חברת HP השיקה סדרת מדפסות בטכנולוגיית ePrint

מעתה גם למדפסת הביתית שלכם יש כתובת אי מייל משלה. חברת HP הציגה אתמול את ליין המדפסות שלה בישראל. בעתיד ...

7:50
  /  
23.11.2010
  
מאת: צבי וורובל

חברת HP הציגה אתמול בישראל עשר מדפסות חדשות בטכנולוגיית ה- ePrint ויש  כמה דגמים אשר כבר זמינים לרכישה.

גם למדפסת יש כתובת דוא"ל

טכנולוגיית ה- ePrint מאפשרת הדפסה ישירה מכל מכשיר התומך במשלוח דואר אלקטרוני לדוגמת מחשבים ניידים, טאבלטים, מכשירי סמארטפון ועוד. טכנולוגיית ה- ePrint מעניקה לכל מדפסת כתובת דוא"ל כך שניתן לשלוח אליה את התוכן להדפסה מכל מכשיר התומך במשלוח דואר אלקטרוני, בכל מקום ובכל זמן. זוהי הדרך הנוחה ביותר להדפסה מרחוק ללא צורך בתוכנת ניהול (דרייבר) או כל תוכנה אחרת.

דוגמה לשימושים בטכנולוגית ה- ePrint
– נמצא בטיול בחו"ל? שלח תמונה ישירות מהנייד למדפסת בבית.
– רוצה לשלוח לסבתא תמונות של הילדים? קנה לה "רק" מדפסת בכדי שלא תסתבך עם המחשב.
– שכחת את המסמכים במשרד או את המצגת בסמארטפון ? שלח אותם ישירות למדפסת.

מיקי רוסלר
מיקי רוסלר

באירוע ההשקה אמר מיקי רוסלר, מנהל תחום מדפסות הזרקת דיו ב-HP ישראל, כי HP היא החברה היחידה בעולם בתחום המדפסות המאפשרת הדפסה בכל זמן, בכל מקום, בצורה ישירה, בצורת אימייל דרך ענן ו-embedded OS. עוד אמר רוסלר כי לאור תוצאות מחקר של IDC, יהיו בשנת 2013 כ-44% מההתקנים הממוחשבים סמארטפונים ו- 78% יירצו להדפיס ממכשירי הסמארפון, HP ערוכה כבר עתה לתת מענה לצרכים אלו.

עוד עולה מהמחקר כי עד 2012 יהפוך האינטרנט למקור ההדפסה הגדול בעולם והתוכן המודפס מתוכו יגדל ב-35%. המחקר מעלה כי עד שנה זו יכפיל התוכן הדיגיטלי את עצמו פי 10 והתוכן אשר יהיה ניתן להדפסה יכפיל את עצמו פי 3. עם ממצאים ותחזיות כאלה, מוסיף רוסלר, HP ממציאה את תחום ההדפסה מחדש ופותחת קטגוריה חדשה של מדפסות, אשר הינן גם בעלות יכולת הדפסה מהמייל ומהסמארטפון וגם בעלות קישוריות לאינטרנט.

יחד עם טכנולוגיית ה-ePrint,  הציגה חברת HP את ליין המדפסות החדשות, שנועד לאפשר ללקוחות גישה והדפסה ישירות מהאינטרנט, בעזרת מסך מגע וקישוריות מובנות לאינטרנט. מסך המגע כולל אפליקציית אינטרנט המאפשרת גלישה והדפסה של חומרים דיגיטליים; מפות, קופונים, עיתונים, תפריטי מסעדות, דפי צביעה, הודעות דרושים, מוצרי קנייה ועוד.

