי העגבניות המוקפדים, החסות או הקרפצ'יו העדין והמפונפן שבמנות הפתיחה. לשמחתי, בימינו, הוא יכול לבוא בכל מיני צורות (וגדלים וצבעים).

החום האנושי שחולקים במיטה יהיה קשה למיצוי ב"שפנפן" או "דולפין", שובבים ככול שיהיו. אך בפועל אני משתוקקת להעז להכניס למיטה אחד כזה. טכנולוגיה מיטתית אם תרצו. היצר החייתי של כולנו קיים גם אצלי.

 

יצר חייתי: זבובי טרף בהזדווגות. צולם ע"י ארז מרום

חברה מספרת לי שמאז שרכשנו לה אחד (צבעוני ושמח) חיי המין שלה שודרגו פלאים ואני מאזינה בשקיקה לשניהם מספרים לי על הצעצוע האולטימטיבי ולא יכולה לחכות להזדמנות לנסות. היום, כבר יש בחיי מי שמוכן לקחת את השרביט הזה ולהראות לי את הקסמים שאפשר להפיק ממנו.

אולי, אני משכנעת את עצמי, זה עשוי להיות אפילו נעים. כמו משחק. לא סתם קוראים להם "צעצועים". אז תאחלו לי בהצלחה – אני יוצאת לדרך חדשה. מקווה לשוב מחוזקת מהקרב ולכבוש פסגה נוספת בחיי (ועוד אחת ועוד אחת…).

לאיחולי הצלחה לתיקי פור, או להמשך דיון בנושא הדולפינים הירוקים, בין אם במיטה ובין אם לא, לחצי כאן

11:50
  /  
5.12.2010
  
מאת: תיקי פור

1