יוזרית או לוזרית? תחרות הגאדג´טים ההזויים של השנה

כתבות יוזרית לדורותיהן מאחדות כוחות בחיפוש אחר הגאדג´ט ההזוי של השנה ואתן מוזמנות להשתתף בבחירה! תחרות נושאת פרסים!!!

8:00
  /  
11.12.2009
  
מאת: דבי רוזנטל, יונית פרנקל, לאה אהרונוביץ, לימור אברמזון ומעין קמחי
 הסבר: תחרות הגאדג´ט ההזוי שבוע 1

2010 נמצאת בפתח והחלטנו לסיים את השנה בפרוייקט הזוי במיוחד, כיאה לאתרינו – תחרות הגאדג´ט ההזוי של יוזרית יוצאת לדרך!

 איך זה עובד?

אנחנו נדאג לחלק הקשה ובמקום לעבוד/לטפל בילדים/להוציא את הכלבה/ללמוד למבחן –  נחפש, נשוטט, נגגל ונכתת אצבעותינו באתרים אינספור בחיפוש אחר הגאדג´ט ההזוי ביותר. כל אחת מאיתנו תציג בפניכן גאדג´ט הזוי אחד בשבוע, במשך ארבעה שבועות.

בכל שבוע תיערך הצבעה – ותוכלו לבחור את המנצח השבועי. לבסוף, יעלו ארבעה גאדג´טים לגמר הגדול, אחד מכל שבוע ואתן תוכלו לבחור מבין הפיינליסטים – to USE IT or LOSE IT.

אחת מכן, המצביעות, תזכה בגאדג´ט הזוי במיוחד!

קראת כבר? לחצי כאן כדי להצביע לגאדג´ט ההזוי שלך ולהעלות אותו לשלב הגמר שיתקיים בשבוע הראשון של ינואר.

התחרות בחסות גאדג´ט שופ

מועמד 1: מה שיוצא, אני מרוצה

כאמא יצא לי מספר פעמים לרצות לקבור את עצמי כשהרופא חופר באוזניים של הילדה ומוציא משם יהלומים רבים. למרות שההמלצה היא דווקא לא לנקות את פנים האוזן של ילדים, הפולניה שבי נבוכה על כך שלא שמרתי על התעלות מספיק טוב. כאילו העירו לי שלא שטפתי טוב בפינות החדר. אולי בגלל חרדות פולניות שלי ואולי בגלל אנשים אסתניסטיים שמעוניינים לשמור על נקיון הגוף גם ברמות האלה המציאו את הגאדג´ט הבא: מצלמת שעוות אוזן.

לא צריך לחכות שהרופא יחפור ויוציא את השעווה שתקועה לה שם. המכשיר שנקרא "King´s Idea" (הרעיון של קינג) וכולל מקלון ניקוי אנטי-בקטריאלי עשוי זכוכית או מתכת אל-חלד שבקצהו פנס תאורה ומצלמה בצד אחד ובצד השני עינית התצוגה שמאפשר למשתמש לראות בדיוק מה קורה בתוך האוזן, לאן יש לכוון וכמה עוד יש להוציא.

מאת: hagoleshet, מתוך: http://www.medgear.org/

מועמד 2: חברה הטוב ביותר של האישה

מהטמגוצ´י ועד האייבו, מסתבר שבני האדם רוצים לגדל חיות מחמד וירטואליות מסוגים שונים. הגאדג´ט הבא מיועד להגשים את הרצון הזה ובמיוחד מתאים לכל אלו שבדרך כלל לא מצליחות לשמור על חיית המחמד שלהן חייה (וירטואלית או לא). חיית המחמד "אבן", כשמה כן היא- אבן המחוברת בכבל USB למחשב. הזוי.

במשרד תוכלי לומר לאנשים שהחיה שלך נחה או אוכלת, בפועל היא לא יותר מנושא שיחה ואין צורך להאכיל, ללטף או לשחק איתה. תוכלי להמציא את הרצונות שלה רק בכדי שאנשים יתלהבו ממנה. מומלץ לגאולוגיות (אם יש כאלה בין הקוראות…)!  

מאת: bee, מתוך: http://www.thinkgeek.com/

מועמד 3: אבטחת מידע אולטימטיבית ומחממת

בעבר הרחוק הארון שלי הכיל מלא-מלא-מלא סוודרים. ככה זה כשסבתא סורגת. היינו מגיעים אליה לאכול עוגת שוקולד (ההורים של היום בטח נחרדים שזה לא בריא- סוכר, קמח, שוקולד. אבל ככה זה, סבתא דבורה ז"ל תמיד הייתה מפנקת) ולמדוד את הסוודר שטרחה עליו באותם ימים. המסרגות שלה היו מונחות, בצידן כדורי צמר שכל חתול היה נלהב להתגלגל איתם. לכן כשראיתי את הדבר הבא ישר עלו לי זכרונות לעוגת שוקולד….

