HP מציגה את ליין מוצריה לשנת 2011. ועוד קצת.

מחשבים ניידים המגיעים לארץ, תלת מימד, מסך מתקפל וה Palm pre 2. כל אלה הוצגו אתמול באירוע השקת המוצרים החדשים ...

7:50
  /  
16.11.2010
  
מאת: צבי וורובל

באירוע השקה של חברת HP שנערך אתמול, 15.11.2010, הציגה זו את מערךמוצרי המיחשוב שלה לשנת 2011 ועוד מספר דברים מעניינים שכולנו תקווה שאכן יגיעו אלינו.

את המפגש פתח שלומי פרייס, מנכ"ל חטיבת מחשוב אישי ב- HP בהודעה כי "אנו בוחנים את הבאת מחשב ה- Slate יחד עם השקתו המתוכננת ב- EMEA ואת מכשירי הסלולר של HP, הכוללים בין היתר את ה- Palm pre 2, Palm plus כבר ברבעון השני של 2011".

מנתוני מכירות, על פי דוח חברת IDC, נמסר כי חברת HP ישראל מובילה את שוק המחשוב האישי עם נתח שוק כולל של 23.4% לעומת המתחרה הבאה אחריה עם נתח שוק של 14.9%. עוד רואים כי בתשעת החודשים הראשונים של שנת 2010 מכרה HP כ- 180,000 מחשבים אישיים.
נתון נוסף שהוצג  הוא הגידול של HP בשוק בתחום המחשבים הנייחים לעסקים, כ- 30%, כמעט פי 3 מהמתחרה שלאחריה.

באירוע ההשקה של HP הושקו ששת הדגמים הבאים:

HP Envy 14 Beats Edition
מהדורת ה- notebook החדשה, HP Envy 14 Beat Edition, הכוללת מערכת שמע משולבת מסוג Beats Audio, לשיפור מאפייני השמע. למחשב זה כרטיס גרפי 5650HD ATI MOBILITY RADEON
כחלק מפיתוח מחשב זה, שיתפה חברת HP פעולה עם האמן והמפיק Dr. Dre ועם ג'ימי איובין (Iovine), נשיא Interscope Geffen A&M Records ואחד ממייסדי Beats.
מערכת שמע Beats Audio מספקת למשתמשים חווית שמע מיטבית באוזניות או ברמקולים חיצוניים, כאשר מערכת זו נועדה להשמיע את הצלילים בדיוק כמו שהתכוון  האומן.
על מנת לשפר את חווית השמע, כללה HP בכל מחשב HP Envy 14 Beats Edition אוזניות Beats Solo של חברת Monster עם מערכת ControlTalk. לאוזניות מתלווה תוכנת ניהול התקן לקבל איכות שמע אופטימאלית.
המחיר: כ- 8,000 ₪.


צילום: עפר לאור

דגם 3D HP Envy 17
מחשב מולטימדיה זה מסך 17.3 אינץ ומצויד בטכנולוגיית תלת מימד FULL HD (1080p) וכן בשמע בטכנולוגיית Beats Audio, בדיוק כמו במחשב שהוזכר מעלה וסאבוופר HP Triple Bass Reflex.
לצפייה בתכני תלת מימד מסופקים עם המחשב משקפי HP 3D Active Shutter Glasses לקבלת חוויה צפייה מושלמת.
יש אפשרות לחבר למחשב זה עד 3 מסכים באמצעות ATI EYEINFINITY
המחיר: כ-  10,000 ₪


צילום: עפר לאור

דגם HP Mini 210
מחשב זה מתאים לכל מי שמעוניין במחשב קומפקטי – עובי המחשב פחות מ-3 ס"מ ומשקלו 1.46 ק"ג. המחשב מסוגל ללוות את המשתמש במשך כל היום וישמש לו לגלישה באינטרנט, לבדיקת תיבת הדואר, להאזנה למוזיקה ולקיום קשר מתמיד עם חברים ובני משפחה.
למחשב זה צג מסוג LED WSVGA BrightView Infinity בגודל של  10.1אינץ ויציאת האודיו דולבי.
דגם ה-Mini 210 מסופק בתצורה סטנדרטית עם סוללת 6 תאים inline, המספיקה עד 10.5 שעות פעולה.
ה-Mini 210 יהיה זמין במספר גימורים מוטבעים של HP – פחם, אדום ארגמן, ורוד מואר ואוקיינוס.
המחיר: 1,999 ₪

