השקת iDigital Store בדיזנגוף

ביום 06/09/09 הושקה חנות חדשה של חברת iDigital, נציגת Apple בישראל.כתבי HT ו Userit היו במקום וסקרו את ההשקה בעבורכם.


השקת iDigital Store דיזנגוף

למי מכם שלא שמע ולא ידע, חברת Idigital, הפכה לנציגת Apple בישראל לפני מספר שנים. לפני כשנה נפתחה חנות ראשונה של החברה בקניון רמת אביב, וכעת נפתחת חנות נוספת בדיזנגוף סנטר. מה כל כך מיוחד שבשלו ערכו השקה מיוחדת? בשביל לדעת קראו את הכתבה.

אי אפשר להתחיל השקה לעיתונאים בלי אוכל נכון?

לאחר שכולם הגיעו התחיל ערן תור מנכ"ל iDigital, לספר לנו קצת על החברה ובמיוחד מספר נתונים מעניינים. השנה צמחו iDigital ו  Apple ב-33% בישראל(!!!) זאת, למרות המשבר הכלכלי. נתח השוק של אפל 7.5% במחשבים בכלל ו-5% בתחום הלפטופים. יש גידול של לא פחות מ-152% ברכישות מחשבי אפל בקרב תלמידים וסטודנטים.

 

ב-09´ נמכרו עד כה 55,000 מכשירי אייפוד מהדגמים השונים.

החנות ברמת אביב נמצאת ב2% החנויות שהכי מוכרות ביחס לשטח החנות באירופה. החנות משתרעת על כ-300 מ"ר. החנות מציעה מגוון מותגים ותוספים רב מרשים.

 

הוצגו בפנינו שני מתחמים מעניינים בחנות, האחד, מתחם הבית החכם – חדר המדמה סלון ביתי של האדם הפשוט, חדר זה אמור להציג כיצד ניתן לשלב בין המכשירים השונים של Apple לצורך החיבור בין העולמות השונים שלנו, ובכדי לשלוט על כל הציוד. החדר לא היה מוכן להשקה ולכן לצערנו הרב, לא יכולנו לסקר זאת בעבורכם.
 

מתחם שני, אולפן אודיו ווידאו מלא, אשר אמור להוות "תשתית, שירות ועזרה ליוצרים ואמנים מכל התחומים." לדבי תור, האולפן יהיה פתוח לכל אדם שיהיה מעוניין בכך. בתמורה לסכום סימלי יקבל האדם 3 שעות, ותמיכה מאיש מהתחום הרלבנטי.
תשומת לבכם לציוד המצולם, כמו גם למערכת התופים וגיטרות.


 

בנוסף לכך, יהיו בדומה לחנות ברמת אביב סדנאות וקואצ´רים שיבואו להנחות במיני נושאים. 

iDigital Live Tunes – במקום יהיו הופעות אורח ולהקות צעירות, ג´ם סששנס, כל ההופעות יוקטו באמצעות האולפן ויועלו חינם לאינטרנט.

מפתחים – בחנות תהיה פלטפורמה מיוחדת למפתחים – כל יום חמישי ייערך מפגש מתפתחי אפליקציות, מפתחים יוכלו להציג את הפיתוח שלהם, כמו גם לקיים שיח עם מפתחים נוספים. אפליקציות נבחרות – יוצגו בחנות במקום שיועד לכך.

מערכת ההפעלה Snow Leopard – בקרוב תצא גירסא 10.6.1 אשר תתמוך טוב יותר בעברית, ובהמשך אף תהיה לוקליזציה מלאה RTL, בנוסף, יש פעילות לתרגם את iTunes, iWork, iLife.

באופן מפתיע – עלה נושא הiPhone והתשובה היחידה שניתנה – נראה אותו בשבועות הקרובים. בנוסף נמסר כי בחנות כבר ציוד משלים תואם לאייפון החדש.

 

לאלבום התמונות של ההשקה לחץ כאן.

להמשך דיון בנושא הכתבה לחץ כאן.


21:00
  /  
08.09.2009
  
מאת: דבי רוזנטל ואיתי פולק

1