מזרימדיה: Egreat EG-M31A

הצצה ראשונה אל מזרימדיה חדש מבוסס Network Media Tank מבית Egreat. מה שמעניין במיוחד במזרימדיה זה הינו הכללת USB Slave באחוריו ועיצוב ...


כפי שהתרגלנו כבר ממזרימי-מדיה אחרים, ה EG-M31A מגיע מצוייד בכל מה שצריך על מנת להשתמש בו בצורה אופטימלית ללא צורך ברכישת כבלים או ציוד נוסף, אם זה מהכללת כבל אופטי, קומפוזיט, קומפוננט, HDMI, ברגים שונים, CD עם קושחה ותוכנות ועד לסוללות לשלט.

ה EG-M31A הינו מזרימדיה נוסף אשר מבוסס Netrwork Media Tank והוא לא מתבייש להציג זאת בגדול על האריזה וככיתוב בולט על המארז. המארז עצמו עשוי מפלסטיק קשיח בצבע שחור מבריק כאשר הצד העליון בצבע לבן עם כיתוב זרחני של Network Media Tank. עיצוב זה מאוד ייחודי ובהחלט מבליט את הנגן מעל המתחרים מבחינת ההשקעה אשר נעשתה במראה החיצוני.

הבסיס לעומת זאת, עשוי ממתכת על מנת לשמש כאמצעי קירור עבור צי´פ ה SMP8635. צ´יפ זה הינו זהה לצ´יפ בו נעשה שימוש במזרימי מדיה אחרים כגון ה DViCO TViX 6500A המפורסם או ה Popcorn Hour A-100 אשר דובר עליו רבות בפורומים השונים. הכללת ה EG-M31A בצ´יפ כזה תאפשר לו לנגן בהצלחה ריפים של Blu-ray, קבצי ISO ממקור DVD, קבצי Divx או את קבצי ה mkv הפופולריים (ובעצם, כל מה שנזרוק לכיוונו).

ה M31A מצוייד ב 512MB זכרון ראשי, בדיוק פי 2 לעומת הזכרון הטמון בקרבי ה TViX 6500 או כל מזרימדיה אחר מדור ה SMP8635. זכרון זה יכול לשמש עבור שלל אפליקציות מתוחכמות וגם יעזור ב Playback יציב יותר מהמתחרים. 

מזרימדיה זה הינו הראשון אשר מבוסס NMT ומכיל חיבור USB Slave, בהחלט שימושי למי שנוהג להשתמש בכונן הקשיח הפנימי בתור Storage. חיבור זה יאפשר לחבר את הנגן ישירות למחשב באמצעות כבל USB סטנדרטי ולהזין במהירות את הכונן הקשיח הפנימי בתכנים. בצד ימין של הפאנל האחורי נוכל גם למצוא מתג On/Off שימושי.

למי שמעוניין להשתמש בקומפוננט, קומפוזיט או זוג RCA Stereo out, יש צורך להשתמש בכבל מיוחד אשר מסופק.

 

  

בחזית אנחנו נוכל למצוא שתי כניסות USB Host אשר ישמשו אותנו למשל עבור כניסת כוננים קשיחים חיצוניים או Disk On key.

מהתרשמות ראשונית הנגן נראה מבטיח, USB Host הינו פיצ´ר אשר חסר להרבה מאוד רוכשים פוטנציאלים, מארז נאה וממשק קל ללימוד ולהבנה יכולות להבטיח למוצר הצלחה בארץ.

נמתין לביקורת המלאה על מנת לעמוד כמו שצריך על תוכן הקנקן.

להמשך דיון בנושא הביקורת לחץ כאן.


חלק מהתכנים באתר כוללים מעת לעת קישורים לתוכניות שותפים, שעבורם האתר מקבל עמלה עם רכישה בפועל באמצעותם.
עמלה זו איננה מייקרת את עלות הרכישה של המוצרים.

7:00
  /  
13.05.2008
  
מאת: זיו רוזנפלד

1