גאדג´ט: עכבר העיר, עכבר הכפר. אוסף עכברים מוזרים במיוחד

עכברים שלא יגרמו לכן לעלות על השולחן בצרחות, אבל אולי כן יעשו לכן חשק לחדש את המלאי. וגם - מתנה! ...

8:30
  /  
02.06.2010
  
מאת: לימור אברמזון
 עכברים הזויים

עכברת העיר

בעולם הטכנולוגי הנפלא שלנו, אני כבר קנית את המחשב החדיש, התקנת את כל התוכנות הרלוונטיות, מצאת לו מקום בתיק, או שאפילו התחדשת בתיק מיוחד ללפטופ, אבל בעכבר? התחדשת?
משום מה אני תמיד רואה אנשים מוציאים מהתיק עכבר באחת משתי הגרסאות הבאות: עכבר מחשב גדול מדי, או עכבר ללפטופ קטנטן מדי כך שאי אפשר להתרגל לכפתורים. 
אז לכבוד אמצע השבוע, בתור בחורה עובדת שממילא נמצאת רוב שעות היום מול המחשב, לקחתי פסק זמן של כמה דקות והחלטתי לשוטט ברחבי הרשת. והינה לפניכן ממצאיי, כמה אופציות נחמדות לשדרג את המחשב החדש/ישן:

עכבר הים 

עכבר-דג: Handheld Fish Mouse. עכבר חביב, שצורתו כצורת דג, והוא מותאם ארגונומית לצורת היד, כך שלא צריך להניח אותו על השולחן ולאמץ את המפרק. מזכיר קצת דולפין, לא?

 

עכבר חננה

האם זה עכבר או סמן? Arrow computer mouse הוא עכבר שעוצב בצורת הסמן שאיתו אנחנו סורקים את המסך. ואם נחשוב על זה- כמה הגיוני שאותו כלי יהיה על המחשב ומחוצה לו? השאלה היחידה היא כמה זה נוח לשימוש…

 

עכבר האויר

העכבר הבא מיועד לאלו מכן שהיו יושבות ומשחקות שעות עם מטוסי הצעצוע שלהן. בונות, צובעות, מטיסות…

עכבר בצורת מטוס- Aircraft Computer Mouse with LED Lights. זהו לא סתם עכבר, הוא כולל תאורת לד, והטיית הכנפיים היא שמפעילה את הלחצנים של העכבר. ככה למעשה כולנו מרגישות שאנחנו מטיסות מטוס (אהא…), או לחילופין חוזרות לגיל 6.

 

עכבר הגוף

מכיוון שאנחנו טוענות תמיד שהגודל לא קובע (או שקר כלשהו אחר…), העכבר הבא הוא הקטן שבחבורה. זהו עכבר-אצבע אופטי קטן – Optical Finger Mouse Mini USB Mouse Laptop / PC, כשכמו כן הוא, מתלבש על האצבע המורה ועל לחצני העכבר ניתן להקיש עם הבוהן. מכאן והלאה לא תחזרו לעכבר הגדול והמסורבל שלכן… האמנם?

 

 

הערת העורכת:

היכרות אישית עם מישהי שיש לה את העכבר הנ"ל הביאה אותי למסקנה שהוא אכן מגניב, ואפילו עובד, וגם זול (כשלושים שקלים בארץ). אבל הוא מסוג החידושים שזונחים מהר מאוד, וחוזרים להרגל הישן והטוב. עכבר יישאר עכבר. אבל כן אפשר למצוא אותו בסגול, וזה תמיד טוב.

 לא יודעת מה איתכן, אבל צבעים וצורות של חיפושית לא קונים אותי… אבל פרסים דווקא כן!

לפני מספר שבועות סיקרנו כאן את העכבר המעוצב של HP, לבן, מעוטר ומרשים ביותר. אחרי פרסום הכתבה ובגלל שאהבנו אותו מאוד HP נתנו אותו לנו. כן, לנו. ואנחנו מצ´פרות את הקוראות! מישהי מכן תוכל לזכות בעכבר המעוצב הזה. מה את צריכה לעשות? להירשם לאתר אם את עוד לא רשומה, ולספר לנו, בקצרה, אחד מבין שלושה דברים:

  1. למה דווקא לך מגיע עכבר מעוצב?
  2. איזה מכשיר חשמלי עוד חסר בעולם הזה?
  3. מהו הגאדג´ט שלך שאת הכי אוהבת ולמה?
את התשובות המגניבות באמת נעלה לאתר, ואחת מכן תוכל להתחדש בגאדג´ט חדש ולמעוצב.  

מבין כל העונות על אחת השאלות תוגרל הזוכה שתקבל את העכבר הלבן, אפשר להירשם עד ה-10.6.2010.

התחרות מיועדות לנשים וגברים כאחד ונכתבה בלשון נקבה פשוט כי אנחנו יותר מגניבות, אין מה לעשות, תתמודדו.

להשתתפות בהגרלה, לחצ/י כאן.

להמשך דיון על העכברים ועל התחרות בפורום יוזרית, לחצי כאן.

העכברים בכתבה לקוחים מתוך:

תודה ל-HP ישראל על העכבר והפירגון לקוראות

8:30
  /  
2.6.2010
  
מאת: לימור אברמזון

1