אודות אתר HTCafé

מידע נוסף על מקימי אתר HTCafe

7:00
  /  
08.12.2009
  
HTMAG

ברוכים הבאים ל-HTCafe מקבוצת HT!

האתר נוצר ונבנה בראש ובראשונה בכדי להיות בית פתוח, פלורליסטי וחופשי לחובבי הקפה בארץ. אנו מתעסקים בכל תחום הקשור לקפה: מכונות קפה, קליה ביתית, תערובות מוכנות, אביזרים וחווית הקפה הביתית.

האתר ליברלי ופתוח לדעות שונות, מונע התקפות אישיות והתערבות עוסקים בתחום ומנסה לשקף את מכלול הדעות במאמריו ובפורומים שבו. האתר מהווה קהילה גדלה והולכת של חובבי התחום.

האתר מבוסס על כמה עקרונות: תרבות דיון, אובייקטיביות ומקצועיות:

  • תרבות דיון: אנחנו לא מקבלים התקפות אישיות, התלהמות או שפה קלוקלת. תרבות הדיון כאן היא חיובית. כל דעה (בתחום ההגיון) תתקבל כאן בשמחה כל עוד תרבות הדיון תשמר.
  • אובייקטיביות: כותבי האתר אינם מקבלים תמורה כלשהי בעד כתיבתם, אינם קשורים ליבואנים ואינם מקבלים טובות הנאה כלשהם. הכתבים הם עצמאיים לחלוטין ונפרדים לחלוטין מכל אינטרס עסקי או מסחרי. עוסקים בתחום מוגבלים באתר ואינם יכולים להמליץ או לשלול ציוד.
  • מקצועיות: האתר אינו מתפשר על איכות ועומק המאמרים ואלו ייעשו ברמה הגבוהה ביותר שנוכל להפיק. אנו מבקשים לספק את המידע המעמיק והיסודי ביותר בכל תחום שנכסה, אך יחד עם זאת, ננסה להיות נגישים ככל האפשר.

באתר תוכלו לקרוא ביקורות ומאמרים, לספר חוויות, לשאול שאלות וגם ללמוד (וללמד) דבר או שניים.
מנהלי האתר ובעלי התפקידים בו

 


 

מוטי רדומסקי (moti_r) הוא ממקימי האתר ומיוזמי הרעיון. הוא משמש כעורך ראשי ומנהל בפורומי הקפה.

מוטי התדרדר אל תהומות הקפאין בשנת 2007, ומאז הוא מתקפאן בקביעות. מעבר לקפה, הוא איש הייטק, חובב מוסיקה מושבע ומנגן על מס´ כלים. הוא גם חובב בישול וגאדג´טים. לאחר היכרות ארוכת שנים עם מרטין ועופר (מבעלי אתר-האם www.hometheater.co.il) הועלה במשותף הרעיון ליצור בית חם לחובבי הקפה בארץ, תחת מטריית HT. הרעיון קרם עוד וגידים לכדי האתר שלפניכם.


יונתן (joncafe) הוא מיוזמיו ומקימיו של פורטל הקפה, ומנהל בפורומי הקפה.

יונתן הוא איש הייטק וחובב נלהב של קפה, קליתו והכנתו. כבעל רקע בהנדסה, יונתן אוהב להתעמק בנבכי הטכנולוגיה של מכונות אספרסו, ולמרות שאינו עוסק מקצועי בתחום, הוא צבר עם הזמן ידע והבנה בכל מה שמסתתר "מתחת למכסה המנוע" של מכונות אספרסו, ואוהב לדון בכך עם חבריו לפורומים.


ירון (קרמריקה) ממקימי ויוזמי האתר, ומנהל בפורומי הקפה.

עבד כבריסטה בבית קפה בעבר, ומאז נדבק ב"חיידק הקפה". הקים בעבר אתר מידע על קפה, ובו סקירות על זני קפה שונים והמלצות קניה.

בין הפסקת קפה אחת לשנייה, פעיל ומתעניין גם בתחומי המחשבים והניידים החכמים.


צוות ההקמה של האתר מורכב מחברים נוספים, אשר מתגאים באהבה רבה לתחום, וידע נרחב בכל הקשור לקפה:

זיוית (דעה_עכורה),  עידו (hosq), עופר (דבוטאנט), איתן (coffeeaddict) ויוסי (יוסיסופר).

כולנו, ביחד, נשמח לארח אתכם כאן ולהנות מהתחביב המופלא הזה!


7:00
  /  
8.12.2009
  
HTMAG

1