נבחרי השנה של ht לשנת 2009

בהמשך למסורת של השנים האחרונות, אנו גאים להציג את נברי השנה של ht. נבחרי השנה הם כאלו שהותירו על צוות ...


נבחרי השנה ht לשנת 2009

השנה נמשיך בפרוייקט שהופך למסורת – הכרזת נבחרי השנה של HomeTheater.co.il לשנת 2009.

הרשימה הורכבה ממוצרים שהוצגו במהלך שנת 2009 או שהצליחו בגדול ואשר ראינו, שמענו, הרגשנו, או השתמשנו בהם במהלך השנה. הקריטריונים של צוות האתר היו שונים עבור כל מכשיר ולכן ישנן קטגוריות בהן יש יותר ממוצר מוצלח אחד (הם פשוט הצליחו להדליק אותנו בדרכים שונות או לפי קריטריונים שונים).

הקטגוריות והמוצרים אינם מסודרים לפי סדר כלשהו. הבה נתחיל בסקירה.


הזוכים בתחום האודיו


רמקולים רצפתיים: PMC FB1i & B&W 684

דגם ה FB1i של PMC, אשר נסקרו על ידנו בתחילת השנה, מביאים היענות תדר מדוייקת ורציפה לאורך כל ספקטרום השמיעה ללא הדגשות מיוחדות והפתיעו לטובה בעושר הצליל המופק מהם ובהנאה מהם. גם בהאזנה למוסיקה מכל הסוגים וגם בצפייה בסרטים ללא סאב וופר קיבלנו איכות סאונד מעולה ובאסים משובחים במיוחד. ללא ספק, ציוד מכובד ביותר בסלון של כל אודיופיל מהשורה, הראוי לזכייה בתואר מוצר השנה בתחום.

מוצר שני שחולק את הכבוד של רמקולי השנה הינו דגם ה 684 של B&W. אחת החברות הידועות והותיקות בתחום הרמקולים, הוציאה זוג רמקולים נהדרים בעלי תג מחיר הגיוני לכניסה לתחום המיד אנד בהאזנה למוסיקה.

הרמקולים הציגו איכות שמיעה נפלאה ועשירה, במיוחד בקטעי מוסיקה קלאסית וג´ז. זהו זוג רמקולים שלדעתנו חובה להאזין ולבדוק אותו לפני החלטתכם הסופית בקנייה הבאה של מערכת הסאונד שלכם בסלון. 


מגבר השנה: SeymourAV Ice Block amplifiers 10001

 אין ספק כי מגברים דיגיטלים הם העתיד. מספר היתרונות למגברים מבוססי פלטפורמה זו הינם רבים, הבולטים בינהם הינם ניצולת גבוהה של מתח החשמל המוזן, עבודה קרירה, עלות ייצור נוחה, גודל פיזי קטן והכי חשוב – סאונד מצויין.

דגם ה 10001 של חברת Seymour AV הינו אחד המגברים הדיגיטלים הראשונים אשר עושה שימוש במודלים של B&O עבור ההגברה. הוא הרשים אותנו בכל מובן ולא הותיר בנו שום ספק לגבי הבחירה בו במגבר השנה.

 


DAC השנה: +HRT Music Streamer

הצורך ברכיבי DAC עצמאיים עולה עם המעבר לנגינת אודיו סטראופוני ישירות ממחשב. רכיב ה Music Streamer+ DAC מבית HRT, מחבר בין מחשב ומגבר תוך שמירה על איכות מקסימאלית של האודיו ובעלות לא גבוהה מידי.

ללא דרישות חומרה מיוחדות ותוך חיסכון במקום, תקבלו שיפור משמעותי בהנאה מהמוזיקה הדיגיטאלית שלכם בסלון וגם בחדר העבודה.

 


כבלי השנה: GutWire Basic2

כבל Basic2, הוא כבל בדרגת פתיחה של חברת Gutwire הקנדית. הכבל מיוצר בתהליך של "הלחמה קרה" אשר הוכיח עצמו כמשפר איכות צליל באופן ניכר.

