ASUS מציגה את קו המוצרים שלה ל 2010

אסוס מובילה את שוק הניידים בישראל ומתכוונת אף להגביר את נוכחותה בארץ, כך לדברי מנהל המכירות באזור EMEA באירוע משווקים ...

14:00
  /  
21.03.2010
  
מאת: אלי חבוש

חברת אסוס, ונציגותיה בארץ – רונלייט וויזואל, ניצלו את אירוע המשווקים השנתי שערכו ביום חמישי האחרון בתל אביב, כדי להציג כמה ממוצרי החברה לשנת 2010.
אסוס, ששמה את יהבה על מכירת מחשבים ניידים על פני תחומים אחרים (למשל תחום המובייל) היא במקום החמישי בשוק הניידים בישראל ומובילה כאן את שוק הנטבוקים, כך לדברי מר איתן סאן, מנהל המכירות באזור EMEA (אירופה, המזרח התיכון ואפריקה) שאף הוסיף שבכוונת החברה להגביר את נוכחותה בישראל.
בעולם שבו קצב ההתחדשות הטכנולוגית גבוה ועל כל חברה להציג את מרכולתה הטכנולוגית המחודשת תכופות, הציגה ביום חמישי חברת אסוס מבחר דל למעשה של מוצרים אבל באותה נשימה – מה שכבר הוצג שם, הצליח לעורר סקרנות.


איתן סאן, מנהל המכירות באזור EMEA

קוראי ספרים הפך כבר למוצר טרנדי מאז אותה הכרזה שנויה במחלוקת ונראה שכולם רוצים לקפוץ על אותה העגלה. גם אסוס מציגה קורא ספרים חדש בטכנולוגיית דיו אלקטרוני SiPix, עם מסך מגע 9 אינטש, זיכרון 4GB, תקשורת WIFI + אפשרות לתקשורת 3G ותמיכה בכרטיסי הרחבה מסוג SD.
לקורא יש תכונות נוספות ובהן המרת טקסט לדיבור, דפדפן אינטרנט, מילון עם בסיס נתונים גמיש, מקלדת וירטואלית, רמקולים סטריאופונים, וסוללה עם אורך חיים ארוך שתספיק ל-10,000 עמודים או 20 רומנים של 400 עמודים. מימדים: 222mm x 161mm x 9mm. משקל: 370 גרם.

משימוש קצר מאוד במכשיר – המעבר בין התפריטים קצת איטי והמסך מהבהב ומרצד בשינויי הדיו ממסך למסך. לא ברור אם הדגם הספציפי היה בעייתי או שהעבודה עדיין לא הסתיימה, אולם אקווה שיתוקן בדגם הסופי שכן התמונה על המסך היתה פשוט מדהימה. אמנם בשחור לבן כמובן אך קל היה להתבלבל ולחשוב בטעות שהמסך לא מציג תמונה אלקטורנית אלא פשוט דף נייר אמיתי. מלבד זאת המכשיר נוח להחזקה, קל ונותן תחושה של החזקת דף קרטון.
הקורא יושק בארץ ברבעון השלישי ובהחלט נשמח לראות אותו כאן. המחיר עדיין לא ידוע.

Keyboard Eee- מחשב all in one  אלחוטי דקיק ומתכתי המסתתר בתוך מקלדת, עם מסך מגע 5 אינטש השולט על הגדרות המחשב, כולל סטרימר נפרד לשידור תכנים ישירות למסך.

צפוי להגיע ברבעון הרביעי. המחיר עדיין לא ידוע

מחשב all in one


צג 5 אינטש

ASUS NX90– מחשב נייד בעיצוב של דיוויד לואיס, המעצב הראשי של באנג אנד אולפסון, עם 2 רמקולים מבוססי טכנולוגיית האודיוICEpower . ה-NX90 ארוז בחיפוי מתכתי מלוטש וכולל , מסך 19 אינטש ברזולוציה של 1080p,  מעבד Intel Quad Core i7, זיכרון 8 ג´יגה-בייט, כונן בלו ריי אופציונלי ומשקל 4.5 ק"ג.

למחשב יש שני משטחי מגע משני צידי המקלדת שלו כשנראה שהמטרה היחידה שלהם, מלבד אילוצים עיצוביים, היא עבור משתמשים שמאליים או ימניים. לא הבחנו בשימוש שני המשטחים לפעולות מרובות מגע ולא ברור האם ניתן בכלל להשתמש בהם כך.
למרות שהמחשב מוצג כמחשב נייד, המושג הזה רחוק ממנו והלאה, העיצוב שלו, יפה ככל שיהיה, הוא גדול, הן באורך והן ברוחב. כמו כן, במשקל של 4.5 ק"ג למחשב, קשה ממש לנייד אותו בצורה נוחה באמת.
ה-NX90 יושק ברבעון השני של השנה במחיר של כ-3,000 דולר. 


NX90 – מחשב "נייד"?

EeePC1008P– קולקציית נטבוקים חדשה מסדרת ה-seashell בעיצוב מעצב העל קארים ראשיד, הנטבוק מבוסס מעבד Atom החדש- N450,

  • דיסק קשיח של 250/320 ג´יגה, אפשרות ל-Web Storage בנפח 500 ג´יגה
  • זיכרון 1 ג´יגה
  • מסך LED 10 אינטש עם תאורה אחורית ברזולוציה של1024×600 
  • מקלדת ארגונומית בגודל 92 אחוזים ממקלדת רגילה,
  • כיסוי חיצוני עשוי עור עם דוגמא מעוצבת וסגירה מגנטית.
  • משקל 1.1 ק"ג 
  • יופץ בצבעים ורוד וחום.

ה-1008P יושק בארץ בעוד כחודש במחיר של כ-3,000 שקל.

 

להמשך דיון בפורום

תמונות נוספות:

 

 


14:00
  /  
21.3.2010
  
מאת: אלי חבוש

1