יוזרית או לוזרית, תחרות הגאדג´ט ההזוי שבוע שלישי

לכל מי שהחיוך חשוב לה גם בימים קשים, שאוהבת ניקיון אבל שונאת לנקות, ושאוהבת את הכלב שלה אבל לא כשהוא ...

8:30
  /  
24.12.2009
  
מאת: דבי רוזנטל, יונית פרנקל, לאה אהרונוביץ, לימור אברמזון ומעין קמחי
 יוזרית או לוזרית, תחרות הגאדג´ט ההזוי –  שבוע שלישי

2010 נמצאת בפתח והחלטנו לסיים את השנה בפרוייקט הזוי במיוחד, כיאה לאתרינו – תחרות הגאדג´ט ההזוי של יוזרית יוצאת לדרך! בשבועיים האחרונים הצגנו בפניכן 10 גאדג´טים הזויים במיוחד. השבוע מצטרפים לרשימה חמישה גאדג´טים הזויים נוספים לבחירתכן והטוב עוד לפנינו. מי ההזוי ביותר?

עוד לא מכירות? איך זה עובד

אנחנו נדאג לחלק הקשה ובמקום לעבוד/לטפל בילדים/להוציא את הכלבה/ללמוד למבחן –  נחפש, נשוטט, נגגל ונכתת אצבעותינו באתרים אינספור בחיפוש אחר הגאדג´ט ההזוי ביותר. כל אחת מאיתנו תציג בפניכן גאדג´ט הזוי אחד בשבוע, במשך ארבעה שבועות.

בכל שבוע תיערך הצבעה – ותוכלו לבחור את המנצח השבועי. לבסוף, יעלו ארבעה גאדג´טים לגמר הגדול, אחד מכל שבוע ואתן תוכלו לבחור מבין הפיינליסטים – to USE IT or LOSE IT.

אחת מכן, המצביעות, תזכה בגאדג´ט הזוי במיוחד!

התחרות בחסות גאדג´ט שופ

 מועמד 1: בובי בובי, בינבה בינבה

*ולמבינות עניין ´רומבה אנושית´

ילדים זה שמחה. הם כל כך אנרגטיים, תזזיתיים, שמחים, שאם לא תסתכלי על זה ככה – תרגישי מותשת.ואני שואלת: למה לא לנצל את האנרגיה הילדותית החביבה הזאת למטרות שימושיות?

חברתי פרי מהמשרד סיפרה לי על רעיון גדול, רכב "בימבה" קטן לילדים, שמלבד היותו חמוד ויפה, הוא גם שואב אבק! הילד רוכב לו בהנאה בבית, ומנקה אותו תוך כדי!

קצת הזוי, אבל לדעתי ממש מוצלח. לזה אני קוראת "כוח עבודה זול".

מאת: Limoria, מתוך: http://www.yankodesign.com/

מועמד 2: נובח מי שנובח אחרון

אומרים שכלב נובח לא נושך אבל הנביחות הן מטרד לא פשוט במיוחד כשזה קורה בלילה כשמנסים לישון והכלב מחליט שהוא נובח על מחלק העיתונים שעובר בסביבה. באופן אישי, אני בעלת כלב שבאופן מבורך אינו מהנבחנים הגדולים אבל זכיתי לחוויה המפוקפקת של נביחות כלב אחר שטורדות את מנוחתי ובדיוק לשם כך המציאו את הקולר שנובח על הכלב בחזרה.

טוב, לא בדיוק נובח בחזרה אבל כשהוא מזהה נביחה הוא יוצר צליל שרק הכלב שומע שמעצבן אותו באותה מידה וכך גם הכלב הנבחן ביותר לא יוכל להישאר אדיש לצלילים שיחזרו אליו בכל פעם שינבח.

אני מקווה שזה פועל רק על עוצמת נביחה מסוימת וקרבה מסוימת למכשיר אחרת זה יכול להתעלל בכלב הנושא את הקולר וסובל מצלילים טורדניים בגלל נביחות של הכלב השכן.

מאת: Hagoleshet, מתוך: http://www.walyou.com/blog

מועמד 3:  סעי ,סעי, יש לך עוד!

בימינו כבר אפשר לעשות כמעט כל דבר מהאוטו. לקבל הוראות נסיעה בלי לשאול אף אחד ברחוב, לראות מה מצב התנועה בכביש בשידור חי, להשתיק את הילדים במושב האחורי עם סרט טוב, לחמם את הקפה, לשמוע את המוסיקה מה-MP בסראונד ומה לא.

אם עד היום היינו חוששות בכביש מהזקנים שמתחבאים מתחת להגה תוך כדי נסיעה, או מהבחורה שלא יכולה לצאת מחניה גם אם חייה תלויים בזה, מהשנה, אפשר להתחיל לפחד גם ממכורות הניידים שביננו.

הגאדג´ט הבא, והמאוד בטיחותי, הוא מתכון בטוח לתאונת שרשרת: מגש לפטופ שמתלבש על ההגה! אחרת איך תעבירי את הזמן בכביש שש, במהירות של 120 בין באר שבע לואדי ערה?

גאונות לשמה.

מאת: Maayanki, מתוך: http://www.shinyshiny.tv/

מועמד 4: חייכי כאילו אין מחר

החיים לא פשוטים,  אין בכלל ספק בזה. למרות שאת בסה"כ בן אדם מאוד חיובי, אי אפשר להגיד שהחיוך בא לך בקלות בזמן האחרון. לא?

אל דאגה – כמו תמיד, היפנים מצאו פתרון!

מכשיר שמעמל את שרירי הפנים (וכולנו יודעות כמה חשוב להתעמל), ה- Small Face Blade. כמה דקות בכל יום עם הסרגל הרוטט הזה יגרמו לשרירי הפנים שלך להיתקע עם חיוך תמידי, ואולי תוכלי לעבוד סופסוף בשירות לקוחות בלי להתאמץ.

אם שום דבר אחר לא עובד, זה כבר יחזיר לך את החיוך.

* היצרן לא מבטיח שעם החיוך תגיע האישיות המתאימה.

מאת: bee, מתוך: http://nexus404.com

מועמד 5: בריזה אחורית

אם תמיד חלמתן לאוץ בשדות בחצאית סקוטית משוחררות מלבנים כשבריזה קרירה מלטפת אתכן ענוגות אז שאו ברכה ובהצלחה עם הרשויות.

אבל אם סתם חם לכן בטוסיק ובא לכן על בידוד חברתי במשרד, הגאדג´ט הזה יעבוד יופי.

מאת: Mainegg, מתוך: http://www.walyou.com/

 

 

 

לחצי כאן כדי להצביע לגאדג´ט ההזוי שלך בשבוע השלישי ולהעלות אותו לשלב הגמר.

גבירותיי, התחרות בעיצומה! מה אתן אומרות, יוזרית או לוזרית? להמשך דיון על הגאדג´טים ההזויים בפורום יוזרית לחצי כאן.


8:30
  /  
24.12.2009
  
מאת: דבי רוזנטל, יונית פרנקל, לאה אהרונוביץ, לימור אברמזון ומעין קמחי

1