אייפוניסטים מקבלים יותר סקס

אם אתה בעל מכשיר אייפון, סביר להניח שאתה מקבל יותר סקס מבעלי מכשירים מתחרים. כך קובע סקר מיוחד שגם הגיע ...

8:00
  /  
11.08.2010
  
מאת: אלי חבוש

כמות השרשורים העוסקים בהשוואות בין מכשירי האנדרויד והאייפון והמלחמות הבלתי פוסקות איזה מכשיר טוב יותר היא ענקית. כעת יוכלו בעלי מכשיר האייפון להנות מנשק נוסף שנפל בחלקם – בעלי האייפון יזכו ליותר סקס מבעלי מכשירי אנדרויד והרבה יותר מבעלי בלקברי.


השוואה בין אייפון, בלקברי ואנדרויד. אייפון מנצח

כך, בסקר שנערך בבלוג של אתר ההיכרויות הגדול okcupid, בו נבדק נושא מעניין אחר, עולה כי מספר הפרטנרים המיניים שיש לבעלי אייפון בגילאי 30 עומד בממוצע על 12 לגברים ו 10 לנשים, זאת בהשוואה לבעלי מכשירי בלקברי שעומד על 9 לגברים ו-8 לנשים.
אצל בעלי האנדרויד הנתון המצב גרוע יותר ועומד על כ-6 פרטנרים מיניים לשני המינים.
הפער מתבטא גם בחלוקה לגילאים, תוך פער משמעותי בין משתמשי האייפון למשתמשי אנדרויד.
הסקר לא נותן תשובה מדוע זה כך ומסתפק בנתונים היבשים הללו. האם משתמשי האנדרויד לא נהנים מסקס? או שאולי הם כלכך עסוקים במכשיר שלהם?
מה דעתכם?

למען האמת, הנתון הזה קצת הפתיע. ולא משום שאייפוניסטים מקבלים יותר סקס אלא משום שמכשיר הבלקברי עבר גם את מכשירי האנדרויד, נתון שקצת משנה את התפישה של בעלי הבלקברי שהם אפרוריים יותר ועסוקים יותר. כנראה שלא.

הסקר נועד מלכתחילה לבדוק את מידת האטרקטיביות של מושאי צילום ומתן תשובה ל"איך ומתי כדאי להצטלם כדי לצאת בצורה הטובה ביותר". בעוד ששאלות רבות בעולם הצילום סובבות סביב מונחים טכניים, כעת ניתן לראות שישנם נתונים נוספים שראוי להתחשב בהם בכדי לצאת יפה בצילום.

הסקר בדק נתונים של 552,000 תמונות של אנשים המנויים לאתר ההיכרויות ונתן לנסקרים לבחון את תמונותיהם ולחוות את הדיעה שלהם עליהן על פי השאלות שנשאלו.
לצד תשובות לגיטימיות שסביר היה להניח שיהיו כך כמו למשל שמצלמות יקרות וטובות יותר יתנו צילום טוב יותר ומחמיא יותר לאובייקט המצולם על פני מצלמות כוון וצלם, ניתן לגלות גם ששימוש בפלאש מוסיף לאובייקט 7 שנים או שתמונות מחמיאות יותר יהיו עם שדה מצומצם על פני שדה רחב.

נתון נוסף שמתגלה בסקר הוא שמאוד חשוב להצטלם בשעה הנכונה ביום. אם תצטלמו בשעות היום כשהשמש בשמיים, סביר להניח שהתמונה תצא מחמיאה יותר משעות הלילה המאוחרות או הבוקר המוקדמות כשהשמש מוסתרת.
על פי נתון זה נראה גם שרוב התמונות מצולמות בשעות הצהריים-ערב על פי שעות הלילה והבוקר המוקדמות.

נתוני הצילום על פי שעות היום
אטרקטיביות האובייקט על פי מיקום השמש. באור יום האטרקטיביות עולה
להמשך דיון במאמר
קרדיט לתמונות – okcupid

8:00
  /  
11.8.2010
  
מאת: אלי חבוש

1