הזוי: אהבה טכנולוגית, יש דבר כזה?

דור ה-Y מאופיין בתזזיתיות בלתי נדלית, בניצול טכנולוגי למכביר ובחיבור תמידי לרשת. אבל האם זה אומר שהאהבה מתה? יש כמה ...

15:30
  /  
06.10.2010
  
מאת: משתמשת
אהבה טכנולוגית

הצעות וחתונות טכנולוגיות – שלושת הגדולות

השדכנית של המאה הקודמת הוחלפה לא מכבר באתרי היכרויות למכביר שצצים כמו צרפתים בקיץ הישראלי. בין ספר הפרצופים ל-Jdate יש לא מעט רווקים ורווקות שמחפשים את עצמם דווקא מול המסך המרצד. הבריטיות ב-Shinyshiny חושבות שזה עובד, והחליטו להציג בפנינו כמה חתונות-טכנולוגיות במיוחד. הרי מה יותר סופי ודטרמיניסטי בענייני אהבה מאשר חתונה?

רבי-רובוט

כמו תמיד היפאנים מוצאים את דרכם למצעד הדברים ההזויים ביותר – מדובר על זוג שהחליט להינשא באמצעות רובוט. או אולי רובוטית? למי בעצם אכפת… הכי חשוב שזה יקצר את כל עניין 7 הברכות. אחרת, למה להשקיע?

 

משחקים באהבה

לא ידוע לנו מאיפה הם מגיעים, אבל אנחנו מנחשות שמדובר ביבשת הקודש – ארה"ב. הבחורצ´יק הזה החליט להציע נישואים לחברתו באמצע משחק קונסולה (נראה קצת כמו ATARI לא?). השמועות אומרות שהיא פשוט קרעה לו את הצורה והוא היה חייב להסיח את דעתה איכשהו. אסטרטגיה מעולה. שמועה אחרת אומרת שהיא המשיכה לשחק מיד אחרי שהוא סיים להציע. גיימרית בנשמה.

 

אפליקציית חתונה

ללא ספק אחת ההשקעות היותר יצירתיות שיצא לנו להיתקל בהן לאחרונה. גם לכאן הצליח סטיב ג´ובס להשתחל, כשהבחור בסרטון הזה החליט לצלם את הצעת הנישואים באייפון 3Gs שלו ואז להקרין את הסרטון בקולנוע. ואנחנו תוהות מה היא אמרה, אנחנו היינו אומרות ´לא´. אחרי הכל לא הגיע הזמן שהוא יתקדם ל-iphone4?!

אז מי אמר שהאהבה מתה? היא רק החליפה צורה, זה הכל.

 להמשך דיון בחתונות הטכנולוגיות בפורום יוזרית, לחצי כאן. 


15:30
  /  
06.10.2010
  
מאת: משתמשת