Logitech משיקה 25 מוצרים חדשים

באירוע אותו עורכת חברת לוג´יטק כמידי שנה, השיקה היום החברה 25 מוצרים חדשים לשנת 2011 ובהם עכברים, מקלדות, רמקולים, מצלמות ...

19:00
  /  
26.10.2010
  
מאת: אלי חבוש

באירוע אותו עורכת חברת לוג´יטק כמידי שנה, השיקה היום החברה 25 מוצרים חדשים לשנת 2011 ובהם עכברים, מקלדות, רמקולים, מצלמות HD, שלטים חכמים, אוזניות מוצרי גיימיניג ועוד.
השנה התמקדה החברה במספר שינויים שנעשו לדבריהם בהרגלי הצריכה של הלקוח והמוצרים לשנת 2011 של לוג´יטק מתאימים את עצמם לצרכים החדשים.
אסף שחר מנהל התפעול של לוג´יטק במדינות המתפתחות מציין כי "השינויים בהרגלי הצריכה אשר באים לידי ביטוי בעיקר בהשתלבות של המדיה הדיגיטאלית בכל מרחבי העבודה והפנאי, הביאו את לוג´יטק להיערך עם מגוון מוצרים שמאפשרים לכל אחד לבצע את הפעולות שהוא אוהב באמצעות טכנולוגיה מתקדמת המסייעת לא רק בעבודה אלא גם בשעות הפנאי".


אסף שחר. (צילום: עפר לאור)

עכברים מעוצבים

לוג´יטק בדקה ומצאה שהצרכן רוצה מוצר מעוצב בדיוק כשם שהוא רוצה מוצר פונקציונלי. לוג´יטק התאימה את כל קו המוצרים החדשים שלהם בהתאם, ובהם עכברים מעוצבים במגוון טקסטורות וכן סדרת פנטזיה הכוללת עכברים בצבעים מטאליים במחיר של 150 ש"ח. 
מלבד עכברים מעוצבים, נוכל למצוא גם עכבר TrackBall אלחוטי במחיר של 350 ש"ח.


עכבר אלחוטי מעוצב. אפנה היא כבר לא מילה גסה (צילום: עפר לאור)

עידן ה YouTube:

2 מיליארד סרטוני וידאו מועלים מידי יום לאתר יו-טיוב. המספר הבלתי נתפש הזה הביא את לוג´יטק להבנה שכדאי להם לנגוס נתח כלשהו בשוק ההולך וגדל של שיתופי וידאו ברשת ומציגה מבחר מצלמות WEB באיכות HD. בין המצלמות גם מצלמת קרל-זייס עם 10 מגה פיקסל.

בין דגמי המצלמות שהושקו:

HD Webcam C910
HD Webcam C510
HD Webcam C310
HD Webcam C270

טווח מחירים: החל מ- 229 ₪ ועד 749 ₪

וכן שתי אוזניות אלחוטיות אשר מנטרלות רעשי רקע לתקשורת שקטה סדרת האוזניות כוללת את הדגם ה- H555 וה- H530.


HD Webcam C510. יראו לכם גם את הקמטים בשיחת וידאו

משתמשי אייפון:

כמו כל חברה שמזהה פוטנציאל בשוק של אפל, גם לוגיטק החליטה לנגוס בתפוח ולאחר מחקר שהוציאה שקבע כי 85% ממשתמשי אייפון או אייפוד מאזינים למוזיקה באמצעות רמקולים חיצוניים, משיקה החברה תחנת עגינה וטעינה הכוללת 8 דרייברים – Rechargeable Speaker S715i. האייפון מתחבר לתחנה באופן פיזי או באמצעות תקשורת BT כך שהוא לא חייב להיות אפילו קרוב אליה.
הסוללה במכשיר מספיקה ל-8 שעות זמן עבודה.
התחנה מגיעה עם תיק נשיאה ושלט רחוק ותעלה 900 ש"ח.


