סיכום אירוע האתר עם יורוקום / פנסוניק + שיחה עם בכיר בפנסוניק

קבלו את סיכום אירוע ההשקה של הסדרות החדשות של פנסוניק וכבונוס - ראיון קצר עם בכיר בפנסוניק. 


ההשקה

הקדמה

באירוע מושקע באקסודיה בתל אביב, השיקה יורוקום ביום שני את הסדרות החדשות של מסכי פנסוניק לעונת 2009-2010. בסה"כ הושקו 6 סדרות של LCD ו-6 סדרות של פלזמה עם 23 מסכים שונים.

יורוקום עשתה מספר אירועים שונים, לעיתונאים, חברי האתר, דילרים וקבוצות שונות.

כמובן שחברי האתר השתתפו באירוע שביום שני בערב, שעות בודדות בלבד אחרי שראו את המסכים לראשונה העיתונאים.

להלן סיכום ווידאו מסכם של האירוע להנאתכם.

 אירוע העיתונאים


מיקי קליין, ראש מותג פנסוניק ביורוקום מסביר על ה-Z1


מיכל אלוביץ´ ומוטי אלמליח מרימים את הלוט מעל ה-Z1 לראשונה

 

 

 

 

 


ה-V10

אירוע האתר

הקהל מתאסף


23מוצרים חדשיםה-103" טיפה נוטה על הצד בגלל מעמד שמאפשר לך לסובב אותה עם האצבע


מוטי אלמליח ופיציעפר לאור

מוטי אלמליח, מנכ"ל יורוקוםפיצי מסבירה על פנסוניק


מיקי קליין על מבנה הפיקסל IPS ALPHA


הפאנל עונה על שאלות הקהל


מרטין מנחה את הפאנל

לאלבום המלא לחצו כאן

הוידאו האירוע על רקע סנטנה:

שיחה עם סמנכ"ל בכיר מפנסוניק

מה שמעטים ידעו הוא שבאירוע נפרד, הגיע השבוע מר Masato Tomita שהוא Executive director (מספר שניים בקונצרן פנסוניק) לצפות בהשקה וכן להביע את תמיכתו ביורוקום. מדובר בבכיר ביותר בפנסוניק שאי פעם ביקר בישראל. מר טומיטה הגיע כחלק מדלגציה של בכירים מפנסוניק. באירוע מצומצם, ללא תקשורת, התכנסו בכירי יורוקום, בראשות הבעלים, מר שאול אלוביץ´, להציג את החברה ואת ההשקה למר טומיטה.

 

 

 

מבחינה כלכלית, מר טומיטה אחראי על תקציבים שהם מספרים די דימיוניים בארץ כמו שלנו (בסדרי גודל של תקציב השנתי של משרד החינוך…).

 

בתום קבלת פנים מרשימה, הביע מר טומיטה את ההערכתו הרבה ומחוייבותו לישראל ככלל וליורוקום בפרט ובעצם הסביר עד כמה פנסוניק מכירה בחשיבות ישראל ותתיחס ספציפית לצרכים של ישראל. זה לא דבר של מה בכך ומרשים מאוד שמדינה שבסה"כ היא לא מאוד גדולה ביחס לשכנותיה מקבלת יחס שכזה ואני התרשמתי עמוקות שלא מדובר במס שפתיים אלא בהתייחסות כנה. קשה לדעת מה המשמעויות של יחס כזה, אך יתכן שנקבל מודלים מסויימים בעדיפות, ואפילו קדימות בחיבוריות לאינטרנט של מוצרים מסויימים או התייחסות לדרישות ישראליות בעת האפיונים של המוצרים.

 

בתום האירוע קיבלתי הזדמנות מיוחדת לשוחח עם מר טומיטה למספר דקות. במהלך השיחה שלנו פרסתי מספר נקודות. החשיבות של תמיכה ב-DTT ובמתיחה אוטומטית של 4:3, הצורך בתמיכה בתוכן אינטרנטי גם בישראל והבאת גירסאות אירופאיות של המסכים (SCART וכו´). הוא קיבל את הערותי ונקווה שישקול אותן בהמשך.

 

 

לסיום שאלתי אותו לגבי ההתקדמות של תלת מימד במסכים. פניו הוארו וניכר בו שהוא מתלהב מאוד מהטכנולוגיה הזו ומהפוטנציאל הגלום בה. לדבריו, התקנים שנחוצים להשלמת מהלך התמיכה של תלת מימד בבלוריי תסתיים במהלך השנה. מדובר במהלך מהותי מאוד לפנסוניק, כך לפי מר טומיטה, אשר יכלול שינויים גם בבלו-ריי, וגם יצרוך שינויים מהמסכים. המשקפיים יהיו אקטיביים, אך יש סיכוי רב שמדובר בחיבור חדש (יתכן ש-HDMI 1.4) ולא בטוח שהמסכים הקיימים יאפשרו תמיכה בטכנולוגיה הזו.

לדבריו, יעד ראלי לשחרור הטכנולוגיה הוא בתחילת 2011.

 

 נותר לי רק להודות למר טומיטו, למיכל אלוביץ´,ארז אלוביץ´, גיא אלוביץ´, שאול אלוביץ´, ואמיר שכטרמן על האירוח והיחס היוצא מהכלל בביקור זה.

 להמשך הדיון בפורומים לחצו כאן.


חלק מהתכנים באתר כוללים מעת לעת קישורים לתוכניות שותפים, שעבורם האתר מקבל עמלה עם רכישה בפועל.
עמלה זו איננה מייקרת את עלות הרכישה של המוצרים.

7:00
  /  
26.08.2009
  
מאת: עפר לאור

1