כדי להגן על הפרטיות והאבטחה, כל כתובת דוא"ל של ePrint ייחודית ואינה מועברת לעולם, אלא אם כן הלקוח מוסר אותה לאחרים – לדוגמא: כתובת דוא"ל הבנויה מ- 12 תווים [email protected], כתובת זו מאופיינת באופן אקראי על ידי שרת הענן וניתנת לביטול בכל רגע נתון, למשל אם אינך מעוניין להמשיך לקבל הדפסות נוספות לכתובת זו ואז מה שעליך לעשות הוא למחוק את הכתובת מהשרת ולקבל כתובת חדשה למדפסת באופן אוטומטי. בנוסף, הלקוחות יכולים לתכנת רשימת הרשאות, המאפשרת להדפיס קבצים המגיעים מרשימה מוגדרת של כתובות דוא"ל. גודל המקסימאלי של הקובץ הנשלח הוא עד 5MB. הקבצים נשמרים בענן עד 24 שעות לצורכי המתנה עם המדפסת לא היתה מופעלת או עסוקה בהדפסות אחרות, במידה והדפסתם לא יצאה לפועל הם נמחקים באופן אוטומטי ויש לשלוח אותם מחדש.

בישראל מושקות תחילה שלוש מדפסות חדשות ביתיות בטכנולוגיית ה- ePrint, בעלות קישוריות לאינטרנט ויכולת הדפסה מרחוק. לצד סדרות המדפסות הביתיות, משיקה HP מדפסות לייזר בעלות יכולות אינטרנטיות והדפסה מכל מקום גם לעסקים.

מדפסות הזרקת דיו

מדפסת 8500A e-All-in-One מאפשרת לעסקים קטנים הדפסות צבעוניות באיכות מקצועית, הפקת חומרים שיווקיים בחצי העלות וצריכת האנרגיה שלה שווה למדפסות לייזר. היא כוללת תצוגת מסך מגע צבעוני בגודל 10 ס"מ, גלישה באינטרנט ויכולת הדפסת מיילים מרחוק.
המחיר:   1,099   ₪.

HP Officejet PRO8500A
HP Officejet PRO8500A

סדרת e-All-in-One 6500A Officejet מאפשרת חיבור פיזי ואלחוטי ומאפשרת למשתמשים להפיק מסמכים צבעוניים באיכות מקצועית ובעלות הנמוכה ביותר בקטגוריה. בנוסף, משלבת המדפסת פקס, העתקה וסריקה. ה-6500A צורכת 40% פחות אנרגיה בהשוואה למדפסות לייזר דומות  וכוללת תצוגת מסך מגע צבעוני בגודל 6 ס"מ, גלישה באינטרנט ויכולת הדפסת מיילים מרחוק.
המחיר:   699   ₪.

HP 6500 a Plus
HP 6500 a Plus

Photosmart Wireless נועדה עבור משתמשים ביתיים המעוניינים בפתרונות החדשניים של HP להדפסת תכנים מהאינטרנט, בייחוד תמונות באיכות גבוהה ביותר, ישירות מהמדפסת באמצעות ניווט על גבי מסגרת המגע.
המחיר:   499   ₪.

HP Photosmart Wireless
HP Photosmart Wireless

מדפסות לייזר

HP מציגה סדרת מדפסות לייזר חדשות הכוללת את ה-HP Laserjet Pro M1536, המיועדת לעסקים קטנים ובינוניים והינה בעלת יכולת הדפסה דו-צדדית, ה-HP Colorjet CP1525 החסכונית והמיועדת לשימוש פרטי ולעסקים קטנים להדפסות צבעוניות איכותיות  וכן ה- HP Colorjet CP1025, שהינה מדפסת הלייזר הצבעונית הקטנה בעולם והינה חסכונית מאוד בצריכת אנרגיה. ה- HP Laserjet Pro CM1415 המולטי פונקציונאלית גם היא מיועדת לבתי עסק וכוללת בנוסף לאפשרות הדפסה מכל מקום גם גישה לתוכן אינטרנטי ישירות מהמדפסת, באמצעות אפליקציות ייעודיות עסקיות, להדפסה קלה ללא צורך במחשב באמצעות מסך מגע צבעוני בגודל 3.5 אינץ'.
מחירי מדפסות הלייזר:   החל מ-850   ₪.

HP Laserjet CP1025
HP Laserjet CP1025
HP Colorjet CP1525
HP Colorjet CP1525
HP Laserjet Pro CM1415
HP Laserjet Pro CM1415

להמשך הדיון בפורום.


7:50
  /  
23.11.2010
  
מאת: צבי וורובל

1