בשוק בו התחרות עזה והמגוון אדיר, דווקא כבל זה התבלט ביכולות נדירות השייכות על פי רוב לכבלים המתומחרים ברמות גבוהות הרבה יותר: במה רחבה ועמוקה, צליל דינאמי מפורט ומדוייק להפליא, בעלי צליל מיד "מציאותי" ומעל הכל – תלת מימדיות יוצאת מגדר הרגיל בכל קנה מידה.

למרות היותו  בעל מראה "בסיסי" יחסית ובמחיר סביר (עסקה משתלמת במיוחד כששער דולר נמוך), הוא כבל אשר התבלט ביכולות מעולות ולפיכך מהווה תמורה רבה ביחס להשקעה.


סאבוופר השנה: Revel Ultima Rhythm 2

Revel מציגה את הסאב החזק ביותר שהחברה הציגה מעולם.
דרייבר בעל זוג Voice Coil בגודל 18 אינץ כאשר כל אחד מונע על ידי מגבר משלו. 2400W RMS עם יכולת פיק של 5600W. משקל של 102 ק"ג וביצועים שכנראה לא מהעולם הזה.

מחיר של $10K אומנם לא מציב אותו כזמין עבור רוב האוכלוסיה, אך מי שכן יזכה להתרשם מהסאב, כנראה שלא יוכל להסתכל על אף סאב אחר לעולם.

 


רסיבר השנה בקטגוריית הי-אנד: Denon AVR-4810CI

לא היו הרבה רסיברים בולטים בתחום ההי-אנד השנה, אך היה אחד שהצליח להתבלט הרבה מעל כולם, ה AVR-4810CI של Denon. רסיבר כזה מגיע עם רשימת ספסיפיקציות ארוכה למדי ונזכיר את הנתונים הבולטים שלו כמו: ארכיטקטורת Mono-Block עבור תשעת ערוצי ההגברה שלו, 3 יציאות לסאבים (בעלי מידע זהה), Dolby ProLogic IIz וגם Audyssey DSX עבור העשרת האפקטים המרחביים, עיבוד תמונה של Anchor Bay´s ABT VRS, תקשורת קווית ואלחוטית עבור הזרמת תכנים וזוג יציאות HDMI. מי שחשוב לו RC, יוכל למצוא כאן MultEQ Pro בעל 32 נקודות מדידה. זהו אחד הרסיברים המשוכללים ביותר שיצאו בשנים האחרונות ושילוב כל היכולות הללו תחת מארז אחד ללא התפשרות על איכות הבנייה או הגברת האודיו, מזכה אותו בקלות כרסיבר השנה בקטגוריית ההי-אנד.


רסיבר השנה בקטגורית מיד-אנד: Yamaha RX-V3900

דגם ה RX-V3800 המוצלח זכה השנה לשדרוג משמעותי עם ממשיכו, ה RX-V3900. סוף סוף קיבלנו ברסיבר עיבוד תמונה משמעותי עם מעבד ה Anchor Bay Technologies ABT 2010. הסמכת DLNA עבור סטרימינג של קבצי אודיו מהרשת, זוג יציאות HDMI אשר שימושיות עבור בעלי המקרן והמסך הדק ואופציה לתוסף Bluetooth, מעניקות ל RX-V3900 את תואר רסיבר השנה בקטגוריית מי-אנד.

 רסיבר השנה בקטגורית כניסה: Onkyo TX-SR607

זוהי כבר שנה שנייה שהרסיבר של אונקיו זוכה כרסיבר השנה בתחומו. דגם ה TX-SR607 מעלה לנו את מחברי ה HDMI לשש, דבר שנדיר למצוא אפילו ברסיברים במחירים גבוהים הרבה יותר. תוספת של יציאה עבור סאב ל 7.2, שמירה על איכות ההגברה, נוחות השימוש שהתרגלנו אליה מהדגמים הקודמים ואריזה של הכל בתג מחיר נוח למדי, עושה לנו את בחירת ה TX-SR607 כרסיבר השנה בקטגוריה שלו כמאוד קלה.

