טיזרית: אור פלדמן בלבן, ורוד צהוב וצ´כלצ´

ברחבי הארץ מסתובבות להן טיזריות. הן נשים. כמוני וכמוך. אבל יש משהו אחד שמבדיל אותן מהשאר. מה יש לאור פלדמן? ...

21:00
  /  
22.11.2010
  
מאת: מעין קמחי
טיזרית: אור פלדמן, האייפון והלנובו

טיזרית

(שם תואר)

צורה המשמשת כלוואי לבחורה במשפט תיאורי. נוטה לתאר מישהי שיודעת בדיוק מה היא רוצה ומה לעשות כדי להשיג אותו. ובמקרה שלנו, הן אכן משיגות אותו.

דוגמא: "ראית את הטיזרית הזאת שישבה אתמול בכסית עם ה-HTC החדש? אין דברים כאלה! מ-ה-ממת!"

והפעם

את אור מצאנו משוטטת בבית החולים איכילוב, בעבודתה החדשה כעוזרת מחקר. נדהמנו לגלות שאור לא הגיעה לכאן בכוחות עצמה. לא ולא. אור לא תגיע גם לדלת של השכנה לבקש סוכר ללא ה- GPS הצמוד שלה. אז אולי היא חסרת חוש כיוון, אבל היא בהחלט מצויידת גאדג'טים. טיזרית למופת.

 

אור פלדמן

מה את עושה בחיים שלך חוץ מללכת לאיבוד?

מחפשת מפות כדי להגיע לגילמן באוניברסיטת תל אביב… בפועל, אני סטודנטית, סיימתי תואר ראשון במכללת תל אביב יפו והסמסטר התחלתי תואר שני באוניברסיטת תל אביב (הערת המערכת: זריזה הטיזרית הזאת!). אבל את רוב היום שלי אני מבלה במלחמה קיומית מול נמלים גבעתיימיות- אגרסיביות שמסרבות להיעלם. ואני יצור מאוד נקי. באמת!

ואיך סטודנטית מסתדרת עם אייפון? לא יקר?

קיבלתי מתנה ליומלדת אחרי שהסמארטפון הקודם שלי מצא את דרכו לכביסה הצבעונית (סמארטפון קודם? ממש רצינית…). אבל חשוב שתביני את הסיטואציה – אני נורא נקייה, כמו שכבר אמרתי. בגלל שלא הספקתי בשישי, קמתי מוקדם בשבת. השעון המעורר/טלפון היה על המצעים. ו… הסוף ידוע. חודש וחצי של התבכיינות על זה שאין לי את השירים שלי איתי, ההורים שלי ריחמו עליי ולחברת הסלולר היה מבצע מספיק טוב. אז אמא שלי שידרגה לאייפון ונתנה אותו לי. זו נקראת אהבת אמת. 

ומאיפה הכיסוי של האייפון?

זו מתנה ליומולדת שלי מעצמי – חיפשתי משהו מגניב, צבעוני, שיתאים לאופי שלי. ובסינמה סיטי מצאתי את כל מה שחיפשתי מלא זמן – בgo mobile. 

האמת שיש לי עוד כיסוי, שקיבלתי מהשותף שלי בעבודה שאיכשהו מקבל אותם מתנה. זה כיסוי לבן עם פרח ורוד. אז אני מחליפה בין צבעוני ללבן לפי מצב רוח.

איזה גאדג´ט חדש יש לך?

לא מזמן קיבלתי משלוח מהונג קונג עם מצלמת וידאו HD, עם צמצם מטורף וזום מעולה. ככה אני אוכל לתעד את החיים המגניבים של החברים שלי ושלי. זו אגב היתה מתנה מכל החברים שלי ומי שאחראי על הרכישה זה חבר שלי, שכנראה נמאס לו לשמוע אותי מתבכיינת שאין לי מצלמת וידאו.

אבל הגאדג´ט שאני הכי רוצה זה מחשב עריכה ומסך ענק (תקראו. תפנימו. ותקנו לה כבר)

איפה נמצא אותך עוד חמש שנים?

באוניברסיטה, מתחננת לדיקאן שיקבל אותי כמנחה מן המניין. אבל אולי יהיה לכם יותר קל למצוא אותי ביו-טיוב.

ולנו נשאר רק לומר, תתחדשי. תתחדשי. תתחדשי. והלוואי שתדביקי אותנו קצת ביכולות הטיזריות האלו.

להמשך דיון בנושא הגאדג'טים של אור פלדמן בפורום יוזרית, לחצי כאן


21:00
  /  
22.11.2010
  
מאת: מעין קמחי

1