האתר משנה פניו…

אתם בוודאי שואלים את עצמכם מה פה קורה פה ואיך השתנה העיצוב באתר...עשינו לא מעט שינויים, ולכם בטח יש לא ...

10:00
  /  
18.05.2009
  

תמונת מצב

אתר Hometheater.co.il נמצא באוויר כבר מסוף 2004 ומתגלגל במהירות לקראת השנה החמישית שלו (שזה גיל 35 בשנות אדם). אנחנו כיום מתקרבים בזריזות ל-25,000 חברים ועומדים כיום על כמעט רבע מיליון צפיות UNIQUE בחודש. אלה מספרים עצומים לאתר נישתי אשר מתמקד בתחומים של אודיו וקולנוע ביתי.

במהלך שנותיו, האתר עבר לא מעט תהפוכות ושינויים, אך מבחינת העיצוב הוא די דרך במקום. מעבר לכמה שינויים עדינים, לא ממש שינינו את האופן שבו האתר נראה או נתפס ולצערינו הגיל בהחלט עושה את שלו וניתן בהחלט לראות כבר את הקמטים בעיצוב הקיים…

המראה החדש

פנינו לאחד המעצבים המוכשרים ביותר שקיימים בישראל – אורן פייט מחברת KITSH אשר ביחד איתנו אפיין וניתח את הצרכים והרצונות שלנו ובזכותו אנחנו עומדים כאן היום.

מדובר היה במאמץ פיתוחי לא קטן ואשר כולל כמעט כל פינה באתר. אין ספק, העמוד הראשי בוודאי יראה לכם בהתחלה עמוס וקשה יותר לקריאה, הפורומים עלולים להיות קשים יותר להשגה או בחירות הצבע והעיצוב שלנו לא יעלו בקנה אחד עם טעמכם האישי.

כל שינוי כולל בתוכו החלטות כואבות במה להתמקד ומה לזנוח, מה צריך להדגיש ומה צריך להעלים. כולנו תקווה שהשינויים באתר יתקבלו בברכה ואנחנו מאמינים שהשינויים יאפשרו לנו להמשיך ולגדול ולהיראות וגם להרגיש כמו האתר הגדול שהפכנו להיות.

אנחנו מאמינים שאחרי השוק הראשוני ואחרי שתתרגלו לממשקים החדשים, לא רק שסתם תתרגלו אליהם אלא שכמוני (שעובד בעיצוב החדש כבר זמן רב) לא תוכלו להביט אחורה ולהבין כיצד גלשתם באתר בעיצובו הקודם…

אז נכון שיש נוסטלגיה ויהיה קשה להתרגל – אבל אנחנו סמוכים ובטוחים שלא יקח זמן ואתם תהנו מהאתר המחודש לפחות כמו שנהנתם לפני כן, ובתקווה שגם יותר…

על מנת שלא נשכח – כך האתר נראה עד להשקה:

הגיע זמן לתודות…

תודה לכל המנהלים באתר בהווה (הם רבים מדי לספור), האחראים על התחומים השונים שתומכים ועוזרים לאנשים בהתנדבות ומזמנם החופשי.

תודה למנהלים הקודמים באתר, בין אם הם פעילים באתר ובין אם לאו.

תודה לכל מי שכותב מאמרים באתר – אתם הבסיס שעליו האתר קיים.

תודה לכל הגורואים על תרומתם לאתר.

תודה לאורן מ-KITSH על תפיסת עולמו וסבלנותו בפרוייקט.

וכמובן, תודה לכם – הקוראים הפעילים שלנו – מה היה באתר בלעדיכם?

נשמח לשמוע את דעותיכם על נושא זה בפורומים


10:00
  /  
18.05.2009