 


הזוכים בתחום הוידאו


פלזמה 50´: Pioneer KRP-500

פיוניר מסיימת השנה את תפקידה ההיסטורית כמובילה בתחום המסכים. עם זאת, דווקא בשנה הזו, שבה היא סוגרת סופית את מפעלי המסכים שלה – דווקא זו היא השנה שבה החברה הצליחה באמת ובתמים לקבוע פריצת דרך אמיתית בתחום המסכים הדקים. יחס הניגודיות של סדרת המסכים KURO2 הצליחה לגרום לא רק ל-LCD להתבייש בפינה, אלא גרמה לכל הטכנולוגיות שקיוו להחליף את הפלזמה למצמץ ולבכות מבושה.

המסך עדיין לא מושלם ויש כמובן לאן להגיע, אך פריצות דרך מהסוג הזה הן מעטות ועם מרווח זמן לא קטן בינהן. את המסך לא סקרנו (מוגזם לעשות ביקורת שלישית לסדרת המוצרים הזו), אך היא ממש כמו האחות המעט יותר יקרה של ה-5090.


פלזמה 42´: Panasonic 42G10E

הירידה בפיוניר לוותה בעליה אצל האחות המצליחה יותר. פנסוניק הצליחה היכן שפיוניר נכשלה – היא לא התפרעה במחירים והצליחה לשמור על נתח השוק הגדול בעולם בתחום הפלזמה. הסדרה החדשה של פנסוניק (NEOPDP) היתה הבטחה גדולה ואכן ב-42" היא מצליחה להביס כל דבר שזז.

בתחום המסכים עם ניגודיות אסטרונומית (מהסוג שפיוניר הציגה) נראה רק בינואר בתערוכת CES 2010.

 


LED LCD של השנה: Toshiba 46SV685

בשנים האחרונות, טושיבה התמודדה עם אתגרים לא פשוטים בתחומים רבים, וללא כיוון ברור בתחום המסכים. ה-685 מחבר לראשונה מעבד וידאו חזק (RESOLUTION+) עם אין ספור חידושים והברקות והביאו באמת מסך שלראשונה גרם לי להתמוגג מנחת.

ה-685 בהחלט יכול להחזיר את החיוך לפני טושיבה והמשווקים שלה.

 


LCD השנה: Philips PFL8404

אין ספק שהשנה פיליפס התעלו על עצמם. בעבר פיליפס התרכזה בעיקר במסכים יוקרתיים בלבד ולכן בארץ היה פחות עניין במסכים "הפשוטים" יותר שלה.

ה-8404 הצליח לראשונה לשלב תמונה מצויינת, סט פיצ´רים רחב ביותר ותג מחיר כדאי לכדי חבילה שרבים מאוד התעניינו בה. העניין התעורר כבר עם ההשקה והתגבר לאורך השנה. אין ספור שרשורים עלו באתר על המקומות המועדפים לרכוש את המסך ועל אופציות שונות במסך עצמו.

אין ספק שגם פיליפס השנה יכולים לחייך חיוך רחב על ההישג.


מקרן השנה: Epson EH-TW5500

מקרן השנה שלנו הוא ה Epson EH-TW5500. התחרות השנה הייתה צמודה ביותר ושני המועמדים שהגיעו לגמר הם ה Panasonic PT D4000U וה Epson EH-TW5500. מדובר בשני מקרנים מצויינים, הפנסוניק מרובה בתכונות, נוח מאוד להתקנה ונותן תמונה טובה מאוד, האפסון נותן תמונה מדהימה, עשירה מאוד וקונטרסטית. הירידה שלו לשחור היא פשוט מרשימה. כל הבעיות שהיו בדגם הקודם טופלו ולכן בחרנו בו למקרן השנה.

 


נגן בלו-ריי: Oppo BDP-83

התחרות בקטגוריה זו לא הייתה קשה מידי ל BDP-83. אמנם מספר יצרנים הציגו נגנים בעלות של $200 ופחות, אך ה BDP-83 הצליח גם עם ממשק משתמש מפתיע בפשטותו וביופיו, בעיצוב חיצוני למכשיר מרשים ביותר ובתאימות לכל פורמט אופטי (באודיו ובוידאו) עלי אדמות.

