סמסונג משיקה את הבלקג´ק במתחם HANDY

חברת סמסונג, באמצעות היבואנית סאני תקשורת בישראל, השיקה אתמול, 22.1.08, בשיתוף עם חנות HANDY ובמתחם הדיזנגוף סנטר, את מכשיר הסמארטפון ...


חברת סמסונג, באמצעות היבואנית סאני תקשורת בישראל, השיקה אתמול, 22.1.08, בשיתוף עם חנות HANDY ובמתחם הדיזנגוף סנטר, את מכשיר הסמארטפון החדש/ישן – הבלקג´ק.
באירוע שרובו ככולו סמסונג, בצבעי כחול לבן ובמיתוג החברה, הציגה חברת סמסונג את מכשיר הבלקג´ק אשר מושק מעתה בארץ ועל הדרך הציגה גם מכשירים נוספים מפס הייצור שלה.

לאחר מספר סיבובים על המכשירים והסברים מנציגות סמסונג החינניות (בלשון המעטה), נפתח האירוע באופן רשמי בהרצאתו של שחר הררי, סמנכ"ל סאני תקשורת אשר הציג את מגוון המכשירים החדשים וגם הסביר את מהות האותיות המצורפות לכל דגם של מכשירי סמסונג (U-Ultra, L-Luxury, G-Gorgeous)

וכן את חלוקת הדגמים לשלוש קטיגוריות לקוחות :

Enjoyment – עבור לקוחות המעוניינים במכשיר שיתן להם הנאה ומשחקיות.
Efficiency – מכשירים למביני דבר המוציאים מהמכשיר את המקסימום האפשרי. לרוב עבור בעלי מקצוע.
Expression – מכשירים מעוצבים, מוחצנים ומאוד טכנולוגיים.
Essential – מכשירים פונקיונליים, פשוטים ואמינים עם דגש על מחיר סביר.

הבלקג´ק שהושק הוא מכשיר מסוג סמארטפון המריץ את מערכת ההפעלה של מיקרוסופט WM5 (ללא צג מגע) והבנוי בצורת candy bar עם מקלדת QWERTY מלאה ופד מספרים לחיוג נוח ומהיר.
כמו כן המכשיר הינו בדור 3.5, בעל WIFI (אינטרנט אלחוטי), בלוטות, אפשרות PUSH MAIL ועוד.
המכשיר מגיע עם כרטיס הרחבה בגודל של 1GB במחיר לצרכן של 2,990 ש"ח.
מלבד זאת, יוכל הצרכן לרכוש לראשונה את תוכנת הניווט לישראל מבית איתוראן GPS (מנוע דסטינטור) אותה משווקת חברת איתוראן בארץ במחיר של 690 ש"ח בלבד.
את התוכנה ראינו עובדת ורצה על המכשיר ואפילו הספקנו לשחק בה לזמן קצר תוך קבלת הסברים מרונן ביתן, מנהל מוצר דסטינטור. את הסקירה לתוכנה עצמה נבצע בקרוב.

 

באותה ההזדמנות יצא לנו גם להכיר את הגרסה השניה של המכשיר שבאופן מקורי משהו גם נקרא BlackJack II. המכשיר השני כולל מסך צג מגע ומערכת הפעלה WM6. מלבד זאת הוא כולל מקלט GPS מובנה, WIFI, מעבד חזק ועוד.
אחד הדברים המעניינים אך לא ממש נחוצים שהוספו בו הוא פד עכבר במקום בו נמצא ה DPAD. באמצעות החלקת האצבע על הפד, סמן העכבר זז בהתאם. השימוש בפד נוח מאוד להפתעתנו הרבה שכן במכשירים אחרים מחברות שונות שניסו להטמיע פד עכבר במכשיר שלהם (ע"ע HP4700) השילוב לא היה מוצלח כל כך.
למרות זאת, איננו סבורים שהפיצ´ר החדש מהווה יותר מגימיק מעניין במכשיר.

מכשירים נוספים שהוצגו באירוע:

 

i450:

מכשיר סליידר הנפתח לשני הכיוונים. בכיוון אחד מתגלה מערכת מקשים לחיוג ובכיוון השני נמצאים הרמקולים ומעין JOG DIAL שתפקידו לנווט בתפריטים.
עוד במכשיר :
HSDPA 3.6Mbps, זכרון 40MB, בלוטות, מערכת הפעלה סימביאן סדרה 60 ועוד.

למפרט המורחב

 

 

 

 

F490:

במכשיר בעל צג מגע גדול. מזכיר בשימושיות שלו (באופן קליל ביותר) את מכשיר האייפון או אם תרצו את ה PRADA של LG. מצלמה 5 מגה פיקסל עם אוטו-פוקוס וזכרון פנימי של 280MB.
מערכת ההפעלה של המכשיר מבוססת פלאש.
עוד במכשיר יציאת טלויזיה, תקשורת BT ועוד.

למפרט המורחב

 

 

 

 

F700:

מכשיר הדומה ומזכיר את ה F490, אלא שכאן נוכל למצוא מקלדת QWERTY נשלפת מצד המכשיר, HSDPA 7.2 (תקשורת מהירה), מצלמה 3 מגה פיקסל עם אוטו-פוקוס.

למפרט המורחב

 

 

 

i560:

מכשיר המתגאה בצג גדול ובעל GPS מובנה. מערכת הפעלה סימביאן מסדרה 60 ותקשורת מהירה HSDPA 3.6Mbps.
עוד במכשיר 150MB זכרון פנימי, תקשורת BT ועוד.

למפרט המורחב

 

 

 

 

L760:

מכשיר דור 3 ההוא מכשיר שמושק בסלקום והוא מסוג ה Mobile Blog, שזה מכשיר דור 3 המאפשר להעלות תמונות וסרטונים הישר לבלוג האישי שלך, לרשתות
החברתיות, לאתרי המידע ושיתוף הקבצים. (Facebook, You-Tube, Flicker).
למכשיר מצלמה של 2MP בעלת זום דיגיטאלי X4, רדיו FM, תמיכה בכרטיס הרחבה מסוג MicroSD, תמיכה בקבצי אופיס ועוד.

 

 

 

בהמשך הערב הרצו יוני קיש, סמנכ"ל אסטרטגיה McCann Eriksson, אשר דיבר על שיווק והתמורות שנעשו במהלך השנים באסטרטגיית השיווק בעולם. לאחר מכן עלה גל בירן, מנהל שותפים עסקיים בחטיבת OEM של מיקרוסופט ישראל, שנתן סקירה על שוק המכשירים בעולם.
את הערב חתם מיכה בורד, סמנכ"ל סלולר באיירון, אשר תמיכת העברית שלה מטמעת במכשיר הבלקג´ק ודיבר על מאפייני המכשיר החדש ומגוון הפעולות שניתן לעשות בו.

תמונות מהאירוע:

 


חלק מהתכנים באתר כוללים מעת לעת קישורים לתוכניות שותפים, שעבורם האתר מקבל עמלה עם רכישה בפועל באמצעותם.
עמלה זו איננה מייקרת את עלות הרכישה של המוצרים.

7:00
  /  
23.01.2008
  
כתב: אלי חבוש, צילום: גיא לוי (GSM-Israel.co.il)

1