גארמין nüvifone לוקחת את חווית הניווט האישי והתקשורת לשלב הבא

גארמין אינטרנשיונל בע"מ, יחידה של גארמין בע"מ, חברה מובילה בתחום של מערכות גילוי מיקום GPS, הודיעה ביום חמישי האחרון על ...


 

ה-nüvifone הוא יצירת אומנות בתכונות, בעיצוב ובפונקציונאליות ומיועד להשפיע על הדרך של איך אנשים מתחברים, מתקשרים ומנווטים את החיים שלהם.

"ב- nüvifone הכול כלול במכשיר אחד, המציע אינטגרציה ותועלת באופן שאין שני לו במכשיר נייד יחיד", אמר צוק פאמבל, הנשיא של גארמין. "זהו מוצר שמביא את פריצת הדרך שכל משתמשי הטלפונים הסלולאריים ומערכות מיקום-גלוי (GPS) מהעולם מחכים לו, מכשיר יחיד שעושה את הכל".

ה-nüvifone הוא טלפון נייד חדשני בעל תחום רחב של מאפיינים מתקדמים, קלים לשימוש ע"י המשתמש. מסך המגע הוא הראשון מסוגו המשלב טלפון יוקרתי דור 3.5G עם דפדפן אינטרנט, תקשורתן נתונים, מאפשר העברת מסרים אישיים ובעל פונקציות ניווט אישיות – והכול מכשיר אחד. בהדלקת המכשיר, מציג מסך מגע בגודל 3.5 אינטש שלושה איקונים ראשיים, "התקשר","חפש", "ראה מפה", המאפשרים למשתמש לשלוט ללא מיצרים במכשיר ה-nüvifone.

קל מאוד ליזום שיחה על ידי הקשת כפתור ה- "התקשר" ובחירת השם הרצוי מתוך רשימת השמות של אנשי הקשר או באמצעות לוח המקשים שבמסך המגע. כאשר המשתמש עושה נכנס, תוך כדי שיחה בטלפון, לרכב שלו לשם נסיעה, ה-nüvifone עושה את המעבר בצורה פשוטה ביותר. בהנחת ה-nüvifone בעריסת הרכב שלו, נדלקת באופן אוטומטי מערכת המיקום-גלוי (GPS), המפעילה את תפריט הניווט ומאפשרת המשך השיחה. באופן זה לא נפגע כלל מקצב השיחה והמשתמש יכול להתחיל לנסוע ליעד המבוקש בנקל.

 

.

לקוחות קיימים של גארמין ירגישו בבית בעת שימוש במערכת הניווט של ה-nüvifone. המערכת כוללת מפות טעונות מראש של צפון אמריקה, אירופה מערבית ומזרחית, או שתיהן, ומאפשרת לנהגים למצוא כתובת מסוימת, נקודת עניין או לחפש יעד על פי קטגוריה של המשתמש תוך כדי שימוש במאגר נתונים מובנה של ה-nüvifone, המורכב ממיליוני נקודות עניין. המכשיר מכוון את הנהג פניה אחר פניה, באמצעות קול ליעד הנבחר. אם הנהג מפספס פניה תוך כדי נסיעה, ה-nüvifone מחשב באופן אוטומטי מחדש את המסלול ומחזיר אותו למסלול, תוך כדי ציון שמות הרחובות בדרך.

ה-nüvifone הוא המכשיר הראשון של גארמין שהינו בעל יכולות חיפוש מקומי של גוגל, המספק את המידע של נקודת העניין מרשת האינטרנט העולמית. משתמשים של ה-nüvifone יכולים לחפש מילות מפתח של "בתי קפה" וגוגל תמיין את התוצאות על סמך המיקום הנוכחי של המשתמש והרלבנטיות. מידע שסופק על ידי גוגל כולל דירוג המקום על פי חוות דעת הגולשים ברשת וכך המשתמשים יכולים לבחור את היעד והמסלול המתאים להם ביותר. בנוסף ה-nüvifone כולל דפדפן אינטרנט עם יכולות מתקדמות והפעלה ע"י מסך מגע.

 

בנושא בטיחות אישית, תכונת ה"איפה אני?" מאפשרת למשתמשים לגעת במסך בכל עת כדי להציג את המיקום המדויק, קואורדינאטות של קו אורך וקו רוחב, הכתובת והצומת הכי קרובה, לבתי חולים , תחנות משטרה ותחנות דלק. ה-nüvifone גם עוזר לנהגים למצוא את המכונית שלהם בנקודה לא מוכרת או חניון צפוף, באופן אוטומט,י על ידי ציון המיקום אחרון של הרכב בזמן ניתוק ה-nüvifone מהעריסה שלו ברכב.

בנוסף לניווט, מכשיר ה-nüvifone כולל גישה ל- "גארמין אונליין", שרות המציע עדכוני מידע בזמן אמת של דיווחי תנועה, מחירי דלק, מחירי מניות, תוצאות ספורט, מבזקי חדשות, אירועים מקומיים ותחזיות מזג אוויר.

ה-nüvifone כולל גם יישומי מולטימדיה בידורית. למכשיר מצלמה מובנית, שבה תתויג כל תמונה באופן אוטומטי עם קואורדינאטות של קו האורך וקו הוחב המדויק של מיקום הצילום. כך יכול הצלם לנווט חזרה למיקום ממנה צולמה התמונה, או לשלוח את התמונה לנמען שיכול גם הוא לנווט ישירות לאותו מיקום. ה-nüvifone גם מספק גישה ישירה למיליוני ציוני דרך וצילומי נוף, הניתנים להשגה דרך האתר של גוגל פאנוראמיו (Panoramio) לשיתוף תמונות. החיפוש של צילום באמצעות אתר פאנוראמיו משפר את ההנאה וההרפתקה שבסיור בעת התמצאות במיקום לא מוכר. פונקציות מולטימדיה נוספות של ה-nüvifone כוללות מצלמת וידאו מובנית, 3MP, 4MPEG ו- AAC.

ההשקה של מכשיר ה-nüvifone תתקיים בתערוכת 3GSM Barcelona בין 11-14 לפברואר 2008.

גארמין מעריכה כי שיווק מכשיר ה-nüvifone תחל מהרבעון השלישי של שנת 2008.

פרטים נוספים לגבי מחיר ושותפי מכירות ייוודעו בעתיד. מידע נוסף על ה-nüvifone בכתובת – www.garmin.com/nuvifone .
לתמונות נוספות ולהודעה הרשמית לעתונות: http://www8.garmin.com/buzz/nuvifone/media_gallery.jsp

לשרשור התגובות בפורום


חלק מהתכנים באתר כוללים מעת לעת קישורים לתוכניות שותפים, שעבורם האתר מקבל עמלה עם רכישה בפועל באמצעותם.
עמלה זו איננה מייקרת את עלות הרכישה של המוצרים.

20:45
  /  
02.02.2008
  
כתב: צבי וורובל, עורך: אלי חבוש

1