למרות שעלתה לגדולה בזכות מחירים זולים לנגנים מצויינים, המוניטין של החברה הצליח לעלות גם לתחומי האודיו והחומרה המשובחת העלתה אותו לרמה שמאפשרת לנו בקלות להכתיר אותו כנגן Blu-ray של השנה.


מזרימדיה השנה: Popcorn Hour C-200HDi Prime 3.0

שנת 2009 הייתה שנה חזקה מאוד עבור מזרימי המדיה מבוססי Realtek. המון שחקנים חדשים נחשפו, אך עדיין אף אחד לא הצליח להתבלט יותר מידי ולממש את מלוא הפונטציאל הגלום בו. מי שכן בלט, אלו שני שחקנים ותיקים ומוכרים. הראשון הינו ה Popcorn Hour C-200, נגן הייבריד מבוסס NMT. שילוב של תצורות מגוונות מבחינת חומרה, היכולת למקם כונן Blu-ray, צג קדמי אשר מאפשר הפעלה מלאה ושליטת RF – כל אלו ועוד מהוות חידוש יצירתי בתחום אשר מזכות אותו כמזרימדיה השנה.

שותף לבחירת השנה עומד גם HDi Prime 3.0. דגם ה 2.0 היה טוב למדי והיה יכול בקלות להכנס לקטגוריה הנוכחית, אך HDi השכילו להוציא את דגם ה 3.0 אשר הכיל מעבד מתקדם יותר אשר משפר ללא הכר את חווית הצפייה בתכני Blu-ray והופך את התפריטים המסובכים והקשים ביותר, לזריזים לתפעול ומעניק חוויה יוצאת דופן. שילוב כונן ה Blu-ray המובנה עם יכולות מזרימדיה מעולות ויציבות, לא משאירות בידינו ברירה ואנחנו שמחים להעניק לו את תואר מזרימדיה השנה. 


HTPC – מחשבי מדיה סנטר


חומרת השנה: מחשבים זעירים ולוחות אם קטנים מבוססי הצ´יפסט NVIDIA ION

NVIDIA הפתיעה בתחילת השנה עם צ´יפסט קטן ובעל צריכת זרם נמוכה, הכולל גם כרטיס מסך בעל יכולת פענוח בחומרה של H.264, אשר חשובה לניגון כל תכני ה-HD. יחד עם ה-ATOM, מעבד בהספק נמוך של אינטל, קיבלנו סוף סוף HTPC השווה בגודלו ובתצרוכת הזרם שלו למזרימדיה ובעל יכולת לנגן תכנים ברזולוציית 1080P מבלי למצמץ אפילו. סוף סוף חובבי ה-HTPC יכלו לשים מוצר קטן וחמוד בסלון במקום מארז ענק בגודל של רסיבר ממוצע. ניתן למצוא כיום בשוק מחשבים זעירים מבוססי ION, דוגמת ה-Acer Aspire Revo, Asrock ION 330, FunTwist Fiono ועוד.

 


תוכנת השנה: Media Player Classic – Home Cinema

ללא ספק, הנגן האולטימטיבי עם קודקים מובנים עבור מי שלא רוצה להסתבך עם התקנות קודקים אבל עדיין לנצל את מלוא יכולת ה-HTPC שלו, כולל פיענוח חומרה של H.264 לניגון חלק של תכני HD, התומך בכל כרטיסי המסך עם היכולת הזו – גם ATI, גם אנוידיה וגם אינטל.

לנגן יכולת מלאה להיטמע בתוך תוכנות מדיה סנטר, דוגמת ה-XBMC והמדיה פורטל.

 


הפתעת השנה: מערכת הפעלה  – Windows 7

לאחר האכזבה הגדולה ממערכת ההפעלה ויסטה הכבדה והמסורבלת, מיקרוסופט הפנימה היטב את הלקחים, בנתה פרוייקט בטא ציבורי שבו המשתמשים יכלו לדווח על באגים בצורה מסודרת לפני השקת הגירסה הרשמית, העתיקה כמה אלמנטים עיצוביים מ-Apple והוציאה הפעם מערכת הפעלה קלילה, מהירה ויציבה, שניתן להתקין אפילו על מחשב ישן עם פנטיום 4.

