פלאפון שמה דגש על ניווט סלולרי ומשיקה גרסת ניווט חדשה

המקום הראשון שלקוח פלאפון מעוניין להגיע אליו הוא - תל השומר. כך באירוע הכרזה על גרסת הניווט החדשה של חברת ...


באירוע לעיתונאים שערכה היום, 3.2.08, חברת הסלולר – פלאפון, חשפה זו האחרונה את הגרסה החדשה שלה לתוכנת הניווט – הפלאפון נוויגטור.

באירוע הציגה החברה על הדרך את מכשיר ה V9 החדש האמור להיות מושק בהשקה נפרדת במהלך החודש הקרוב ועליו מותקנת גרסת הניווט החדשה מבית Telmap.
בכלל נראה שתחום הניווט נתפש כעניין מהותי וחשוב בחברת פלאפון כשעל פי גיא באומן, סמנכ"ל התוכן והמוצרים בפלאפון, עולם התוכן רץ כתף אל כתף עם עולם הניווט שהוא מאוד משמעותי היום.
מספר המשתמשים בשירותי הניווט הסלולרי על פי החברה, מוערך היום ביותר מ- 350 אלף לקוחות כשמתוכם 200 אלף לקוחות משתמשים בתוכנת הניווט של פלאפון.
גיא באומן ידע למנות את היתרונות שיש לפתרון הניווט של חברת פלאפון על פני חברות ניווט אחרות שמשתמשות בפלטפורמות של מחשבי כף יד או מחשבי ניווט יעודיים – אין צורך לרכוש ציוד נוסף, המפות מתעדכנות דרך הרשת בתדירות גבוהה יותר והמכשיר ניווט הוא בעצם המכשיר הסלולרי האישי שלך שהולך איתך לכל מקום.

למדנו גם כי ברשת פלאפון ניווטו בשנת 2007 לאורך מצטבר של 137.5 מיליון קילומטר, הניווטים מתבצעים במהלך כל שעות היום והיום הכי עמוס בשבוע לניווט הוא יום שלישי. את זאת לא ממש ידעו להסביר לנו מדוע.
לפלאפון נוויגטור יש יכולת לחפש ולמצוא נקודות עניין כמו בתי קפה, מלונות ומקומות בילוי ובין הנתונים המעניינים שידעו לספר לנו הם מילות החיפוש השכיחות ביותר שלקוחות פלאפון חיפשו במהלך שנת 2007:
תל השומר, קניון, ארומה, סינמה סיטי, תחנה מרכזית, הכתל המערבי, נתב"ג ואיקאה…

לאחר החומר התיאורטי ונתונים הפיקנטיים, התפנו בפלאפון לדווח לנו קצת גם על הגרסה החדשה. יתרונות גרסת הניווט החדשה על פני הישנה כפי שצויינו על ידי סמנכ"ל התוכן:

  • ניווט תלת מימד
  • שמות רחובות על גבי המפה (גם במצב תלת מימד)
  • שטח תצוגה גדול
  • עומסי תנועה בזמן אמת
  • ניווט רגלי
  • ממשק ומנוע חיפוש משופרים

לעת עתה התוכנה תומכת בעברית ואנגלית בלבד אך לדברי החברה מבוצע פיתוח גם לדוברי השפה הרוסית והערבית.
מחיר השירות הינו 19.90 ש"ח לחודש.

בעתיד הקרוב מתוכננת אפשרות גם לתכנן מסלול על גבי הרשת במחשב PC ולהעביר למכשיר הסלולרי וכן פרסים למשתמשי נוויגטור, תחרויות ומבצעים בשיתוף חברת מפה.

 


8:05
  /  
04.02.2008
  
כתב: אלי חבוש

1