פיליפס נכנסת למצעד הפזמונים בישראל

חברת פיליפס נכנסת לשוק הנגנים בישראל ומתחילה לשווק באמצעות חברת ביקונקט סדרה של נגנים. פיליפס וביקונקט הציגו בפנינו את הנגנים. ...

15:00
  /  
02.08.2010
  
מאת: אלי חבוש

פיליפס היא לא רק נורות. החברה שלה זרועות טכנלוגיות בתחומים רבים, נכנסת לראשונה לשוק הנגנים הישראלי עם סדרת נגני מוסיקה ומולטימדיה ברמות שונות – החל מהנגן הפשוט והזול ביותר ועד לנגן בעל מערכת הפעלה אנדרויד מלאה. למעשה, ברבעון אחרון של 2009 פיליפס היתה במקום השלישי בשוק מכירות הנגנים. (אחרי אפל וקריאטיב). את קהל היעד מגדירים בפיליפס כבני נוער, ספורטאים, אנשים מבוגרים וגם סתם חובבי מוסיקה.

את הנגנים, המיובאים לישראל על ידי חברת ביקונקט, מקבל הלקוח בערכה הכוללת אוזניות איכותיות. האוזניות, כך סיפרו לנו, אינם אוזניות פשוטות אלא אוזניות איכותיות המיועדות להעניק חווית שמיעה מושלמת ביחד עם נגן איכותי.

בביקונקט הדגישו בפנינו את איכות הנגנים של פיליפס. כשהיום כל הנגנים של החברה הם בעלי איכות שמע גבוהה ואפליקציית FULL SOUND בכולם שבשילוב רכיב חומרה המפותח על ידי פיליפס עצמה, איכות השמע לטענת החברה תהיה מושלמת. לדברי הנציגים, האפשרות הזו הופכת קבצי מוסיקה דחוסים לקבצים המאפשרים שמע עשיר ועוצמתי- המספק הנאה מצלילים ברורים וחווית שמיעה אולטימטיבית בעזרת הטכנולוגיה המתקדמת, הבסים העמוקים, הזמרים והכלים בשירים נשמעים טבעיים יותר ובכך הופכים את הנגן לבעל איכות השמע הטובה ביותר בעולם.
בפיליפס לא הסתפקו בהכרזות וביצעו מבחן שמע ל-10,000 נסיינים. על פי התוצאות והמבחנים, שבוצעו ללא ידיעת הנסיינים באיזה מכשיר הם מאזינים, עולה כי 70% מהם הצביעו על איכות טובה יותר במכשירי פיליפס מאשר במכשירי האייפוד של אפל.

כל הנגנים המיובאים לארץ יתמכו בעברית בצורה מלאה על גבי צג צבעוני. ביקונקט מתגאים בעובדה שהתמיכה בעברית היא הודות למאמצי החברה אל מול חברת פיליפס העולמית שבעקבותיהם יצאה תמיכה גם לשפה הערבית.

בחודשים הקרובים תשלים החברה את ייבוא כל הנגנים אותם היא מתכוונת לשווק בארץ, הנגנים יכללו אלבום תמונות, רדיו FM המכיל RDS ואפשרות הקלטה קולית.

חברת פיליפס תשתף פעולה עם תוכנת Song Bird, תוכנה התותקן על המחשב האישי של הלקוח ובדומה לתוכנת itunes של אפל, ניתן יהיה להתקין דרכה תוכנות, אפליקציות ורכישת שירים רבים והעברתם למכשיר. בשונה מתוכנת itunes, לא תהיה כל הגבלה על הלקוח או אילוץ שלו להשתמש בתוכנה בלבד לצורך ניהול ורכישת שירים.

