מין: שלום, ותודה על הדולפין

עם הגיל משתנה התרגיל? באמת!? ד"ר תות יוצאת במסע נשיכות עקוב מדם, וכדאי שתיזהרו. הוריד המרוקאי עומד להתפוצץ לה ושום ...

8:00
  /  
18.11.2010
  
מאת: ד"ר תות
היו שלום ותודה על הדולפין 
 אזהרה: הכתבה הבאה מכילה חומרים לא מצונזרים ובאופן כללי די סוטים. לא לבעלות לב חלש, נשים בהריון, ילדות מתחת לגיל 21 או בעלות מיניות מודחקת.

דירדוסים מיותרים

עוד שהתחלתי במלאכת הכתיבה הגבה התחילה להתעוות לי, מפמפמת מזמור לא מחמיא. כבר יותר מדי זמן שאני נושאת דעה שנויה במחלוקות (כן, ברבים) בקרב חברות אתר יוזרית על יוזריותיה. אני – אלמונית מחמת העורכת (השם שמור במערכת) – לא אוהבת כשמדרדסים לי את אביזרי המין.

ככה. כמו שזה. לא אוהבת.

לא פרג'ידית. לא מתחסדת. פשוט אזלת יד (…ואני כן אכביר במילים).

 

הרעיון שעומד מאחורי דילדו ירוק זוהר/מכונף/חייזרי/פאקינג דולפין עלום בעיני כמעט כמו הצורך לנער. החומרה לא קיימת והדרישה לעלון הדרכה מציגה אותי באור מביך. אביזרים מפנקים, מעוררים, מחליקים, מחממים, מתכווצים ואפילו מפליקים קלות אני מקבלת באמפתיה אין קץ ובברכת החדשנות. אבל לא דולפין ולא ירוק. פשוט לא.

מי גנב את הסקס אפיל שלי

מה לעזאזל? אבל ברצינות. מה?!

אני נכנסת לחנות מין מתוקתקת ובחורה בת 19 ממהרת לעזור לי ללמוד בגיל 30 מה עושה לי נעים בדגדגן. חמירות הסבר כמעט קפצה לה מהפרצוף, לאור התהייה הגלויה שלי לפשר ערימת הזרגים בצבעי המחמד דמויי החיות שצבאו על שולחנה. 

הדור החדש של הדילדואים, כך בושרתי, הוא פרי עמלו של מעצב מוצר מבריק וחדשני שערך מחקר מקיף אודות הואגינה. האומנות הרגה את האמנות. ברחתי למחשבות שמחות וזולות הרבה יותר וידעתי שלא רחוק היום בו יוצע לי למכירה מלפפון משומש במצב טוב שעבר הסבה מקצועית, שווק ומותג כהלכה.  

אני רוצה לראות גבר שירגיש סקסי מול האישה שתוציא לו מאחורי הגב פות תלת פאזי בצורת בודהה ותצלק אותו לכל החיים. בעצם אני בטוחה שקיימים כאלה. אני רק לא בטוחה שזה הסטנדרט בשוק, זה הכל.

בעולם שבו אני מקבלת הסבר מלומד על כך שיש נשים שדולפין גורם להן להרגשת בטחון כשהן מאוננות, אין מקום להנאה אמיתית. כנה. טהורה ומוגמרת.

 

אין לי הסבר הגיוני לאסמכתא המזעזעת הזאת. אני בעיקר מצרה עליה קיבינימט. בשום פנטזיה שלי לא התחככתי בדולפין, לא כרעתי תחת חייזר ולא שמרתי ענוותי לבן כנף. ואני מרגישה פשוט בסדר עם זה. אבל למה במקום שבו אני אמורה להרגיש הכי סקסית משתינים עלי בקשת. למה???

בתיאוריה שלי אפרודיטה קיבלה כאפה אחת יותר מידי מהבולבול של זאוס, חתכה לצד השני והשאירה אותנו לזגזג בין אביזרי מין  תמוהים.

ואיפה התיקון? תנו לי לרנדר לכן אותו: אני רוצה להכנס לחנות סקס ושגבר ריחני ימכור לי זין מסולקן בגודל הגיוני ונעימי שגם מנקה את עצמו בגמר השימוש. איך זה בתור דור חדש?! יא מעפנים.

ההתעללות בדולפינים הירוקים נמשכת, ואת שותקת? להמשך דיון בנושא הדולפינים הירוקים בפורום יוזרית, לחצי כאן


8:00
  /  
18.11.2010
  
מאת: ד"ר תות

1