Headphones Roundup

השוק הרווי בנגני מוזיקה ניידים יוצר מצב שאנשים משקיעים הרבה מאוד זמן בבחירת הנגן הטוב ביותר, עם סט הפיצ'רים הכי ...


מהפכת המוסיקה הניידת לא התחילה היום, עוד בשנות השמונים כש Sony הוציאה את הוולקמן, כולם ידעו ששוק המוסיקה לא יהיה אותו דבר. אחרי הוולקמן של הקלטות הגיע הדיסקמן ואחריו המינידיסק, עד למצב הנוכחי שבו שולטים בשוק ללא עוררין נגני המוסיקה הדיגיטלים (DAP) שמסוגלים להכיל מספר עצום של שירים בפורמטים מגוונים.

השוק הרווי בנגני מוזיקה ניידים יוצר מצב שאנשים משקיעים הרבה מאוד זמן בבחירת הנגן הטוב ביותר, עם סט הפיצ'רים הכי רחב, אבל שוכחים שאת ה DAP קונים בשביל המוסיקה. לאחר הוצאת סכום לא קטן על נגן איכותי, אני עדיין מבחין באנשים ברחוב מסתובבים עם האוזניות המקוריות שהגיעו עם הנגן הנייד שלהם. אז לא חשוב אם יש לכם iPod ,iAudio או iRiver או כל נגן אחר, היום אני אנסה לשכנע אותכם להשקיע עוד קצת כסף ולשדרג את המרכיב כמעט הכי חשוב בחוויית השמיעה שלכם בנגן הנייד – האוזניות.

בסקירה הזו לקחתי ארבע אוזניות שונות מטווח מחירים נמוך והשוואתי ביניהן בשלוש קטגוריות:
1. איכות השמיעה.
2. ניידות האוזניות (עד כמה קל ופשוט להסתובב איתן התיק / על הראש).
3. אטימות לרעש.

כל האוזניות בסקירה הן אוזניות גדולות, מהסוג שיושב על האוזן ולא אוזניות inear.
האוזניות נבחנו עם iPod דור חמישי 60GB כאשר כל השירים קודדו מדיסקים מקוריים בפורמט Apple Lossless ללא איבוד מידע כלשהו.
חשוב לי להדגיש שאני בעליהן של אוזניות Grado SR80, כך שיכול להיות שאוזניות ה Grado שבסקירה מרגישות לי טבעי על האוזניות בגלל עובדה זו.

אז נתחיל…

Ultrasone iCan

על החברה
חברת Ultrasone הינה חברת אוזניות גרמנית שהוקמה בשנת 1991 ומתמקדת בשוק האוזניות, בין המוצרים שלה אפשר למצוא אוזניות ל DJ, אוזניות למוסיקאים וכמובן לנגנים ניידים.

החברה מתגאה בטכנולוגית ה S-Logic שלה שאמורה לשדרג את חווית השמיעה, לטענת החברה האוזניות מצויידות בטכנולוגית ה S-Logic אשר משדרות את המוסיקה בצורה תלת מיימדית לאוזן ולא כמו שאר האוזניות בשוק שמכוונות את האוזניות לתוך האוזן עצמה, מתוך מחשבה שמכיוון שבשמיעה רגילה אנחנו שומעים את הצלילים מן המרחב, אוזניות שישחזרו את הצליל ההקפי יתנו תחושת צליל אמיתית יותר מצד אחד ויכולת להאזין שעות ארוכות מן הצד השני.

Ultrasone iCan

האוזניות עצמן
ה iCan של Ultrasone הן אוזניות שמיועדות לנגנים ניידים, הן קטנות ומתקפלות (מגיעות עם כיסוי מתכת שהאוזניות יכולות לשבת בתוכו). הכבל של האוזניות דק מאוד ונראה פגיעה למדי. אורי מהחנות של אבי יפה סיפר שהכבל הדק נוצר על מנת למנוע ממשתמשים להפעיל כח על הכבל מכיוון שהאוזניות בעבר היו נפגעות בחיבור בין הכבל לאוזניה ומכיוון שהיום הכבל נראה עדין מאוד משתמשים לא מפעילים עליו כח.

האוזניות מיועדות לשבת על העורף, אך יכולות להיות מולבשות על הראש כמו אוזניות רגילות, בנוסף האוזניות מצויידות במנגנונים להגדלת והקטנת הקשת. אישית לא הצלחתי למצוא דרך שבה האוזניות ישבו לי ממש נוח על האוזנים – אבל אני מניח שאם הייתי יושב איתן עוד כמה שעות הייתי מוצא דרך נוחה ללבוש אותן. האוזניות מגיעות בארבע צבעים שונים. אילו שאני ראיתי היו הלבנות שללא ספק הולכות לא רע עם האייפוד הלבן.

