השמש תזרח, בבוקר

בוקר, השמש זורחת, הציפורים מצייצות ומחייכות לעולם שמתחיל לו יום חדש. ואת? את נאבקת בפוך ובכורי השינה על העיניים. רק ...

10:30
  /  
01.02.2010
  
מאת: לימור אברמזון
 שעונים מעוררים במיוחד

שעונים מעוררים במיוחד

בוקר. הרגע היחיד ביום שעוד מותר להיראות בו כמו שאת באמת, שאפשר לעצום בו את העיניים ולהיזכר בערגה בחלום האחרון על מדריך חדר הכושר, שאפשר לשמוע את רחשי היום מתחילים להתגנב בין התריסים בשקט מופתי, שאפשר פשוט להיות, בלי הצגות, בלי גינונים, בלי כלום. כל מה שנשאר לך לעשות זה להתפלל לקלקול ספונטני של השעון המעורר שלך כדי שתוכלי להמשיך לבלות את זמנך בנעימים במיטה.

הצגנו פה בעבר את ´קלוקי´, השעון המתגלגל שיכריח אותך לעשות את התעמלות הבוקר שכבר שלוש שנים את מבטיחה לעצמך שתעשי, והפעם לפניכן עוד מספר פתרונות יצירתיים למתקשות הקימה.  

עצבים של בוקר – SMASH

כשאת מתעצבנת על השעון שהפסיק אותך באמצע החלום (על המדריך השווה מחדר הכושר), את יכולה להכות בו (בשעון! לא במדריך…) והוא יכבה. המשטח העליון בכוננות ספיגה ומחכה לכך בקוצר רוח.

 זמן הוא כסף – SnūzNLūz

קורבנות משברים ואסונות טבע למיניהם ישמחו (עד כמה שקורבנות יכולים לשמוח) על קיומו של השעון הבא שעושה שימוש חברתי ביותר ברשת האלחוטית שלך בבית. ה-SnūzNLūz – Wifi Donation Alarm Clock. שעון מעורר שמחובר ישירות למקום החשוב, לחשבון הבנק שלך. כל עוד את לא קמה לכבות אותו – הוא יתרום יותר כסף לנזקקים.

לאיזה נזקקים? את זה את קובעת.

רגליים קרות

אני מודה, לי יש לפעמים (או תמיד..) את ההרגל המגונה הידוע בכינויו Snooze- להישאר רק עוד קצת המיטה. מתכון מאוד מוצלח להרדם שוב. פתרון לבעיה הזו מציעים 2 מעצבים בשם Sofie Collin & Gustav Lanber. הם ייצרו שעון שהוא בעצם שטיחון רגליים. עד שאת לא קמה מהמיטה ודורכת עליו (על השעון! לא על המדריך), הוא לא יפסיק לצלצל בקול רועם אך ריצפתי. למאותגרות במיוחד, אפשר למקם את השטיחון/שעון רחוק מהמיטה, אולי בשירותים, אז נראה אתכן גיבורות גדולות. 

פצצה מתקתקת – The DangerBomb

השעון האחרון הוא לשימוש ביתי בלבד, מאוד לא ממש מומלץ לקחת אותו אתכן לחו"ל אלא אם כן אתן בענייני בדיקות רקטאליות בשדות תעופה זרים. The DangerBomb alarm clock הוא שעון בעל צורה ומנגנון הפעלה שרק מקגיוור יכול להתמודד איתם. עד שלא תנתקי את החוט הכחול/אדום/צהוב, הוא לא יכבה. במידה וניתקת את החוט הלא נכון, הוא ישמיע קול של פיצוץ. 
ואני תוהה, האם השכנים שישמעו קולות פיצוץ מהבית שלכם יזמינו שירותי חירום למיניהם? איך בכלל יודעים מהו החוט הנכון? ומה עושות עיוורות הצבעים שביננו? 

נותר לי רק לאחל שיהיה לך יום נפלא!

מקורות:

להמשך דיון בנושא השעונים בפורום יוזרית, לחצי כאן.


10:30
  /  
01.02.2010
  
מאת: לימור אברמזון