רוצים הופעה של RIHANNA? תתנדבו!

חברת אורנג´ מציגה פרוייקט ייחודי ומעניין הקושר מוסיקה בהתנדבות ונתינה. רוצים לראות הופעה של RIHANNA בחינם? אין בעיה, תתנדבו לאחת ...

14:00
  /  
10.03.2010
  
מאת: אלי חבוש

חברות תקשורת רבות וגדולות ובייחוד חברות הסלולר, התקשרו אצלנו תמיד עם עלויות כספיות ומיקסום רווחים. והנה, ניתן לראות שיש גם אלטרנטיבה שונה, מיוחדת, ששמה בראש את התרומה לקהילה ובה יוזמנו מנויי חברת אורנג´ הצעירים (גילאי 16-26) להופעה של הזמרת RIHANNA חינם אין כסף וזאת רק אם אותם צעירים יתרמו בחזרה לקהילה. בבחינת – רוצה לקבל? קודם תתן.

במה מדובר?

כל לקוח חברת אורנג´ בגילאי 16-26, מוזמן לתרום 4 שעות מזמנו לטובת הקהילה.
החל מהיום, 10.3.2010, יוכלו המעוניינים להירשם באתר orangerockcorps.co.il לאחת מהפעילויות ההתנדבותיות המוצעות שם, בנות 4 שעות כל אחת.
ההרשמה מתבצעת על ידי מילוי פרטי תעודת הזהות ומספר האורנג´ של המתנדב שלאחריו מתקבל במכשיר קוד זיהוי באמצעות SMS. המתנדב ממלא את קוד הזיהוי שנשלח אליו, ממלא את פרטיו האישיים ובוחר את סוג הפעילות בה הוא מעוניין לקחת חלק.

באילו פעילויות ניתן להתנדב?

ישנם כ-200 פרוייקטים המחולקים למספר תחומים בהם ניתן להתנדב ברחבי הארץ ואלו נבחרו על ידי עמותת "רוח טובה", מחלקות הרווחה בעיריות ובמועצות המקומיות:

איכות סביבה: סימון שבילים, ניקיון נחלים וחופים, גיזום יערות קק"ל, פעילות עם קק"ל, גינות אקולוגיות
סידור אריזה ומיון: אריזת וחלוקת מזון למשפחות מעוטות יכולת, מיון בגדים מיד שניה וסידור מחסנים.
צביעה וחידוש: צביעה וחידוש של מבנים קהילתיים ברחבי הארץ.
גינון: בניית ערוגות, שתילת צמחים וגיזום במוסדות שונים.

הפרוייקט יימשך 10 שבועות החל מ-18.3.10 ועד 30.5.10.
בתאריך 30.5.2010, סוף הפרוייקט, תיערך הופעה של הזמרת RIHANNA בשעה 20:00 באיצטדיון בלומפילד ביפו עבור כל המתנדבים שמילאו את חלקם.
הפרוייקט נערך בשיתוף חברת אורנג´ ועמותת "רוח טובה" מקבוצת אריסון, שמטרתה היא עידוד ההתנדבות בקהילה.

מאורנג´ נמסר כי מיזם orange rockcorps  הוא שותפות בין orange לבין ארגון rockcorps הבינלאומי במטרה לעורר השראה בקרב אלפי צעירים ובני נוער לצאת משגרת יומם ולהתנדב למען הקהילה שלהם.
דוד אבנר, מנכ"ל פרטנר, אמר כי "היום אנו מציגים פרויקט שמשלב עידוד מעורבות קהילתית בקרב צעירים וחיזוק הקשר ביןorange  ובין קהל לקוחותיה. הפרויקט מעניק לצעירים הזדמנות לגעת במוקדי נזקקות בחברה הישראלית, לחוות את הסיפוק שבנתינה, וליהנות מהזמנה להשתתפות במופע הסיום של הפרויקט, הופעתה של הזמרת הבינלאומית ריהאנה".

בנימה אישית אגיד שבהחלט יפה לראות פרוייקטים מסוג אלו הקושרים את החבר´ה הצעירים לנתינה והתנדבות. נכון, לפעמים זה נראה מאולץ ולפעמים היינו רוצים לראות שזה מגיע מצד המתנדבים ולא רק כי מקבלים משהו בסוף בתמורה, אבל בשורה התחתונה, כשהקהילה מקבלת בחזרה ומרוויחה מכך ובנוסף צעירים רבים נחשפים לעולם ההתנדבות והנתינה ורואים שיש גם דרך אחרת, ניתן להגיד שזהו מהלך מבורך.

להמשך דיון בפורום


14:00
  /  
10.3.2010
  
מאת: אלי חבוש

1