מקלדת ועכבר של מיקרוסופט – אלגנטיות ונוחות בכפות ידייך

 מקלדת ועכבר כידוע הם לא סתם אביזר, מגיע לך סט יפהפיה שעושה את העבודה ונראה מצויין!


אלגנטיות ונוחות בכפות ידייך

מקלדת ועכבר, למה להסתפק בסט כזה שנראה משעמם ומיושן?

חברת MICROSOFT (זאת של ביל גייטס!? אחד העשירים בעולם), מייצרת לאו דווקא רק מערכות הפעלה למחשבים, אלא גם חומרת מחשב, וחומרת מחשב טובה למדי.

הנה סט מקלדת ועכבר אלחוטיים  WIRELESS LASER DESKTOP 6000 V3, שהוא שיקי, עובד טוב וגם מאוד פונקציונאלי.

המקלט/משדר: קטן וחמוד בגודל של DOK קטן שמתחבר לכניסת USB במחשב, ואפשר להחביא מאחורי העכבר, כאשר אינו בשימוש, טווח הקליטה הוא עד 9 מטרים.

 

 

 

המקלדת: מקלדת דקה מאוד (4.5 ס"מ), בעיצוב שקוף בהשראת WINDOWS AERO ומימדיה לאורך ולרוחה בהחלט טובים ולא גדולים ולא משתלטים על השולחן. חיי סוללה מאוד ארוכים עד 4-5 חודשים.

 

 

 

סידור המקשים ארגונומי מעוגל בעיצוב COMFORT CURVE ומשענת היד בעלת מגע רך מעודדים תנועה חלקה ונעימה לכף היד ושורש כף היד למטרת נוחות ויעילות מרובה ומעניק הקלדה שקטה מאוד.

 

 

 

בלחיצה על מקשי הקיצורים, אפשר לפתוח את הדפדפן, לשלוט על הווליום, לפתוח את תוכנת המדיה ולשלוט עליה (שיר/סרט קדימה אחורה, הבא וכו´), תיקייה המסמכים, התמונות ומחשבון.

 

 

וישנם מקשי המועדפים שממוספרים מ-1-5 שבהם אפשר לתכנן בפשטות דרך התוכנה שמצורפת, להריץ תוכנה או אתרי אינטרנט שאנחנו משתמשות הכי הרבה ורוצות גישה הכי מהירה אליהם. מאוד נוח.

 

ישנו מחוון בציור של בטריה בצד ימין מעל מקשי המספרים שעוזר לנו לדעת מה מצב הבטריות (ברגע שמכניסים בטריות המחוון ירוק לכמה שניות להראות שהבטריות מלאות ויכבה, וכאשר הבטריות יתרוקנו המחוון יודיע לנו)

 

מה שלדעתי מאוד חסר במקלדת, זה מחוון (תאורה קטנה) על מצבם של כפתורי ה-  CAPS LOCK, FLOCK, NUM LOCK, שנדע אם הם לחוצים או לא לחוצים, אבל אני חושבת שמיקרוסופט מכוונים על חסכון בסוללות ומחוון כזה סביר להניח שירוקן יותר מהר את הבטריות במקלדת.

  • – אבל ישנה חלונית מצב לכפתורים האלה במסך המחשב, כאשר לוחצים עליהם מופיעה חלונית קטנה לכמה שניות ונעלמת עד שלוחצים שוב על הכפתורים, לדוגמא:

 

למקלדת יש רגליות גומי שיכולות להגביהה מהתחתית או מחלקה העליון, הרגליות קלות להתקנה וננעלות טוב במקום המיועד להן.

 

 

 

העכבר: עכבר ארגונומי מאוד נוח גם עם מחוון למצב חיי הסוללה, בטכנולוגיית לייזר מתקדמת ומדויקת מאוד.

בעל 5 לחצנים שניתנים לתכנות מחדש ע"י תוכנה, שדרכה אפשר גם לשלוח על מהירות, ורגישות הגלילה.

הסוללות (לא נטענות) החזיקו לי כחודשיים וחצי, ואני משתמשת יותר עם העכבר מאשר המקלדת.

עיצוב בעכבר לא סימטרי (לימניים) ובא במטרה לנוחות השימוש ופחות לחץ על היד, אזורי המגע בעכבר למעט כפתורי השמאל והימין, הם מגומי רך ונעים למגע, הגלילה אפשרית ל-4 כיוונים (למעלה, למטה, ימינה ושמאלה).

 

 

 

התקנה

פשוטה וקלה:

             התוכנה של העכבר ושל המקלדת מאוד ידידותית

  • 3. מחברים את המשדר/מקלט לכניסת USB במחשב, במידה ואין תקשורת בין העכבר והמקלדת (העכבר והמקלדת לא מגיבים למחשב) לוחצים על הכפתור במשדר ועל הכפתור לקליטה מאחורי המקלדת ומאחורי העכבר, מחכים כמה שניות והופ הכל עובד כמו שצריך.

המחיר: בין 400 ₪ – 550 ₪.

  • שימו לב, הרבה חנויות מוכרות עדיין את ה-V2 של סדרת ה-לייזר 6000, שצורת העכבר שונה והמקלדת יותר ארוכה ועבה (וכן המשדר/מקלט הוא שונה ).

 

 

 

 

  • הסט האלחוטי הזה הוא רכוש פרטי שלי, ואני מאוד מרוצה ממנו ולאחר שימוש של כמה חודשים הציון שאני מעניקה הוא: 9.5

קישורים

אתר מיקרוסופט ישראל, דף מוצר

יבואנית: מיקרוסופט ישראל

להמשך הדיון בפורום לחצו כאן


חלק מהתכנים באתר כוללים מעת לעת קישורים לתוכניות שותפים, שעבורם האתר מקבל עמלה עם רכישה בפועל באמצעותם.
עמלה זו איננה מייקרת את עלות הרכישה של המוצרים.

1:00
  /  
29.07.2009
  
מאת: בקי ג.

1