אקססוריז: HP בקולקציית עכברים חגיגית

לשבת בבית קפה תל אביבי עם הלפטופ המעוצב, הקפה והעוגיות. כל מה שחסר פה זה רק עכבר קטן, נוח ויפהפה.

8:00
  /  
25.04.2010
  
מאת: הלן שפרמן
עכבר מעוצב של HP

מעוצב, סטודיו Tord Boontje

מה אני מחפשת בעכבר? שיהיה קטן, נוח לנשיאה, וכמובן – שייראה טוב! קיבלתי לידי את העכבר המעוצב של טורד בונטייה, עיצוב לבן ומעוטר בהטבעה פרחונית, יפה, נעים, עדין ולא צעקני במיוחד.

העכבר הלבן שסחבתי איתי בשבועיים האחרונים, עוצב יחד עם נטבוק תואם, על-ידי הסטודיו הבינלאומי לעיצוב של טורד בונטיה ומיוצר כולו מחומרים ידידותיים לסביבה ללא PVC. הוא קטנטן, ומתאים במיוחד לניידים ולנשיאה.

מה לא?

גיליתי עם הזמן, שנייד הוא משהו שאפשר, בלית ברירה, להשתמש בפד המגע שלו, פשוט כי בד"כ אין לי כוח לסחוב אחד מגושם מהבית וממילא כל תנועה איתו מאיימת להפיל את הקפה/עוגיות מהשולחן. במקרה הזה, מדובר על עכבר קטן וקל משקל, שנוח מאוד לסחוב בתיק והוא לא מאיים לא על הקפה או על העוגיות. למרות זאת, לטעמי הוא קצת קטן מדיי, היד שלי רגילה לעבוד עם עכבר רגיל או בכלל לא.

קצת פרטים 

העכבר עובד על בטרית AA רגילה – פחות ידידותי מעכבר נטען, למרות נסיונותיהם של HP לקטלג אותו כירוק. ובכל זאת, אם תשתמשי בבטריות נטענות, נסלח להם. עכבר הלייזר מצויד ב-2 כפתורים נוספים בשני צידיו הניתנים לתכנות אינדיווידואלי לצרכי המשתמשת וגלגלת מיוחדת לגלישה נוחה אשר נעה גם ימינה ושמאלה.

אם כבר, אז שיהיה מגניב

מודה, היה מדליק לשבת איתו בבית הקפה השכונתי שלי, בבאזל, ולקבל מבטים סקרניים מנשים וגברים כאחד, החומדים אותו לעצמם (טוב לא המצ´ואים שביניהם).
החיבור שלו למחשב קטן מאוד, ולא מפריע על השולחן. על כן הוא מקבל אקסטרא נקודות בלבי.

מחיר מומלץ לצרכנית: 239 ₪-249 ₪, כולל שנתיים אחריות. 

להמשך דיון על העכבר המעוצב בפורום יוזרית, לחצי כאן.

תודה ל-HP ישראל על השאלת העכבר לצורך הסקירה

8:00
  /  
25.4.2010
  
מאת: הלן שפרמן

1