הוא גם מכשיר ניווט – iPad 3G

לאחר הצלחתו של iPad  הראשון, הושק אחיו iPad 3G. ואיתו, אפשר כבר לנווט. בינתיים רק באמריקה וקנדה.

7:00
  /  
23.05.2010
  
מאת: צבי וורובל

עם השקת המכשיר החדש של Apple, iPad 3G, שוחררה גרסת CoPilot® LiveTM HD המותאמת עבורו.
המפות הן חלק מובנה של יישום ה- CoPilot® LiveTM HD ולכן אין צורך בחיבור רשתי מכל סוג שהוא.

היתרון של הניווט ביישום זה, הוא הניצול של כל שטח מסך ה-iPad  וזה מאפשר להציג, בו זמנית, מספר נתונים שונים על ידי חלוקת המסך. למשל, אפשר לראות הכוונה במצב של D2 ו- D3 בו זמנית או לסובב את התצוגה מאנכית לאופקית בצורה פשוטה, על ידי סיבוב מכשיר ה-iPad.

מיכאל קורנהאוזר, מנכ"ל ALK אמר כי: "יישום CoPilot® LiveTM HD , על גבי ה- iPad 3G, מספק חווית תכנון וניווט מיוחדת במינה. פיתוח היישום עבור ה- iPad היה מהלך טבעי לאור ההצלחה הגדולה של " CoPilot® LiveTM" עבור האייפון. זוהי פלטפורמה נהדרת לניווט, המאפשרת ניצול מירבי של הידע שנצבר לאורך שנים בתמיכה במחשבים ניידים".

כרגע המפות ליישום ה- CoPilot® LiveTM HD מיועדות לאמריקה וקנדה בלבד.
החברה מבטיחה כי תשחרר מפות למדינות נוספות על פי אזורי מכירה של ה- iPad.
מעניין האם הבטחה זו תמומש גם עבור מכירות האייפד בארץ הקודש.  אומנם לא חסרים יישומים עם מפות לישראל לאייפון, דוגמת IGO או ITURAN, אשר החברות מוכנות לבצע כמעט באופן מיידי התאמת יישומיהן לאייפד, אך מצד שני המחיר של יישום CoPilot® LiveTM HD תחרותי ביותר  ולא בטוח שירצו  לרכוש את בסיס הנתונים לישראל, בכדי לשמור על רמת מחירים שלהם, וזאת לאור העובדה שבסיס הנתונים שייך לחברה ניווט מקומית.
חשוב לציין, בשנית, כי יישום ה- CoPilot® LiveTM HD מתאים אך ורק לגרסת  ה- iPad 3G.

הפתעה מעניינת הוא מחיר ה- CoPilot® LiveTM HD – רק 29.90$.  ללא עלויות נוספות מקבלים גם עדכוני מפות רבעוניים באמצעות שירות MapSure וזאת עד  סוף שנת 2010.

מעניין כיצד ישפיע המחיר על המתחרים.

היישום  למכירה באתר iTunes.

להמשך דיון בפורום

 


7:00
  /  
23.5.2010
  
מאת: צבי וורובל

1