  

בעודי יושבת לי מול מחשב ברגעים אלה ממש, תחילה חשבתי לפי תמונת ה"סוודר מקלדת" שמדובר בפריט מחמם לידיים! ובתור בחורה הידועה ביכולות קור מופלאות, שמחתי. מבט מעמיק יותר הסגיר שמדובר במגוון של כיסויים שונים – החל מ"אבטחת מידע" למקלדת, דרך כיסוי מגונן למסך המחשב, ועד לשרוול אנושי מוזר. יש משהו קצת הזוי בכיסוי סרוג למסך, לא? גם אלה מביננו שממש, אבל ממש אוהבות את המחשב שלהן. בכלל, זה נראה יותר כמו משהו שאולי הייתי שמה על החתול שאין לי…

 

מאת: Limoria, מתוך: http://www.niddokidos.com/

מועמד 4: מושתלות או לא להיות

אחרי שצלחנו את קריעת ים סוף, מלחמת העולם השנייה ולגיטימציה תרבותית של שתלי סיליקון הגיעו זמנם של שתלי הסיליקון המתכווננים האמורים לקרב אותנו בעוד מילימטר לשלמות אלוהית ולהקל על מחלת האמביוולנטיות שבורכנו בה ע"י הטובים שבאלוהי ההומור השחור.

אם בעבר לא היית בטוחה לגמרי בגודל השתלים שבחרת, הפטנט הנ"ל אמור להקל על נפשך המיוסרת ולאפשר לך לשוב להתחבט בשאלה לאחר שסוממת, נותחת, נחבשת, התעוררת וגילית לשמחתך, שמעבר לציצים חדשים יש לך גם שני לחצנים שנשארו חשופים לאחר הניתוח ומאפשרים לך לכוונן את גודלם של הנ"ל כשהם בתוכך. שתלים מתכווננים.

לקוראינו הזכרים – התשובה היא לא. הלחצנים לא נשארים, לאחר הכוונון נפטרים מהם ונשארים עם הגודל שכוונן. צר לי.

ג´ורג´ ברנרד שו אמר פעם -"יש אנשים שרואים דברים כמו שהם ושואלים מדוע? אני רואה דברים שמעולם לא היו ושואל, מדוע לא?". ואני אומרת-כי זה פשוט פסיכי! זה למה לא.

מאת: Mainegg, מתוך: http://www.medgadget.com

מועמד 5: תשאירו את הכביסה המלוכלכת שלכן בבית

למרות שהחיבה שלי לרובין (הלברדור-גולדנית) גדולה, היא מסריחה. כלבה. גם כשמתרגלים, זה עדיין מסתובב לו בבית, הנינוח התמידי שמבשר "כאן גרה כלבה". פתרון אפשרי לעניין הזה הוא מקלחת. אבל לנסות לשכנע את הגברת להיכנס לשם זו משימה לא פשוטה בכלל, שלא לדבר על השעות האינסופיות שהיא מבלה בטקס ההתנערות שלה אחרי כל מקלחת, מה שגורם לכל הבית להריח מכלבה-רטובה, שזה הריח היחיד שיותר גרוע מסתם ריח של כלבה.

כאן נכנס לתמונה הגאדג´ט הבא, חיבור מרשים בין מכונת כביסה אוטומטית – למנהרת שטיפת רכב שמיועד אך ורק להולכים על ארבע, Dog-O-Matic.

כמו שאפשר לראות בתמונות, הבחורה די מרוצה מהסיפור: "סופסוף יהיה לצ´יקה ריח של ורדים ולא ריח של גינת-כלבים-בשבת, והכל בלחיצת כפתור. אאחח, פלאי הטכנולוגיה".

אני לא כל כך בטוחה שצ´יקה שותפה להרגשת הניצחון הזו…

מאת: maayanki, מתוך: http://www.dailymail.co.uk/ 

לחצי כאן כדי להצביע לגאדג´ט ההזוי שלך ולהעלות אותו לשלב הגמר שיתקיים בשבוע הראשון של ינואר.

גבירותיי, התחרות החלה! מה אתן אומרות, יוזרית או לוזרית? להמשך דיון על הגאדג´טים ההזויים בפורום יוזרית לחצי כאן.


8:00
  /  
11.12.2009
  
מאת: דבי רוזנטל, יונית פרנקל, לאה אהרונוביץ, לימור אברמזון ומעין קמחי

1