מקלחת הזויה והזוכה המאושרת

הזוכה המאושרת בתחרות הגאדג´ט ההזוי, אביבית חננאל, צעדה בשבוע שעבר לסניף גאדג´ט שופ ברמת גן ויצאה משם עם חיוך גדול ...

20:30
  /  
21.02.2010
  
מאת: צוות האתר
הזוכה בתחרות הגאדג´טים ההזויים

בתחילת השנה בחרו קוראות יוזרית את הגאדג´ט ההזוי של השנה החולפת. היה זה "התאבדותי", מתאם שקע חשמלי לאצבעות הידיים האנושיות. 

אביבית, ירושלמית צעירה, שגילתה את עולם הטכנולוגיה רק לאחרונה והיתה אחת מבין המצביעות בתחרות עלתה בגורל והוזמנה לקבל את הפרס בחנות גאדג´ט שופ, שם לא חסרים גאדג´טים הזויים על המדפים העמוסים לעייפה.

על יוזרית היא שמעה דרך המפקד הקודם שלה בצבא.  "האמת שאני וטכנולוגיה לא כזה היינו מיודדים לפני, אבל אחרי שהכרתי את האתר ראיתי שיש גאדג´טים מגניבים/מוזרים שקיימים כמו בתחרות שהשתתפתי בה… האתר גם מאוד ידידותי למשתמש ובאמת שהוא מסודר ומחולק בצורה טובה, ומעדכן על הדברים הכי חדשים שיוצאים לשוק.".

 

אביבית קיבלה לידיה ראש מקלחת מאיר שצובע את המים באור אדום כשהם חמים, ירוק כשהם פושרים ובכחול כשהם קרים. מאוד יעיל בחורפים הקפואים בארצנו הקטנטונת, בהם גם את לא תרצי להכניס ולו אצבע אחת תחת זרם המים הקפואים. עוד יותר נכון במקרה של אביבית, שמגיעה אלינו מהבירה הירושלמית, הידועה בלילות הקרים שלה.

נותר לנו רק לאחל שתהיה לכולנו שנה מפתיעה והזויה במיוחד.

קישורים:

תודה לגאדג´ט שופ על מתן החסות לתחרות
תודה לאיתי פולק על הצילומים ולאח של אביבית שבא לקנא במתנה

מרשמיה של אביבית:

וואי והחנות!… אז קודם כל כשאני ואחי הגענו לחנות היינו מסוחררים מהמגוון ומהצבעוניות של המוצרים בחנות!
יש מבחר עצום ומגוון של מוצרים והמוכר הנחמד הראה לנו כמה גאד´טים מגניבים והסביר לנו על כל דבר איך הוא עובד ממש סיור חוויתי יש שם…מאוד אהבתי את החנות וכשהגעתי הביתה נכנסתי לאתר שלהם לראות עוד מוצרים ובאמת ראיתי שגם האתר שלהם מחולק בצורה מצויינת ויש להם רעיונות למתנות ממש מקוריות וזה מחולק על פי סכום שרוצים להוציא מכמה שקלים בודדים עד מאות…כבר מצאתי מתנה ליומולדת שהייתה לאמא שלי ועדיין לא קניתי לה כלום כי לא היה לי רעיון וגם ליומולדת הקרובה של אבא שלי…באמת האתר שלהם ממש מגניב מי שמחפש מתנות יש שם הכל….
ככה סתם המתנה חמודה מאוד ועושה אור במקלחת.!!
…הגענו לחנות ממש מאוחר ! … בשביל ירושלמים שכמונו דיי הסתבכנו.. אבל תכלס החנות נגישה כי היא נמצאת 20 דק´ הליכה מתחנת הרכבת. אחרי שמצאנו את הדרך הנכונה הגענו ממש מהר. סה"כ היה יום ממש חוויתי להתחיל להסתובב בכל שדרות בגין ברגל עם אחי היקר שבא איתי במיוחד אחרי מבחן של 3 שעות.
זהו, אז באמת תודה רבה!


20:30
  /  
21.2.2010
  
מאת: צוות האתר

1