אלישבע שוחט שוסטרמן, מנהלת השיווק של פיליפס ישראל: "ממחקרים שערכנו עולה כי הלקוח הישראלי מגלה בגרות צרכנית והוא בודק מראש את כל ההיבטים ברמת המוצר והמחיר. בהתאם לכך, סדרת הנגנים החדשה עוצבה כך שכל אחד יוכל למצוא בסדרת הנגנים תכונה שמתאימה במיוחד עבורו. אנו מאמינים כי לצרכן הישראלי חשוב לקבל תמורה איכותית עבור כספו ולכן הנגנים יוצרו תוך שמירה על איכות ללא פשרות והותאמו לצרכן הישראלי, לרבות ממשק הפעלה בעברית, עיצוב מתכתי מוקפד השומר על רמת נוחות מקסימאלית, איכות שמע הגבוהה ביותר ועוד".

כאמור, תשיק ביקונקט בארץ נגנים שונים, חלק מהנגנים יכללו בתוכם אף רכיב GPS תקשורת אלחוטית, מערכת הפעלה אנדרויד ואפילו יציאת HDMI להצגת תכנים באיכות HD. חלק מהנגנים יכללו צג מגע, כרטיסי הרחבה ועוד.

דגמי הנגנים שיושקו בארץ:
נכון להיום ניתן להשיג את כולם למעט דגם ה connect ו- cam שיגיעו בעוד כחודש.

 

דגם GoGear Connect– בעל מסך מגע 3.2 אינץ´ גדול במיוחד, קיבולת זיכרון GB32, חיבור ל WiFi ו  Bluetooth , מערכת הפעלה אנדרואיד, כרטיס הרחבת זיכרון, GPS מובנה, מצלמת סטילס באיכות 2 מגה פיקסל, אוזניות סיליקון עם מסנן רעשים ועוד . מחירו בישראל 1699 ₪ . נאמר לנו כי המכשיר יריץ את מערכת ההפעלה אנדרויד בצורה מלאה ויהיה פתוח לעדכונים והתקנות.

 

דגם   GoGear Muse– בעל מסך מגע 3.2 אינץ´, זיכרון GB16, מאפשר חיבור עם יציאת HDMI לוידיאו באיכות HD, איכות שמיעה Full Sound  שמע היקפי לסרטים ואוזניות סיליקון עם מסנן רעשים. מחירו בישראל 999 ₪. המכשיר דומה למכשיר הקונקט אלא שכאן אין את מערכת ההפעלה אנדרויד אולם יש תמיכה ב HDMI. המכשיר יודע להוציא איכות 720P. לשאלתנו, לא נענינו באופן חד משמעי האם המכשיר תומך בתרגום בקובץ נפרד מהסרט.

 

 

 

 

דגם GoGear Ariaz– מסך בגודל 2.4 אינץ´. הנגן מאפשר האזנה של עד 45 שעות לשמע או צפייה בת 5 שעות בוידיאו, מכיל תצוגה בעברית הכוללת את שם השיר, האמן והאלבום, ואוזניות סיליקון עם מסנן רעשים. מחירו בישראל 499 ₪.

 

 

 

 

 

 

 

 

דגם GoGear Cam– בעל מצלמה באיכות 2 מגה פיקסל עם זום דיגיטלי, יציאת Composite להצגה ושיתוף של סרטים בטלוויזיה, ותוכנה המאפשרת הצגת תמונות במצגת. מחירו בישראל 499 ₪.

 

  

  

 

 

 

 

 

 

דגם   GoGear Vibe– נגן במשקל 38 גרם, בעל גימור אלומיניום עמיד, תצוגה צבעונית לניווט קל ואינטואיטיבי . מאפשר הצגת תמונות בצבע. מחירו בישראל החל מ 299 ₪.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 דגם   GoGear Spark– נגן במשקל 31 גרם בלבד, מאפשר האזנה רציפה של עד 22 שעות שמע, מסופק עם תופסן לבגד. מחירו בישראל 299 ₪.\

 

 

 

 

 

 

 

דגם GoGear Raga – תצוגה צבעונית מלאה לניווט מהנה ואינטואיטיבי, משקל קל במיוחד של 30 גרם וגימור אלומיניום עמיד. מחירו בישראל 199 ₪.

 

 

 

 

 

 

 

 

 סייע בהכנת המאמר: צבי וורובל

להמשך דיון במאמר


15:00
  /  
2.8.2010
  
מאת: אלי חבוש

1