Sisters, מין הרצאה כזו

מה משותף לספידי הדולפין, מכונית מרוץ והטבעת של דיאבלו? מה מתחיל ונגמר בין האזניים? ואיפה בדיוק תוכלו למצוא חבורה של בנות בחדר ...

8:00
  /  
03.01.2010
  
מאת: משתמשת
מין מין כזה

הכל כבר נאמר על ההבדל בין נשים לגברים, התיאורים הפליגו ואפילו שמו אותנו בפלנטות שונות. כמעט 30 שנה של ניסיון מביאות אותנו לחשוב שככל הנראה זה נכון. הספרים לא נכתבו לחינם. ההבדל קיים. ואם כבר קיים, אז למה שלא תהיה חנות רק בשבילנו?

(לא) לנשים בלבד

בבן גוריון פינת דיזינגוף תל אביב, תוכלו למצוא אישה ענקית, עם בגדים תחתונים בלבד לגופה, מציצה לתוך חנות ורדרדה-אדומה. החנות צבעונית, מוארת ומזמינה כל עוברת אורח להציץ פנימה. השמועה אומרת שכבר היו מבקרים מזדמנים שתהו "מה בדיוק מוכרים פה?" גם אחרי שיטוט נרחב בחנות.

סיסטרס קיימת כבר למעלה מ-5 שנים והוקמה על ידי איילת ודפנה שרצו מקום בשביל בנות שמתופעל כולו על ידי בנות אחרות. בקומה הראשונה, בנוסף לצוות תוסס וידידותי נמצאים המוצרים השונים – צעצועים, סרטים, הלבשה תחתונה ועוד. לחדשות בתחום, במבט ראשון אולי לא כל כך ברור במה מדובר אך אל דאגה, מיד תצוץ לה מומחית כלשהי לסייע עם המצוקה. המילה צעצוע מצדיקה את עצמה בחלק מהמקרים, כך לדוגמא מצאנו מכונית מרוץ שמחוברת לביצה רוטטת, דולפין מסיליקון שתתפלאו מה הוא יודע לעשות עם האף (רמז – זה לא להקפיץ כדור) ואפילו דובון שנראה כמו הבצק של פילסברי. אם עדיין לא הבנת במה מדובר, סיסטרס היא רשת חנויות מין ידידותית במיוחד.

הקומה השניה מרופדת בשטיח וכריות שגורמות לך להרגיש בבית של החברה ולאפשר לך לדבר עם בנות זרות לחלוטין על כל אותם נושאים שלא תמיד יוצא לך לדבר עליהם ומיועדת כל כולה להרצאות ומפגשים.

עולם צעצועי המין ממבט נשי, הרצאת מומחה

ב-28.12.09, לקראת השנה החדשה הוזמנו אנחנו, שתי כתבות יוזרית, להרצאה בקומה העליונה של החנות. ויקי כהן, הג´ינג´ית הסקסית שהעבירה את ההרצאה התחילה בהסבר קולח על האנטומיה הנשית והגברית שלווה כמובן בתרשימים לטובת המתקשות והמתקשים. כל קשר בין זה לבין ההרצאות של המורה חווה אי שם בכיתה ו´ מקריות בהחלט. בהמשך, סיפורים על ההיסטוריה וההתפתחות של כל תעשיית המין בעולם ואפילו אנקדוטה על איך בדיוק הומצא החבר-הנשי-החשמלי הראשון. האווירה היתה פתוחה והרגשנו נוח לשאול שאלות, לתהות לגבי פטיש כזה או אחר ולוודא הבנה. ואם היתה מעולם הרצאה שבה היה באמת חשוב שנבין, זו זו ההרצאה.

מעבר למידע הפרובוקטיבי אך היעיל בעזרתו למדנו על הצעצועים השונים, על חומרי סיכה (מי ידעה שיש כל כך הרבה סוגים), היו גם המלצות למתחילות שביננו. למי שעוד לא התנסתה, כדאי לקנות צעצוע עם טווח רחב של עוצמות, כדי שאפשר יהיה לנסות ולהבין בדיוק מה מתאים לך לפני שאת מתחייבת לאחד חד-גוני וקבוע ובדיוק כמו גבר, חשוב לנסות את הצעצוע יותר מפעם אחת, בכל מיני מקומות ו/או תנוחות ו/או מצבי רוח.

למדנו לא מעט דברים בהרצאה הזאת, חלקם חדשים, חלקם תובנות שנשכחו מאיתנו מחוסר שימוש; אילו צעצועי מין אישיים יש ואילו זוגיים, מה זה בדיוק זקפה נשית, מה זו פארא-אורגזמה, מה התפקיד של הפרוסטטה ומה ההבדל בין דילדו לויברטור. סוף סוף הבנו מה בדיוק הקשר בין "היסטריה נשית" להמצאת הויברטור הראשון (הסוד שמור במערכת, ואצל צוות סיסטרס כמובן) אבל אולי התזכורת הכי חשובה היא שאורגזמה מתחילה ונגמרת בין האזניים. אז למה בדיוק צריך את כל המכשירים האלה? כנראה שזה לא מזיק.

החל מהחודש (ינואר) יתקיימו בחנות הרצאות שונות, בתשלום סמלי – הרצאה לזוגות; על מין והריון; איך לצייר את עצמך ועוד.

הייחוד של סיסטרס הוא ללא ספק כמות האסטרוגן שיש בה. חנויות מתחרות יש בארץ, אבל סיסטרס מתהדרת בכך שהיא מיועדת לנשים. אם לא נוח לך לדבר על זה עם בן הזוג וגם לא עם החברות, תהיי בטוחה שהמוכרות בחנות כבר יגרמו לך לדבר. הידע והפתיחות שלהן יעזרו לך להתגבר על צחקוקי המבוכה ולספק את יצר הסקרנות. אולי בהמשך גם יצרים אחרים.

אז נכון, בנים יכולים להשתין בעמידה ונכון, אין להם כאבי מחזור פעם בחודש, אבל לנו, לנו יש ריבוי אורגזמות (אמרו ולא ייספו) ועכשיו יש לנו גם את סיסטרס.

תודה ל-Sisters על ההזמנה להרצאה

8:00
  /  
3.1.2010
  
מאת: משתמשת

1