תוכנת המדיה סנטר המובנית, הלא היא ה-7MC, כוללת תמיכה מובנית ומלאה בשידורי ה-DTT הישראליים ומאפשרת שילוב מלא בין התחברות לממיר הוט/יס לשידורים אלה.

 


מארז NAS השנה: Synology DS-409

נדיר למצוא מוצר שמפשט כל כך את החיים למשתמש הכבד של DATA. בעבר היינו צריכים להתעסק עם הקמת שרתים, תוכנות שונות להזרמת המדיה והתמודדות עם חימום ותקלות בדיסקים.

ה DS-409 מעניק לנו במחיר לא גבוה מידי, מאגרשת מצויידת היטב. אם תשכילו להכילו בכוננים קשיחים מתאימים, תוכלו לקבל עד לכשמונה טרה-בייט של נפח אחסון. הפשטות בהגדרת תצורות Raid, זוג מאווררים חרישים, קליינט טורנט ו Rapidshare מובנים ועוד שלל תוספות, הופכות את ה DS-409 למתנה המושלמת שכל Power User צריך לקנות לעצמו.


מאורעות ומוצרים מנצחים נוספים


שלט השנה: Logitech Harmony 1100

אחד מפריטי החובה בכל מערכת קולנוע ביתית שופעת שלטים הינו שלט חכם אשר יעזור להשליט סדר ונוחות.
ה Logitech Harmoy 1100 הינו שלט מגע אשר בנוי מחומרים משובחים, הוא יושב טוב בידיים, יש לו תחנת עגינה מצויינת ובכלל מרגישים בקפיצת מדרגה רצינית מאוד בכל הקשור לאיכות בניה ועיצוב לעומת הדורות הקודמים כמו סדרת ה 880/890 ואלו שבאו לפניהם. אין ספק שכל בני המשפחה ירגישו איתו בנוח.

אם לכם חשובה נוחות התפעול וקלות ההגדרה, אז ייתכן מאוד שה-Logitech Harmony 1100 הינו השלט היחיד שתזדקקו לו בחייכם.


הנגן הנייד של השנה: Zune HD

ה Zune HD של מיקרוסופט מהווה את המכשיר הראשון שסוף סוף מציע אלטרנטיבה שפויה מול ה iPod. קישוריות הדוקה ל Zune MarketPlace ומנוי על בסיס חודשי, מאפשר לנו להוריד תכני מוזיקה ללא הגבלה.

יתרונות נוספים ובולטים שלו לעומת המתחרים הינם סנכרון אלחוטי מול המחשב, רדיו FM מובנה וניגון 720P דרך תחנת עגינה ב HDMI למסך דק.

אין ספק כי ה Zune HD מהווה חידוש בתחומו וראוי לשאת בכבוד את תואר הנגן הנייד של השנה.


טכנולוגית השנה בישראל: DTT של הרשות השניה

למרות שאנחנו עדיין בתחילת עידן השידורים ועדיין יש בעיות קליטה באיזורים נרחבים בישראל, קשה שלא לקבוע שהמהלך המשמעותי ביותר לשידורי הטלויזיה בישראל השנה היה הוספת ה-DTT לארסנל יכולות הקליטה שלנו.

לא עוד תלויים ביס ובהוט, הצרכנים בישראל יכולים לראשונה לקלוט את הערוצים החופשיים (1,2,10,33,99) באוויר הפתוח ובאיכות מצויינת. בעצם לא לראשונה, כי מי שרצה היה יכול לקלוט אותם דרך שידורי הלויין, אבל למה להדבק לקטנות…

 ממיר השנה: ה-
yes MaxHD

למרות שיס משדרת שידורי HDTV כבר מזה זמן רב, בעצם הם החלו רשמית באפריל 2009. ללא יכולות הקלטה, הלקוחות של יס פשוט לא היו מסוגלים באמת לנצל את הפורמט החדש. ה-yes MaxHD היה הממיר שבעצם איפשר ליס באמת לקדם את המהפכה של שידורי ה-HDTV בישראל.

