הבית הכחול – ´אלף שנה לא היה פה דבר כזה´

כך בסלוגן יומרני משהו, משיקה וחושפת חברת תקשורת הסלולר - פלאפון, את אירועי קיץ 2008 ללקוחות פלאפון בעיקר ולעם ישראל ...


חברות הסלולר עטות באחרונה על פרוייקטים מוזיקאליים בצורות שונות ומגוונות. חברת פלאפון למשל הקימה בשנת 2007 את פרוייקט הבית הכחול שמיקומו היה בנמל תל אביב וריכז שם הופעות של טובי הזמרים בהן יכלו לקוחות החברה ועוד אחרים ששילמו קצת יותר, להנות מנאמברים מוזיקאליים יפים.

מה הקשר בין סלולאר למוסיקה אתם שואלים? ובכן, הקשר לא בדיוק מובן מאליו, יש שיגידו שהקשר בין חברות המוסיקה לחברת סלולר הוא בהשמעת האמן ברינגטון החברה ויש כאלה שיאמרו שזו עוד שיטת שיווק/שימור של חברות הסלולר באירועי הקיץ שלהם. אם תשאלו את סמנכ"ל השיווק של פלאפון, זה יגיד לכם שאמנים רבים החלו את דרכם בקשר כזה או אחר עם חברת הסלולר. כך או כך, כל עוד יש מוסיקה טובה, אנחנו שם.

לעומת הפקת הבית הכחול בשנת 2007 שעלתה 5 מיליון ש"ח והתקיימה בנמל תל אביב, הרי שבקיץ הזה ההפקה כולה, על הבית הכחול, עוברת למעוז קונצנזוס המוסיקה בישראל – אמפיתיאטרון קיסריה ובהשקעה של כ- 7 מיליון ש"ח, יתקיימו שם שש הופעות שונות לאורך קיץ 2008.


מנכ"ל פלאפון – גיל שרון

את אירוע ההשקה,  לפתיחת אירועי הקיץ של חברת פלאפון, המכונה בסלוגן היומרני משהו "אלף שנה לא היה פה דבר כזה" קיימה החברה היום, 22.6.08 בשעה 10:00, במועדון ה"זאפה" ברמת החייל כשלאחר הצגת הפרטים הטכניים על ידי סמנכ"ל השיווק בחברת פלאפון – אסף עופר, קיבלנו טעימה טעימה במיוחד של כמה מהאמנים שיופיעו באירועי הקיץ של הבית הכחול כשהראשון שבהם היה דיוויד ברוזה שעלה לבמה בלווית בניו של מאיר אריאל ז"ל ויואב קוטנר עורך המופע.

דיוויד ברוזה שיופיע בפרוייקט במסגרת "מופע הצדעה למאיר אריאל" ועם אמנים רבים נוספים, שר באירוע ההשקה שיר אחד שהשאיר לכולנו טעם של עוד. לפני שעזב את הבמה, הפתיע ברוזה את כולם והזמין גם את "החברים של נטאשה" שאלו שרו שני שירים וזכו למחיאות כפיים נלהבות. ארקדי דוכין עוד ציין בהלצה כי בפעם האחרונה שהלהקה הופיעה בקיסריה, היא התפרקה לאחר מכן.

המועדון החשוך, תאורת הבמה ועל אחת כמה וכמה האמנים המעולים שהגיעו לאירוע והופיעו גרמו לכולם לשכוח שהם נמצאים בעצם באירוע של חברת סלולר בעיצומו של יום עבודה. הדבר היחיד שהיה חסר על השולחן זו כוס בירה קרה ומצת להשלמת האווירה.
היציאה מהמועדון החשוך לוותה בהסתרת הפנים מאור השמש ביציאה ותחושה של עוד בייחוד כשהשעה היא 11:30 בבוקר ופתאום נזכרנו שעוד יש לנו עבודה היום.

ההופעות שיתקיימו בבית הכחול במהלך קיץ 2008:

24.7.08: מופע הצדעה למאיר אריאל – "העגלה נוסעת".
במופע זה ישירו ממיטב האמנים כגון: דיוויד ברוזה, שלום חנוך, פברו רוזנברג, אריאל זילבר, נינט טייב, מאיר בנאי ועוד…

31.7.08 – 20 שנה ל"החברים של נטאשה"

14.8.08 – ט"ו באב – יהודית רביץ "באה מאהבה 2008" עם אורחים

28.8.8 – ברי סחרוף (לראשונה בקיסריה) מארח א יהודה פוליקר

6.9.08 – ריטה במופע "רמזים" מארחת את קובי אפללו

מופע שישי ונוסף יוכרז בקרוב על ידי החברה וכעת לא נמסרו לנו פרטים לגביו.

עלויות:
לקוחות פלאפון ישלמו מחיר של 99 ש"ח לכרטיס למופע.
השאר ישלמו מחיר שינוע בין 169-189 ש"ח להופעה.
כרטיסים באורקסטרה יוצעו ללקוחות פלאפון במחיר של 150 ש"ח במקום 250 ש"ח לקהל הרחב.

לתגובות על המאמר: כאן.

תמונות נוספות מהאירוע:


חלק מהתכנים באתר כוללים מעת לעת קישורים לתוכניות שותפים, שעבורם האתר מקבל עמלה עם רכישה בפועל באמצעותם.
עמלה זו איננה מייקרת את עלות הרכישה של המוצרים.

13:15
  /  
22.06.2008
  
כתב: אלי חבוש

1