32 אינצ´ים ורודים ביותר

חברת NuVision נתרמת לחודש המודעות למאבק בסרטן השד עם השקה ורודה של טלוויזית HD.


מסגרת עם מודעות קהילתית

חברת NuVision האמריקאית פותחת את חודש אוקטובר, חודש המודעות למאבק בסרטן השד, בהשקת טלוויזית HD ורודה. חלק מההכנסות ממכירת הטלויזיות במהדורה המוגבלת ייתרמו לטובת מחקר בסרטן השד.

סגן יושב ראש החברה, דויד אסתר, מסביר כי הטלויזיה היא אלטרנטיבה לעיצובים המסורתיים של טלוויזיות 32 אינץ´ הקיימות בשוק. הבחירה בורוד נעשתה לאור ההקשר המתבקש למחקר של סרטן השד. זוהי דרכה של החברה לתרום את חלקה חזרה לקהילה.

מדובר בתרומה מבורכת וחשיבה יצירתית, ללא ספק, אבל האם באמת תוכלי לתלות טלוויזיה ורודה בסלון? נותר לי רק לשער שהסיבה העיקרית לקניה תהיה דווקא התרומה בצד הרכישה ולאו דווקא המוצר הסופי. ללא ספק, יש מקום רב להתפתחות נוספת בתחום עיצוב הטלוויזיות הדקות למיניהן. לדעתי, זה לא הכיוון הנכון. יכול להיות שאני אתבדה מהר מאוד, בייחוד לאור תרבות ה"bling bling" האמריקאית שלא מפסיקה להפתיע אותי כל פעם מחדש. ואצלי, אולי מתנת בת מצווה לאחיינית? ואולי לא.

בכל זאת , אם פלטת הצבעים בבית שלך לא מתנגשת עם ורוד-ברבי, חשוב לציין שמדובר על סדרה שתיוצר ב-32 אינץ´ בלבד, HD כמובן, ברזולוציה של 1080 פיקסלים, 120Hz, והבטחה לשחור עמוק במיוחד.  

מחיר מומלץ לצרכנ/ית – 1499$

קישורים:

להמשך דיון בנושא: לחץ/י כאן.


חלק מהתכנים באתר כוללים מעת לעת קישורים לתוכניות שותפים, שעבורם האתר מקבל עמלה עם רכישה בפועל באמצעותם.
עמלה זו איננה מייקרת את עלות הרכישה של המוצרים.

7:00
  /  
01.10.2009
  
מאת: מעין קמחי

1