לשמוע את האייפון טוב יותר. תחנת עגינה.

שלטי Harmony:

ממחקר נוסף של לוג´יטק עולה כי בתי אב בעולם זקוקים לפתרון פשוט שיאפשר להם לשלוט במערכת הבידורית בביתם, בעלות סבירה. על כן החליטה לוג´יטק להרחיב את סדרת שלטי ההרמוני זוכת הפרסים שלה, ולהציג שלושה שלטים חדשים אשר מצטרפים למשפחת שלטי הפרימיום. במסגרת הסדרה החדשה מציגה לוג´יטק את:
Harmony 300i
Harmony 600
Harmony 650

שלט ההרמוני 600 הינו הגרסה הבסיסית יותר מבין השלטים החדשים וכולל תצוגת שחור לבן במסך מואר. השלט מציג את הפעולות השונות וכן מציע עזרה והכוונה בעת הצורך. לצורך כך יש רק ללחוץ על כפתור ה"עזרה" והתצוגה החכמה מדריכה את המשתמש עד להשלמת הפעולה הרצויה. מחיר 399 ₪.


הרמוני 600

שלט ההרמוני 650 הינו בעל מסך צבעוני, המציג לצד ההוראות השונות גם אייקונים של הערוצים המועדפים של המשתמש, המקלים עליו לעבור בין הערוצים השונים בעת הצפייה בטלוויזיה ללא צורך בהזנת מספר הערוץ או זפזופ. מחיר 499 ₪.


הרמוני 650

השלטים ניתנים לתכנות באמצעות חיבור השלט למחשב, הורדת תוכנה מאתר לוג´יטק והזנת מותג המכשירים והמספר הסידורי.

גיימינג:

לוגיטק מוציאה סדרת גיימינג חדשה הכוללת אוזניות אלחוטיות התומכות ב 7.1 ערוצי שמע, עכבר אלחוטי בעל 13 כפתורים (דגם G700)ומקלדת בעלת 18 מקשים ייעודיים לתכנות אישיומסך LCD מציג מידע ונתונים חשובים לשחקן.

הפיצוצים יישמעו קרוב יותר. אוזניות אלחוטיות של לוג´יטקסדרת הגיימינג של לוג´יטק- סדרת G כוללת בגרסת 2011 אוזניות קרבWireless Gaming Headset G930, עכבר אלחוטי, Wireless Gaming Mouse G700 וכן מקלדתGaming Keyboard G510 .   עבור קונסולות המשחקים, כגון Xbox ו-Playstation 3 משיקה לוג´יטק אוזניות אלחוטיותF540  המסוגלות להתחבר לשלושה מכשירים במקביל.  

להקליד בחושך:

ממחקר שלוג´יטק ביצעה בתחום המקלדות עולה כי 69% מהשימוש במקלדות מתבצע דווקא בשעות החשוכות של היום, כלומר בשעות הערב המאוחרות ובלילה ומשום כך משיקה החברה מקלדת העונה לצרכים אלו – בעלת תאורת רקע חכמה אשר מתאימה את עוצמת התאורה לסביבה ומופעלת ומופסקת באמצעות חיישן תנועה על מנת לשמור על חיי סוללה.


K800 Illuminated

 

מלבד אלו, משיקה החברה מוצרים נוספים כמו רמקולים למחשבים ניידים הנתפסים את מסך ה LCD, משטחי קירור למחשבים ניידים עם מגירה נשלפת עבור העכבר ואוזניות אלחוטיות מרחק של עד 12 מטר.

שינויים

חברת מעתק, המפיצה של מוצרי לוג´יטק בישראל זה כבר 25 שנה, תפסיק את שיתוף הפעולה שלה עם לוג´יטק ובמקומה תיכנס חברת בנדא מגנטיק לה אנו מאחלים מזל טוב והרבה הצלחה.

להמשך דיון במאמר

 


19:00
  /  
26.10.2010
  
מאת: אלי חבוש

1