NAV N GO משיקה את iGO PRIMO

"ה TMC הקיים היום בארץ מאכזב. שלנו יותר טוב." כך דודי ורניק, נשיא NAV N GO באירוע השקת תוכנת הניווט החדשה- ...

15:00
  /  
10.05.2010
  
מאת: אלי חבוש

חברת nav n go השיקה היום (10.5.2010) את תוכנת הניווט החדשה שלה – igo primo שהיא למעשה תוכנה המשלבת את שתי התוכנות "אמיגו" ו- igo 8" מבית החברה לתוכנה אחת שלדברי דודי ורניק, נשיא nav n go היא גם יפה וידידותית כמו האמיגו וגם חכמה ומתקדמת כמו האייגו 8.

לדברי ורניק, בפרימו תוכלו למצוא את כל האפשרויות והמאפיינים המוכרים מגרסת ה-8 של igo בתוספת של למעלה מ-30% תכונות חדשות כגון קיצורי דרך הנבחרים על ידי המשתמש, כפתור "חזרה לרכב" השומר את מיקום הרכב בחנייה, מחשב דרך חכם, חישוב מקבילי של 4 סוגי מסלול (קצר, מהיר, חסכוני, קל) ומתן אפשרות למשתמש לבחור את הדרך הנוחה לו, ממיר מידות, מידות בגדים בעולם, מחשב צריכת דלק ועוד…כל זאת ארוז במנוע גרפי נוח ופשוט למשתמש במתכונת גרסת האמיגו שמשווקת החברה במקביל.

כל זה מצטרף לתכונות שכבר נחשפנו אליהן בתוכנות הקודמות – ניווט בתלת מימד, שלטי הכוונה העוזרים לניווט בין נתיבי תנועה ומנגנון חיפוש חכם שלומד את הרגליו של המשתמש – כך למשל אם אנחנו רגילים לנווט לחיפה, חיפוש העיר בתוכנה יחל את התוצאות בעיר חיפה עוד בטרם יציג לנו תוצאות אחרות.


TMC – יש תמיכה. תצא בהמשך.

לדברי דודי ורניק, הגרסה החדשה תתמוך גם ב TMC – בקרת תנועה האמורה לתת מידע לנהג לגבי עומסי תנועה ומכשולים בדרך, דבר היאפשר לנהג לבחור את הדרך הטובה ביותר עבורו. ברמיזה וקריצה למתחרים אמר ורניק כי החברה עיכבה בכוונה את תמיכת ה TMC במכשירים וזאת משום הרצון להוציא תמיכת TMC מושלמת ולא סתם TMC שיתקע אותנו בסופו של דבר בפקק.
בין תכונות המידע שיצטרף לבקרת התנועה יהיה מידע על פסי האטה ומיכשולים בדרך שבצירוף המידע לגבי עומסי תנועה אמור להביא את הנהג למחוז חפצו ללא סיבוכים מיותרים. אולם, תמיכת ה TMC של החברה לא תצא מיד והיא תשוחרר בהמשך לאחר השקת התוכנה בעוד שבועיים וכולנו תקווה כי זו אכן תצא בזמן.


דודי ורניק, נשיא NAV N GO מציג את הפרימו

 


אלעד צרפתי מציג את תכונות הפרימו

תוכנת הפרימו תושק בתחילה למכשירי PND (מכשירי ניווט ייעודיים) שהם מהווים היום את רוב שוק הניווט ולאחר מכן גם למכשירי אייפון ואנדרויד. לשאלתנו נענינו כי טווח הזמן יהיה בן כחודש להשקת תוכנת הפרימו בכל שאר המכשירים. עוד נאמר לנו כי רוכשי תוכנת הניווט עבור האייפון, ישודרגו ללא עלות לתמיכת TMC.
מחיר הפרימו יהיה דומה לתוכנות המקבילות ולא צפויה העלאה או הורדה במחיר.

לאתר החברה

להמשך דיון במאמר

תמונות מסך נוספות מהתוכנה בהמשך:


ניווט על פי תמונה


ניהול צי רכבים ושליטה


תוספות כערך מוסף לתוכנה

מסך סיכום נסיעה. חיסכון בדלק וחזרה לרכב

 


ארבע שיטות מסלול מחושבות במקביל

 


תלת מימד כמסורת אייגו

 

 


15:00
  /  
10.5.2010
  
מאת: אלי חבוש

1