לראשונה, אפשר להקליט ולצפות בשידורים אלה באופן חוקי ורשמי. יס עיבתה את השידורים שלה ולפחות בתחום הסדרות אפשר לומר שהגענו לימות המשיח. ניתן גם לראות ניצנים של 5.1 באופק (בלוקבסטרים נרכשים עם 5.1 כיום), אך עדיין היינו רוצים לראות קפיצה משמעותית גם בתחום הזה.


כתבת השנה: סדרת המאמרים של מוטי כהן בנושא Room Correction

בכל שנה אנחנו מנסים למצוא את אותו המאמר שבאמת היה ייחודי, מקורי ושנתן ערך מוסף לחברי האתר.

לאחר שהדהים אותנו שנה שעברה עם סדרת המאמרים על הטכנולוגיות של רמקולים ושמע, השנה ללא ספק נשאר הכתר אצל מוטי כהן. לא רק שהושקעה בסדרת המאמרים אין ספור שעות מחקר, אלא שהיכולת לקחת נושא מסובך ולהסביר אותו ברהיטות ובדקדקנות מדהימה אותנו כל פעם מחדש.

כל הכבוד מוטי!


פרוייקט ה DIY של השנה: שידת AV בשיטת "קבלן זאת בעצמך"

השנה היו לנו מספר פרוייקטים מרשימים בפורום DIY, אך היה אחד שהתבלט מעל כולם: פרוייקט שידת ה AV של אלון רבינוביץ. פרוייקט זה הוכיח לכל כי אין צורך בבית מלאכה וכשרון מולד על מנת להכין פרוייקטי DIY, אלא רק למידה עצמית, הרבה מחקר ברשת ולדעת להפעיל את האנשים הנכונים.

כמות הלמידה שהושקעה בפרוייקט מרשימה והתוצאה האסתטית והמשובחת הקנתה בנקל לפרוייקט את התואר של DIY של השנה.

 


הכתבה שזכתה להכי הרבה קוראים: הצצה ראשונה ל Popcorn Hour C-200

32,000 כניסות למאמר, מעל 125,000 צפיות ב Youtube ואזכור ראשון של האתר ב Engadget – משהו שאף אתר אחר בארץ לא הצליח לעשות מעולם. אלו המספרים והם גבוהים יותר מכל מאמר אחר שפורסם השנה.

ואם אתם חושבים שזה הרבה, חכו לחשיפה של שנה הבאה 😉

 

 


שרשור השנה: רובוט רומבה לניקוי הבית

שרשור רובוט הרומבה הינו אחד השרשורים הארוכים ביותר בפורום, אומנם הרובוט לא קשור בקשר ישיר לנושאי האתר, אך הוא זוכה להמון עניין, תשומת לב ולהשתתפות רחבה מחברי פורום רבים.

אם אתם שואלים לגבי ההצדקה של השרשור להופיע כאן כשרשור השנה, תמיד אפשר להגיד שרכשנו אותו עבור ניקיון המערכת, לא? 🙂

 


נבחר העשור 

סיום שנת 2009 מסמן גם סגירת עשור ולכן ראוי שנבחר גם את המוצר שהטביע את חותמו בצורה החזקה ביותר בתחום שלנו בעשור זה. לא היה לנו ספק לרגע כי המוצר המתאים הינו המסך הדק. רק בתחילת העשור המסך הדק היה מיוצר בטכנולוגיית פלזמה בלבד ומחירו התאים לעשירים ביותר. במרוצת השנים מחירו הוזל והפך לקראת סוף עשור זה למוצר עממי שנכנס עד היום לכ-70% מבתי האב בישראל.

המסך הדק מיוצר כיום ב-2 טכנולוגיות עיקריות, פלזמה ו-LCD ומאפשר לנו צפייה בתכני HD. אין ספק שזוהי מהפיכה השווה בחשיבותה לכניסת הטלוויזיה הצבעונית לחיינו בשנות השמונים. כיום, בכל סופרמרקט גדול ניתן לקנות שני חלב, לחב, קוטג´ ומסך דק…

כמעט סיימנו, בעמוד הבא נחשוף את נבחרי הקהל!
נבחרי הקהל

נבחרי הקהל

במהלך השבועיים האחרונים, אתר Hometheater הריץ תחרות לבחירת נבחרי קוראי האתר לשנת 2009. להלן הנבחרים שקיבלו הכי הרבה קולות.


