באג רכשה את ´הנדי´ ופתחה חנות קונספט חדשה

עם פתיחת שנת הלימודים רכשה רשת באג את המותג המיתולוגי "הנדי" והשיקה חנות קונספט ללפטופים, נטבוקים ואביזרים נלווים. מעין קמחי היתה, ...


באג, HANDY וחנות בוטיק חדשה

רשת באג הותיקה רכשה את מותג הבוטיק "הנדי" ופתחה חנות קונספט בדיזינגוף סנטר בתל אביב. החנות מתמחה במחשבים ניידים ונטבוקים אותם אפשר למצוא בכל צבע, גודל ומשקל ומציעה גם מוצרים נלווים חשובים לא פחות. בחנות אפשר למצוא את המותגים הקיימים בשוק TOSHIBA, ASUS,  Acer, HP, Lenovo, LG , SONY, Dell ואפילו Apple, זאת למרות חנות iDigital המתחרה שתפתח באותו המתחם בשבוע הבא. כשנשאל על המתחרים החדשים השיב עופר מורן, מנכ"ל באג, כי בנוסף למגוון רחב יותר הכולל מותגים שונים, חווית הקנייה שהחנות תספק, והשירות שהרשת מספקת הם שימשכו את קהל הלקוחות לקנות בהנדי-באג, למרות המתחרים. לנו הצרכנים נותר רק לקוות שמלחמת הענקים על ליבנו וכיסנו, תוביל לירידת מחירים כפי שקורה בשוק החופשי.

מלבד מחשבים ניידים ונטבוקים תמצאו בחנות גם מגוון מרשים של תיקים מעוצבים למחשבים הניידים, רמקולים, אוזניות וסלולריים" כרגע רק של NOKIA. במהלך החודשיים הקרובים יגדל ההיצע מחברות נוספות. בחודש הקרוב עתיד להיפתח סניף נוסף בקניון ממילא שבירושלים, ובשנה הקרובה עוד 4 חנויות ברחבי הארץ.

החנות, מסודרת לפי פונקציונאליות ולא מותגים (אזור של נטבוקים, אזור של ניידים, אזור של תיקים), מבטיחה לך חווית קנייה חדשנית בסגנון הדיוטי-פרי, עם אפשרות להתנסות ולהשוות בין הניידים השונים הפרוסים לשימוש הלקוחות בחנות. חיבור חופשי לאינטרנט מאפשר להשוות מחירים בזאפ שניה לפני הקניה בזמן בדיקת הנייד ובזכות מלאי קבוע אין צורך לדחות סיפוקים ואפשר לקחת את הרכש החדש הביתה מיד לאחר הקניה.

עודד מודן, הבעלים של רשת באג, מעריך בניגוד לתחזיות העולמיות ולמגמה הנוכחית, כי עם הזמן תיעלם תופעת הנטבוקים וכי החנות תספק את הצורך במחשבים ניידים חזקים יותר לשימוש עסקי וביתי. למרות העתיד אותו צופה מודן, הנטבוקים גורפים נתחי שוק נכבדים והחנות החדשה שמתמחה בהם, עונה על צורך של הצרכנים להתנסות במוצרים האלו ולא לקנות חתול בשוק. 

קצת היסטוריה

לפני כ-27 שנה הקים איירה רוזנצוויג את חנות המחשבים הראשונה בישראל – באג, שהפכה עם השנים לרשת המחשבים הגדולה בישראל. לפני כשש שנים אותו אדון ממש הקים את חנות ´הנדי´ בדיזינגוף סנטר שעסקה בעיקר במחשבי כף יד. השנה, אולי בעקבות נפילת שוק מחשבי כף היד עם פריצתם של הפלאפונים החדשים, רכשה רשת באג את המותג ´הנדי´ מרוזנצוייג ופתחה את חנות המחשבים הניידים והנטבוקים הראשונה בישראל.

קישורים

אתר רשת באג בארץ: http://www.bug.co.il

אתר הנדי: http://www.handy.co.il/index.aspx

להמשך דיון בנושא לחץ\לחצי כאן.


7:00
  /  
01.09.2009
  
מאת: מעין קמחי

1