INVISIBLE SHIELD FULL BODY לאייפון 4

עפר לאור החליט להרגיש בטוח ולשים גומי ועכשיו הכלי שלו מרגיש פחות חלקלק אך גם פחות נוח למגע. ה-INVISIBLE SHIELD ...

7:00
  /  
17.10.2010
  
מאת: עפר לאור

invisible shield לאייפון 4

אתם בוודאי שואלים את עצמכם מדוע אחרי הפיאסקו של האייפד, מדוע אני טורח בכלל לבדוק את ה- Zagg invisible shield לאייפון 4. 

תחילה, שיהיה מאוד ברור – להסתובב עם אייפון 4 ללא הגנה כלשהי, זה סוג של ניסוי שאני לא מאחל לאף אחד. המכשיר חלקלק במיוחד (משני צדדיו) ובקלות רבה ניתן לפספס ולהפיל אותו. מצד שני, כל מארז כמעט שלא נשתמש בו יקלקל את היופי העיצובי המובנה של האייפון 4. כך שאנחנו במילכוד.

ה-invisible shield full body הוא פיתרון כמעט יחודי בתחום הזה בכך שהוא מציע הגנה חלקית נגד נפילות (הוא עשוי מכמה שכבות של גומי) נגד שריטות וחשוב לא פחות – משפר את אחיזת המכשיר ביד שלכם.

תהליך ההדבקה דורש ידיים מדוייקות אך בניגוד לאייפד שהוא פחות או יותר בלתי אפשרי להדבקה על ידי אדם שזו אינו מקצועו (קרי: ד"ר ב-ZAGG…) כאן התהליך פשוט בהרבה.

על התהליך פחות אתעכב (פרט להזכיר לכם לנקות היטב ידיים ולהשפריץ על הידיים את החומר ועל שני צדדיו של המגן), הוא דורש לא מעט תשומת לב וזמן, אבל בסופו של דבר בר ביצוע לחלוטין על ידי כל אחד כמעט. חשוב לציין שלא כדאי לעשות את כל התהליך במכה אחת מכיוון שעד שהנוזלים לא מתייבשים, הם קלים מדי לזוז מהמקום כך שכאשר שמים מגן במקום אחד, זה עלול לגרום לו לברוח ממקום אחר…

הפיניש יצא מעולה, לא ממש ניתן לראות את המגן אלא אם כן מנסים ממש בכח.קל מאוד להוציא את הבועות ולהגיע לשלמות (בניגוד לאייפד ששם זה כבר היה בלתי אפשרי בגלל הגודל).

המקרה היחיד שהוא בעייתי זה המסך הקדמי – שבו ניתן לראות סוג של טשטוש כאילו מסתכלים על המסך דרך גומי. מבחינה ויזואלית זה לא מפריע ברגע שהמסך נדלק, אבל לי זה הציק טיפה.

שימו לב שהתמונות הללו מדגישות במיוחד את האפקט הזה, ובפועל המכשיר נותר מבריק ויפה כבעבר.

לפני ה-INVISIBLE SHIELD רכשתי לא מעט מגיני מסך רגילים (בד"כ מגיעים בחבילה כפולה של מגן קדמי ואחורי אנטי סטטים). אלה פשוט נפלו אחרי מספר הכנסות והוצאות מהכיס. לא ברור לי מה שונה באייפון 4, אבל הוא פחות FRIENDLY למגיני מסך זולים שרוכשים מאיביי… זה בעיקר נוגע לגב שלו שממש מתקשה להחזיק מגיני מסך מהסוג הזה.

 

 אם תשימו לב בתמונה ניתן לראות את הגבולות של המדבקות שהולכות סביב הכפתורים. אלה בפינות הם הקשות ביותר להרכבה. בכל מקרה, השארתי את המכשיר ללא מגע כשעה ואז פשוט הנחתי אותו על הדלפק לטעינה עד ליום למחרת והתוצאה היתה טובה.

 

כאמור, אין להשוות את האחיזה במכשיר לפני ואחרי ההדבקה. המכשיר כבר לא מרגיש חלקלק. הבעיה שהוא מרגיש גם פחות נעים למגע. המגע יותר מזכיר מגע של גומי. כל הכיף של המגע עם המכשיר הופך לתחושה פלסטית. זה מאוד הזכיר לי את ההבדל של בין חוויה בשימוש עם קונדום או בלי…

 

כפי שציינתי בסקירה על האייפד, כיסוי המסך לצערי פשוט לא בר שימוש, בגלל שהוא מתחכך מדי ולכן גורם לתחושה לא נעימה בעת שימוש במסך. השילוב של זה פלוס האפקט שזה עושה על המסך עצמו גרם לי להוריד את המגן הקדמי לאחר כ-24 שעות של שימוש אינטנסיבי.

לא יודע אם אחרים יסבלו כמוני, אבל אני אדם מאוד טקטילי והתחושה הזו באצבע היתה זרה ומוזרה לי. אפשר לציין שאת כפתור ה-HOME ניתן לצפות או אפשר להשאיר חשוף (כפי שעשיתי).

 

מסקנות?

אני כבר כמה שבועות עם הכיסוי האחורי והצדדי של המכשיר. קשה לומר שהתחושה ביד נעימה במיוחד, אבל ההגנה היא חשובה ואפשר לומר שאם הכיסויים הללו מצליחים לשרוד אצלי יותר משבוע, סימן שזה הצלחה גדולה.

כדאי לציין שההגנה היא בעיקר נגד שריטות כך שאם אתם חוששים מנפילות, כדאי לשלב עוד מגן בנוסף לזה. הבעיה העיקרית היא שכאשר משלבים מגן נוסף, אם הוא הדוק מאוד, יש סיכוי לא רע שה-INVISIBLE SHIELD עלול להפריע לו או אפילו לזוז במהלך החיבור או הניתוק (קרה לי…).

להמשך דיון במאמר 


7:00
  /  
17.10.2010
  
מאת: עפר לאור

1