נתונים טכניים

 • התנגדות 35ohms.
 • תחום תדרים 20Hz – 20kHz.
 • פלאג חיבור 3.5 מ"מ מצופה זהב.
 • משקל – 82 גרם.
 • אורך הכבל – 1.15 מ'.
 • קופסת נשיאה ממתכת כלולה באריזה.

הרצועה הראשונה שאיתה שמעתי את האוזניות היתה Everything In Its Right Place של Radiohead מהאלבום Kid A
ההפרדה של האוזניות הללו מצויינת, ניתן בקלות להבחין בין הצלילים השונים והמעברים שלהם בין ימין לשמאל, הבס נשמע טוב, בקלות רבה ניתן היה לעקוב אחרי כל צליל ברצועה בפרוט רב. בשיר Animal של Pearl Jam נשמרת יפה מאוד ההבדלה בין הצלילים אבל הרגשתי שהאוזניות חסרות קצת פאנצ' ושדווקא בשיר רוק כזה הייתי רוצה להרגיש את האוזניות בועטות קצת יותר. הריפים של הגיטארות נשמעו מצויין – שוב ראוי לציין את ההפרדה הטובה של הצלילים.

הרצועה הבאה ששמעתי באוזניות היתה You and your friend של Dire Straits מהאלבום On every street.
כבר מהרגע הראשון מבחינים באיכות הצליל – לכשעצמתי את העיניים יכולתי בקלות לדמיין את עצמי יושב בחדר הבקרה בזמן שה Dire Straits מקליטים בפנים. הפרדה מצויינת של קולות, כל העברת יד על הסריגים של הגיטארה מורגש למרות שדווקא דואט הגיטרות שבסוף הרצועה היה הרבה פחות מרשים ממה שציפיתו – שוב הרגשתי שחסר לאוזניות איזה שהוא פאנצ' ושברגעים שצריך לתת יותר עוצמה הין לא מצליחות לעשות את זה. יכול להיות שבגלל הווליום הנמוך שלהם לא הרגשתי עוצמה.

נקודה שחשוב להדגיש כאן – למרות שישבתי בחדר שקט לגמרי כשהאייפוד שלי על ווליום מקסימלי הצלחתי בקלות לשמוע את עצמי מתקתק על המקלדת – אולי האייפוד לא יכול לסחוב את האוזניות האילו למרות שהאוזניות מיועדות לנגנים ניידים.

בקטגורית הג'ז הרצועה Little Flamenco של Chick Corea מהאלבום Changes נשמעת מצויין. הכלים מאוד טבעיים ומשתלבים מצויין והבמה רחבה למדיי – למרות שכשחליל הצד עולה גבוה, הטרבל מצליח להיות קצת צורמני, כמו ברצועות הקודמות גם כאן הבס לא בועט ובסולו של אבישי, בסוף הרצועה שומעים את הקונטרבס מצויין אבל חסר קצת דחיפה בבס.

הרצועה הבאה של Portishead מהאלבום Dummy. השיר Glory Box נשמע מצויין – נגיעות התקליט נשמעות מצויינות מצליל קרנצי ומתוק, הדואט בין הקול של בט גיבונס לבין הלהקה נשמע טוב מאוד.

ברצועת הרוק הבועט Sweet Child O' Mine של Guns N' Rosses שוב מתגלים היכולות והמוגבלויות של האוזניות האילו – הסולו גיטרה בפתיחה כולל הריפים נשמעים מצויין, אבל אין לאוזניות את היכולת לתת את העוצמה הדרושה כדי לסחוב שיר רוק.

רצועת הסיום The Great Gig in the Sky של PinkFloyd מ Dark Side of the Moon הוציא שוב טרבל צועק מדיי לטעמי – במיוחד כשהרצועה מתחילה להיות עמוסה בצלילים משהו בצלילים הגבוהים הולך לאיבוד.

