אודיופיליות היא לא מילה גסה

מדי שנה בוחרים מיטב אנשי התוכן של mako את מאה האתרים והבלוגים הבולטים במגוון תחומים. האתרים הזוכים מופיעים ברשימת מומלצים יוקרתית באתר.אתם מקבלים ...

7:00
  /  
15.10.2010
  

הקדמה

כפי שכולנו יודעים, אתר מאקו הינו האתר המקוון של ערוץ 2. מה שאנחנו גם יודעים הוא שאתר זה מהווה את אחד הפורטלים הגדולים ביותר ברשת בארץ בתחום התוכן ומכיל את אחת מספריות ה VOD המקוונות הרחבות ביותר. אז כולנו יודעים שאתר מאקו הוא גדול, חשוב ומשפיע ולכן בחירה שלו באתר מסויים כפורטל מוביל בתחומו – הינה בחירה בעלת משמעות.

בכל שנה בוחר אתר מאקו את 100 האתרים הטובים בישראל בתחומם. השנה בחר האתר חמישה אתרים מובילים בתחום הטכנולוגיה, כאשר אתר HomeTheater.co.il הינו אחד מהם. לבחירה יש גם משמעות מבחינת מאקו על ידי קידום האתר בעמוד הבית של מאקו ובתוכניות טלויזיה של קשת.


הודעת הזכייה כפי שמופיעה בהכרזה של מאקו

HomeTheater מקום המפגש לחובבי חומרה וגאדג´טים

אתר HomeTheater, צילום מסךלמה מגיע להם: כי דיגיטל הוא לא רק מאיפה מורידים את הסרטים באיכות הטובה ביותר, אלא גם איפה רואים ושומעים אותם, או איך מעבירים אותם מהמחשב לטלוויזיה. ובדיוק כאן HomeTheater נכנס לתמונה, עם מאמרים ומדריכים מקצועיים ומועילים לכל מי שמעוניין לרכוש מסך או סטרימר חדש, לקרוא השוואות מוצרים או לשאול שאלה באחד הפורומים הפועלים באתר. באתר אפשר גם להתעדכן בחדשות אחרונות, ובאירועים רלוונטיים כמו קורסים שעומדים להיפתח, מכירות מיוחדות ועוד. בקיצור, סביר להניח שאם חיפשתם מידע על מסכי LED או רסיברים, כבר הגעתם בשלב מסוים ל-HomeTheater. אם לא – זה בדיוק הזמן שתכירו. רק קחו בחשבון שמדובר באתר מקצועי מאד, כלומר עמוס במונחים טכניים שאולי לא יהיו מובנים לכולם – דבר שעשוי להיות גם יתרון וגם חיסרון.

שורה תחתונה: אודיופיליות היא לא מילה גסה.

 

את המאמר השלם ניתן למצוא בקישור הבא: חמשת אתרי הדיגיטל הטובים בארץ.


קצת מידע כללי על האתר ופועלתו

קבוצת אתרי HT מונה כיום מעל 31,000 מנויים רשומים, מקבל כ-320 אלף צופים שונים בחודש ומייצר מעל 1,500,000 דפים נצפים בחודש (לפי Google Analytics).

הקבוצה כוללת כיום מספר אתרים:

  • HTmag – המאגזין הכולל את תכני כל אתרי הבת של הקבוצה.
  • Hometheater – פורטאל האודיו והקולנוע הביתי הגדול בישראל.
  • HTMobile – מאגזין לכל דבר טכנולוגי נייד. בין היתר לתחום הסלולאר, מחשבים ניידים וגאדג´טים.
  • Userit – אתר טכנולוגיה עבור הקהל הנשי מוגש ע"י כותבות החיות את תחום הטכנולוגיה והגאדג´טים.
  • HTCafe – המגזין המקצועי בישראל בנושא קפה, אספרסו חלב וכל מה שבינהם

האתר כיום שותף תוכן למספר עיתונים מודפסים ומקוונים, תוכניות טלוויזיה וערוצי חדשות, והוא מהווה נקודת מפגש ייחודית לחובבי טכנולוגיה בידורית, גאדג´טים ו-Home Technology בכלל שמתעניין בתחום ומחפש ציוד. עם מספרי גישה כאלה, כבר לא מדובר רק על פריקים אלא על הקהל הרחב ומשפיעי דעת קהל. האתר מציג תוכן מקורי בלבד שלא ניתן לקרוא אותו בשום מקום אחר פרט לאתר.

בישראל כיום אין מתחרה משמעותי ממוקד, מפולח נושא ורלוונטי בעל נתוני צפייה דומים. משתמש ממוצע באתר מבלה 29:33 דקות (!) באתר ביום, וצופה ב-5.81 עמודים בכל ביקור. משתמש ממוצע באתר הוא גבר בגיל 22-40, מהעשירונים העליונים ולרוב מחפש לשדרג את ציוד קולנוע הביתי שלו (רסיבר, רמקולים, מסך דק ראשון או שני לבית).

 

גם אתרי האחות שלנו בקבוצה, כולל HTMobile, HTCafe ו-Userit חווים עליות דו ספרתיות ברמה חודשית בכמות הגולשים!

המספרים משתנים ומשתפרים שאנחנו פשוט לא מסוגלים לעדכן כל הזמן את עמוד הנתונים שלנו.

עוד בנושא: חמש שנים לאתר
כיצד הכל התחיל, התערוכות והחזון

תודות

לא יכולנו להגיע עד הלום ללא קומץ אנשים איכותי ומסור אשר בכל יום וליל, בכל שעה פנויה, דואג לאתר על ידי העשרת הפורומים, כתיבת מאמרים ועזרה לחברי האתר מעל הדפים ומאחוריהם.

זוהי הזדמנות טובה להודות לכל האנשים אשר עוזרים לדחוף את האתר קדימה, אם זה צוות Hometheater (תודה לצוותי HTMobile, צוות HTCafe וצוות Userit), מנהלי הקטגוריות המקצועיים, כותרי התוכן אשר שומרים על הגחלת לוהטת, הגורואים המומחים שלנו, כל מי שתרם תוכן בעבר או בהווה, רוכשי מנוי HT Friends, בעלי התפקידים השונים או אפילו לקוראים הותיקים והחדשים שלנו.

אז תודה לכולם, כי הזכייה היא של כולנו.

לתגובות בנושא המאמר: בחירת מאקו ב HT כאתר המוביל באתר בתחומו.


7:00
  /  
15.10.2010
  

1