סלקום תשיק את הסמסונג טאב בשבוע הבא

רק לפני חודש הושק מכשיר הטאב האנדרואידי בברלין וכבר בשבוע הבא הוא יעשה עליה דרך חברת סלקום.

16:30
  /  
06.10.2010
  
מאת: אלי חבוש

כחודש בלבד לאחר שמכשיר הסמסונג טאב הנצפה כל כך השנה הושק בתערוכת IFA שבברלין, מפתיעה חברת הסלולר סלקום ומתעתדת להשיק אותו בישראל כבר מהשבוע הבא.
בעוד לא ברור מה, מתי ואם בכלל ישווק ה IPAD בישראל ודרך מי, מחליטה חברת סלקום להיכנס לתחום הטאבלטים ולהוציא את טאבלט האנדרויד המדובר של השנה. שיווק הטאבלט באמצעות חברה סלולרית הוא לא מהלך של מה בכך ומצביע על מגמה הולכת וגוברת בשוק הטכנולוגי והבנה של החברות את הטרנד העכשווי עליו כתבנו רבות בחודשים האחרונים – נהירה של חברות לתחום הטאבלט וניסיון נגיסה של תחום הולך וגדל.
כך, בתערוכת IFA האחרונה בברלין, בו ביקרו נציגי האתר, ראינו יצרניות רבות עם גרסאות שלהן למכשיר הטאבלט.

עדי כהן סמנכ"ל שיווק סלקום:
"להערכתי מדובר בקטגוריה חדשה ואנו נוכל לראות בשנתיים הקרובות עשרות אלפי מכשירי טאבלט בישראל. השקת המיני טאבלט הינה חלק ממהלך ארוך טווח לחיזוק פעילות החברה בעולם התוכן על גווניו השונים, אני מאמין כי נתח השוק של מכשירי האנדרואיד יתפוס כ 30% מכלל המכשירים בישראל בתקופת זמן זו."

הטאב של סמסונג מהווה יריב עיקש של ה IPAD מבית אפל ומציג מערכת אנדרויד 2.2, מסך 7" ומשקל 380 גרם.

השקת המכשיר דרך חברת סלקום תיערך בשני שלבים – מהשבוע הבא ביום ד´ (13.10) דרך אתר סלקום בלבד ומיום א´ שאחריו בשאר ערוצי ההפצה.
את המכשיר ניתן יהיה לרכוש בצבע שחור עם מכסה סוללה לבן.
עדיין לא נמסר לנו המחיר בו יימכר המכשיר ברשת ובאילו חבילות ואלו יימסרו ביום ההשקה. כעת נותר רק לחכות ולראות האם מלבד ההשקה הקרובה כלכך להשקה העולמית, נזכה גם למחיר סביר הקרוב למחיר העולמי שלו.

להמשך דיון במאמר


16:30
  /  
6.10.2010
  
מאת: אלי חבוש

1