במקום הראשון: Xtreamer

באמצע 2009 ה Xtreamer הגיח וחיינו לעולם לא ישובו להיות כפי שהיו.

לאחר מסע שיווקי שלא נראה כמותו עד היום, נחשף אתר מצוחצח אשר גילה מזרימדיה עם הרבה פוטנציאל ומחיר של כמה מאות שקלים -זה כל מה שהאנשים היו צריכים על מנת לרכוש לעצמם Xtreamer.

כיום, ה Xtreamer מהווה את אחד המזרימי מדיה הפופולאריים ביותר בישראל, עם קהילה תוססת אשר בחרה בו כמוצר עם מירב הקולות כנבחר הקהל.

 


במקום השני: Windows 7

צוות האתר בחר ב Windows 7 כהפתעת השנה וחברי האתר ראו עין בעין ובחרו בו כאחד המוצרים שהכי השפיע עליהם במהלך שנת 2009.

אין ספק ש Windows 7 מהווה קפיצת דרך גדולה לעומת מערכות הפעלה קודמות וברור לכולנו כי זהו רק עניין של זמן עד שרוב מערכות ההפעלה הביתיות יעלמו וכולן יחלקו אותה מערכת – ה Windows 7.

 


במקום השלישי: Popcorn Hour C-200

גם פה חברי האתר ראו עין בעין עם צוות האתר ובחרו ב C-200 כמזרימדיה השנה.

אין ספק כי חברת Popcorn Hour צירפה לשורותיה בשנתיים האחרונות שלל מעריצים אשר מאמצים באהבה כל מוצר שיוצא מבית היצרן. גם ה C-200 משלב את הגמישות בהתאמת ה MovieJukeBox ושילוב קונפיגורציות חומרה מגוונות הצליחו לשכנע את חברי האתר לבחור בו במקום השלישי והמכובד.

 


במקום הרביעי: iRobot Roomba

כמה מילים אפשר לשפוך על ה Roomba, כמה? כנראה שהרבה.
עד היום שרשור ה Roomba הרישמי מונה למעלה מ 130 דפים והיד נטויה.

כנראה שזה הרובוט האולטימטיבי לניקוי הבית (וסביבת המערכת) ושלל האוהדים של הרובוט עזרו לבחור בו כנבחר הקהל שלהם לשנת 2009.

 

 


 

במקום החמישי: iPhone

ה iPhone נבחר גם הוא כנבחר הקהל לשנת 2009 ולא במקרה, זהו אחד הטלפונים הנמכרים ביותר בהסטוריה.

עשרות אלפי אפליקציות והשקה מתוקשרת היטב יחדיו עם המוני משתמשים בארץ עזרו למוצר להתברג לנבחרים גם בשנה זו.

 במקום השישי: קונסולת ה PS3 Slim

 

קונסולת ה PS3 הוכיחה גם בשנה זו כי היא כנראה קונסולת המשחקים ונגן ה Blu-ray הטובים ביותר.
גרסת ה Slim אשר יצאה השנה, הוסיפה יכולות Bitstream לפורמטי האודיו המתקדמים והוזילה את המחיר ב $100. לא מזמן גם שמענו כי הקונסולה בעלת יכולת שדרוגית כלפי פורמט ה 3D אשר יצא במהלך 2010, כלומר כל רוכשי הקונסולה, יוכלו להמשיך איתה כנגן ה Blu-ray שלהם הלאה בלי צורך להשתדרג בחומרה חדשה. כל אלו ועוד, עזרו לקונסולה להבחר בשנה זו כנבחר הקהל אשר חותם את הרשימה לשנה זו.


 

להמשך דיון בנושא נבחרי השנה של HomeTheater.co.il לשנת 2009, לחץ כאן.


חלק מהתכנים באתר כוללים מעת לעת קישורים לתוכניות שותפים, שעבורם האתר מקבל עמלה עם רכישה בפועל באמצעותם.
עמלה זו איננה מייקרת את עלות הרכישה של המוצרים.

7:00
  /  
31.12.2009
  
מאת: צוות האתר

1