דגם HP Mini 5103
זהו מחשב-מחברת מיני עם אפשרות להפעלה בצג מגע.
מחשב זה מיועד  לסטודנטים ולאנשי מקצוע החייבים להיות בתנועה מתמדת.
למחשב זה מעבד Intel Atom עם מארז מתכתי בצבעי אדום, כחול או אספרסו.
לדגם ה-HP Mini 5103 מקלדת QWERTY בגודל של כ- 95% ממקלדת סטנדרטית והיא עמידה בפני נוזלים ומצויידת בפד מגע.
מסך המגע האופציונאלי מאפשר למשתמשים לעבוד באופן אינטואיטיבי באמצעות הקשות אצבע והחלקת כף היד על גבי הצג על מנת לנווט בצורה נוחה בין האפליקציות והאתרים. 
המחיר החל מ – 2,600 ₪.

דגם HP Mini 100e Education Edition
מהדורה זו מתאימה לתוכניות דוגמת "מחשב לכל תלמיד".
מחשב עם העמידות והפונקציונאליות עבור תלמידים שנועד לעבודת מחשב בכיתה והמחליף תיק עמוס ספרים ומחברות.
למחשב ה-HP Mini 100e מבנה צדפה ומשקל של 1.45 ק"ג בלבד. מסך אלכסוני עם תאורתLED   אחורית בגודל של 10.1 אינץ' ותצוגת WSVGA , מקלדת בגודל 92% ממקלדת סטנדרטית העמידה בפני נוזלים, כמו כן ישנה ידית נשיאה משולבת.
בנוסף, ה-Mini 100e מציע פנל אחורי, מחבר למקלדת ומשטח, שכולם ניתנים להתאמה ומאפשרים למשתמשים להתאים את היחידה האישית עם סמל, סיסמה או תמונה של בית הספר לשם שיפור האבטחה וליצירת התאמה אישית.
ה-HP Mini 100e מציע קישוריות Wi-Fi כאופציה.
טרם נקבע מחיר ומועד הגעה.

דגם TM2
מחשב לוח מצויד במסך מגע Multi-Touch  LED 12.1 אינץ' באיכות HD, מעבד Intel Core i3-380UM‎ וכן כולל בנוסף יישומי מגע רבים המאפשרים שליטה מלאה במגע אצבע. בין היתר כולל הנייד החדש יישומים כגון Hulu, Twitter ו-HP Music Store וכן תוכנות בידור כגון נגני סרטים ומוזיקה, אשר תומכים במגע. הנייד תומך גם בתוכנות ניהול יומן ומיילים, אף הן בטכנולוגית מגע.

העתיד

לסיום הציג שלומי פרייס מסך עתידני מתקפל ואמר כי "החזון הטכנולוגי אשר עומד תמיד לנגד עיני החברה שם דגש רב על פיתוח מוצרים חדשים ועתידיים כמו מסך מתקפל, מחשבי לוח ומוצרים נוספים, מה שהופך את החברה למובילה בחדשנות, יצירתיות והבנת צורכי הלקוחות. HP נמצאת בנקודה בה היא חודרת לשווקים חדשים ומעניינים ומקבלת על עצמה אתגרים חדשים לקראת תקופה, שבה השוק הטכנולוגי עושה שינויים בצעדי ענק".


שלומי פרייס מציג את המסך המתקפל – צילום: עפר לאור

בסיום אירוע ההשקה, נמסרו כמה רסיסי מידע לגבי האפשרות שמכשירי הסלולר של HP יגיעו לישראל לאחר סיום בחינת דרך ההפצה – האם ישירות באמצעות  HP או דרך החברות הסלולאריות כפי שהיה בעבר. עוד נמסר כי עדיין אין למכשירים תמיכה לעברית.

ה-  HP PALM PRE2 הינו מכשיר המצויד במקלדת פיזית נשלפת, מעבד במהירות 1 ג'יגה הרץ ומצלמה 5 מגה-פיקסל. בנוסף, למכשיר קישוריות והוא יכול גם לתפקד כראוטר אלחוטי. כל העדכונים במכשיר כמו מיילים, לייקים, ימי הולדת ופרופיל חברים, מגיעים באופן אוטומטי למכשיר דרך מערכת ה- WebOS 2.0. כמו כן הוצג גם מכשיר ה- HP PALM PIXI.  

להמשך דיון במאמר

HP PALM PRE2
HP PALM PRE2
HP PALM PIXI
HP PALM PIXI

7:50
  /  
16.11.2010
  
מאת: צבי וורובל

1