מין: המדריך המלא לתשומת לב גברית בזמן המונדיאל

מונדיאל. הגבר שלך מראה עניין אקטיבי בחבורת גברברים מיוזעים ובכדור שחור לבן יותר מאשר בך? חיי המין שלך בירידה כי ...

7:50
  /  
29.06.2010
  
מאת: משתמשת
מונדיאל זוגי

חודש מינ-דיאל

המונדיאל הנוכחי הביא איתו קילוגרמים של שומן-גרעינים ובירה על הכרסים של חובבי הז´אנר וגם פגיעה קשה ביחסים שבינו לבינה. כל זה לא תלוי במידת החיבה שלך למשחק. גם אוהדות כדורגל מושבעות סובלות מזוגיות מתדרדרת בתקופה האחרונה. איך אפשר להתמודד עם זה? כמה הצעות יצירתיות למתנות מיניות והזויות במיוחד לגבר שלכן, תפנקי את אותו קצת לשם שינוי. אולי בשביל זה הוא יוציא את הראש מהמסך.

אזהרה: הכתבה הבאה מכילה חומרים לא מצונזרים ובאופן כללי די סוטים. לא לבעלות לב חלש, נשים בהריון ילדות מתחת לגיל 21, או בעלות ראש סגור ומיניות מודחקת.
צעצועי מין לגבר שלך

רוטט אבל לא בשבילך

המקבילה בעולם צעצועי המין הגבריים לויברטורים הנשיים, הוא מכשיר רוטט שמדמה את אזור החלציים שלנו, פשוט עם בטרייה. ובעצם למה שרק אנחנו נהנה מהרטט?

אני לא בטוחה שהייתי רוצה לשים איבר מגופי במשהו שנראה ככה. מצד שני היתה מי שאמרה לי פעם שהיא לא היתה מוכנה לשים אצלה שום דבר שנראה כמו דולפין אפור או תולעת ירוקה וכידוע לכן, לא חסרים ויברטורים שנראים ככה בימינו. העניין ללא ספק דורש חוות דעת גברית.

המחיר של תחליף האישה המרטט הזה נע בין 5$ ל-200$, תלוי בצורה ובאיכות הרטט. אני הייתי חושבת פעמיים לפני שהייתי קונה לבחיר ליבי מתנה ב-5$ שבתוכה הוא אמור להפקיד את איבר מינו. אבל כל אחת ובחירותיה.

הביצים שלו

הסתבר לי בעקבות התחקיר האינטרנטי לכתבה הזו, שהיפאנים הם עם מיני למדי. השילוב בין תרבות של חדשנות טכנולוגית למיניות מתפרצת מניב תוצאות מסקרנות למדי. לדוגמא, הביצים האלו, בשם Tenga Eggs, שמגיעות למימדים מרשימים ואמורה לעטוף אותו באהבה, ולעזור לך במלאכה.

  

לכל ביצה דימוי אחר (של אזורים בגוף הנשי), חספוס פנימי אחר ועוד היד נטויה (תרתי משמע). שישיה שכזו, שתספיק עד לגמר המונדיאל אם לא יותר, תצריך אותך להיפרד מכ-60 אירו.

לענייני המונדיאל; אפשר לאפסן את הביצים במקרר ולהפתיע את הבחור עם אביזר מיטתי קפוא ומרענן לכבוד ימי הקיץ המיוזעים בארצנו. בדיקה זריזה בין כתבות המערכת (ובני זוגן) הראתה ששימושים יצירתיים בקרח ובאביזרים קפואים מתקבל תמיד בברכה על ידי המין הגברי.

במיוחד בקיץ.

סוכריה ירושלמית

הצעצוע הבא הצליח להפחיד אפילו אותי, אבל יש עליו ביקורות באתר בו הוא נמכר- משמע, יש אנשים שקנו אותו. מדובר על מעין רובוט-שואב-ואקום בשם Robo Suck. הרובוט הזה אמור, לפי הכתובים, לדמות מין אוראלי. אין בו שום דבר מזמין או חביב ובכל זאת, אולי זה יגרום לבחור להבין את הרמז? הרובוט-ואקום האימתני הזה עולה כ-50$

 

אם גם כל אלו לא הצליחו להחזיר את הגבר שלך למיטה לכמה שעות של חסד, אולי כדאי שתשקלי לקנות לעצמך צעצוע רוטט. כי כל גבר אפשר להחליף וכל תחליף אפשר להגביר.

שיהיה לכן מונדיאל שמח ופעיל! להמשך דיון על הצעצועים בפורום יוזרית, לחצי כאן.


7:50
  /  
29.6.2010
  
מאת: משתמשת

1