גאדג´ט: והעולם מתנגן לו… נגנים מעוצבים במיוחד, לכבוד השבת

נגני מוזיקה נהוג לשים בכיס, או בנרתיק מיוחד שמתחבר ליד כשאת רצה. והנה כמה שלימור דווקא היתה רוצה שכולן יראו. ...

16:10
  /  
20.05.2010
  
מאת: לימור אברמזון
נגני MP3 מעוצבים 

פתיח מוזיקלי

הנה בא לו הקיץ ועמו אנחנו מתחילות את טיולנו בחוץ. אין כמו לקחת נגן מוזיקה, לשים אוזניות ולעשות סיבוב של שעה באויר של שעות הערב, אחרי שחזרנו מהעבודה, לנקות קצת את הראש, לעשות קצת ספורט ולהנות מצלילה של תרבות משובחת.
לכבוד הקיץ, מצאתי כמה נגני מוזיקה מעוצבים. למרות שהם לאו דווקא חדשים, אני מניחה שגם אתן הייתן רוצות שלא יהיו בכיס, אלא עליכן, כדי שכולן יוכלו לראות.

בחזרה לילדות 

כשראיתי את הנגן הזה, בצורת קוביית לגו אגדית, לא יכלתי שלא לתהות איך לא חשבתי על זה קודם. שהרי קוביית לגו היא סוג של אידאל למכשיר חשמלי/אלקטרוני כלשהו. הבליטות ממש מתחננות להפוך אותן לכפתורים. ואם כבר בלגו עסקינן, יש גם עמדת עגינה לאייפוד באותה הצורה. הוא מסוגל לנגן רק עד 6 שעות, ולהכיל בתוכו עד 2 ג´יגה. אבל הוא חתיך. 

בלוטים בלוטים

 זה הקטן גדול לא יהיה. עם קיבולת של 8-4 ג´יגה מוזיקה, אני חושבת שפתרנו את סוגיית הגודל שהיתה לקוביית הלגו הצבעונית מלמעלה. נגן מוזיקה בצורת בלוט, mini MP3 player in acorn shape, אמנם גם הוא ללא מסך, אבל יתרון הגודל משחק לטובתו. רק שלא יבואו נמלים…

 

בלי לפזול

במסגרת הנגנים הקטנים והחזרה לילדות, מצאתי נגן קטנטן, בצורת חלק מלגו- Puzzle Shaped MP3 Player. השאלה היחידה שהוא מעלה אצלי היא מה קורה אם מחברים כמה כאלה ביחד… כמו כל דבר טוב בימינו המוצר מגיע מהמזרח הרחוק וככזה, לצערי גם האתר שלו. לכן הדבר ייאלץ להישאר בגדר מיסתורין. 

 

אחרי הבלוטים באים העכברים

ואם כבר בנוסטלגיה עסקינן, נגן המוזיקה הבא מיועד לחובבות המצויירים שביננו ו/או לילדים שלכן. נגן מוזיקה בצורת מיקי מאוס, עם קיבולת של 1 ג´יגה. הדבר הכי מושך בנגן זה היא העובדה שכשמסובבים לו את האוזניים משתנות הפונקציות, עוצמת הווליום וכו´. כי מתי עוד יצא לכם לסובב למיקי מאוס את האוזניים? ועוד בצבעים?

 

קישורים מהם נלקח המידע: 

להמשך דיון על הנגנים בפורום יוזרית, לחצי כאן

 


16:10
  /  
20.5.2010
  
מאת: לימור אברמזון

1