הודעה לעיתונות: טופאודיו מקבלת את הנציגות של מערכות חשמל חכם של Philips dynalite

 במסיבת עיתונאים שנערכה ביום חמישי, ה-2 בדצמבר 2010, הכריזה חברת טופ-אודיו על קבלת הנציגות של המותג dynalite מבית פיליפס.

7:00
  /  
03.12.2010
  
הודעה לעיתונות

בנוסף להודעה על קבלת הנציגות על מערכות השליטה של SAVANT, הודיעה טופ-אודיו על הסכם עם ייצוג בישראל של מוצרי Philips Dynalite מבית פיליפס, ענקית האלקטרוניקה וסגנון החיים הדיגיטאלי, שמתמחה בפתרונות חשמל חכם. Philips Dynalite מאפשרת שליטה וממשוק חכם, במגוון המערכות בבית כדוגמת: תאורה, תריסים חשמליים, חימום רצפה, מיזוג אוויר, מייבשי מגבות, מפיגי אדים, דודים וכדומה.

מערכות חשמל חכם מורכבות מבקרים האחראים להפעלת המערכות החשמליות השונות בבית, ולהתממשקות למערכות פריפריאליות. Philips Dynalite מתמחה גם במפסקים חכמים במגוון רחב של דגמים, צבעים וכמות לחצנים, אשר מותקנים בכל חלל בבית, בהתאם לצורך ולמהות של החלל.
הטכנולוגיות של Philips Dynalite משולבות במבנים המפורסמים בעולם וביניהם:
המגדל הגבוה בעולם, Burj Khalifa בדובאי, מלון Grand Hyatt דובאי, המגדל הגבוה בסין Jin Mao, בניין ה- Roundhouse המפורסם בלונדון ורבים נוספים*

 

 

בתמונה: מפסק חכם מעוצב שמאפשר שליטה כוללת בחלונות החשמליים, בתאורה, ובמיזוג.

יוסי גול, מנכ"ל טופ אודיו תיאר כיצד מהפכת החשמל החכם צוברת תאוצה בישראל והיום נכנסת בצורה משמעותית גם לשוק העסקי, השוק מוערך כיום בעשרות מיליוני שקלים בשנה, כאשר אדריכלים רבים משכילים לזהות את החשיבות בתכנון נבון של מחשוב הבית לעיצוב החכם של מרחבי המגורים והעבודה. בישראל נרשמה בשנים האחרונות צמיחה של מאות אחוזים בביקוש לפתרונות חשמל חכם בווילות ובבתי מגורים יוקרתיים. יתירה מכך, בישראל, כמו בעולם, מתפתח במהירות שוק החשמל החכם במגזר העסקי, ומציע פתרונות לבתי מלון, מסעדות, קניונים, משרדים ועוד שמשולבים בשלב התכנון ההנדסי, תוך שימת דגש על חסכון באנרגיה, התחשבות באיכות הסביבה, נוחיות ועיצוב. לדברי גול, Philips Dynalite תציע חידושים משמעותיים לשוק הישראלי וביניהם: המימדים הקומפקטיים של הבקרים, מפסקים מעוצבים בגימור זכוכית ייחודי והמודולאריות של המערכת המאפשרים התקנה במגוון רחב של אפליקציות: החל בחדר בודד ועד לבניין שלם. עלות: החל מ 3500 ₪ להטמעת חשמל חכם בחדר אחד.

להמשך דיון ותגובות בנושא, לחץ כאן.


7:00
  /  
03.12.2010
  
הודעה לעיתונות

1