סיכום
לסיכום חווית השמיעה באוזניות אלו, אפשר לומר שהן נשמעות טוב מאוד, קשת הצלילים וההפרדה טובה מאוד, בתחום הבס האוזניות האילו לא מצטיינות לטעמי ואם אתם טיפוסים של רוק אני לא חשוב שהייתם יוצאים מרוצים מחווית השמיעה עם האוזניות האילו במיוחד מכיוון שהן לא מצליחות להוציא פאנצ' חזק מספיק.
האיזון של האוזניות נשמע לי קצת לוקה בחסר במיוחד הטרבל נוטה לברוח קצת למעלה.עוצמת האוזניות לא חזקה ולכן אני לא בטוח שהן מתאימות לשימוש בקנייון רועש או ברכבת/אוטובוס (שוב מכיוון שאת ביקורת השמיעה ביצעתי בחדר האזנה שקט במיוחד קצת קשה לי לומר זאת בביטחון כי לא בדקתי את האוזניות במצבי אמת).

האטימות של האוזניות לא טובה ואם לוקחים בחשבון את העובדה שהאוזניות הינן בעלות ווליום נמוך למדי, קשה להמליץ עליהן לשמיעה באזורים רועשים – כל עוד אתם בבית או במשרד לא צריכה להיות כל בעיה אבל ברכבת או בקניון רועש האוזניות הללו לא מתאימות.
לגבי הניידות, האוזניות מתקפלות בצורה נוחה ומגיעות עם קופסת נשיאה נוחה וקשיחה.

מחיר בארץ: 699 ש"ח.

AKG K81DJ

על החברה
חברת AKG נוסדה ב 1947 בגרמניה כחברה למוצרי הקלטה כאשר ליין המוצרים שלה כלל את כל הנוגע למוצרי הקלטה לאולפן – בעיקר מיקרופונים. היום החברה הינה חלק מתאגיד Harman International ומשווקת מוצרים בכל העולם (אליפות העולם בכדורגל FIFA 2006 הוקלטה עם הציוד של AKG). בארצנו החל שיווק סדיר של המוצרים שלה והיום ניתן למצוא את האוזניות שהם במגוון חנויות בארץ.

האוזניות עצמן
האוזניות עצמן מתוארות על ידי החברה כאוזניות המיועדות ל DJ במועדונים ואולמות קטנים, הדבר מורגש מייד כששמים את האוזניות על האוזן – הן אטומות למדי ובנוסף כל אוזניה יכולה להסתובב חצי סיבוב מה שמאפשר לשם אותן בסיגנון DJ. האוזניות יושבות נוח מאוד על האוזניים ונותנות תחושה כאילו אפשר לשמוע איתן שעות בנוחות, הן קטנות יותר מהאוזן ולא מכסות את כולה אבל אוטמות טוב מאוד.

נתונים טכניים

 • התנגדות 32ohms.
 • תחום תדרים 16Hz – 24kHz.
 • פלאג חיבור 3.5 מ"מ ומתאם 6.5 מ"מ מצופים זהב.
 • משקל – 150 גרם.
 • אורך הכבל – 2.5 מ'.
 • כוללות תיק נשיאה ומתאם 6.5 מ"מ.
AKG K81DJ

מייד כשהתחילה הרצועה הראשונה (Everything in its Right Place של Radiohead) הרגשתי בס – יכול להיות שזה בגלל האטימה הטובה אבל הבס באוזניות האילו הוא ללא ספק משמעותי. צלילים אחרים שהכרתי שקיימים, קיבלתי תחושה כי לפעמים האוזניה "העלימה" לי אותם.

לאור הבס בטראק הראשון ציפיתי שבטראק השני של Pearl Jam האוזניות יתעלו ויתנו כאן עוצמה טובה, בחלק מחווית השמיעה צדקתי – הבס היה מצויין ללא ספק בכלל אבל כשאדי וואדר התחיל לשיר היתה תחושה שהבס החזק פשוט מעלים אותו קצת.

הרצועה השלישית, Dire Straits You and Your Friend – On Every Street, נשמעת טוב גם באוזניות של AKG למרות שיש שוב תחושה שהבס מעלים לי קצת צלילים – למי שאוהב בס האוזניות האילו מצויינות לטעמי, אך שוב – בשל הבאס החזק דואט הגיטרות קצת נעלם לי.

רצועת הג'ז של Chick Corea נשמעה בסדר – גם כאן הבס נשמע מצויין ובמיוחד נעים היה לשמוע את סולו הקונטרבס של אבישי שנשמע עם נוכחות רבה יותר – למרות שכשהבס התחיל לעלות יותר לכיוון המיד ראנג', הוא פשוט נמוג קצת וכאילו נעלם.

בשיר Glory Box Portishead Dummy קיימת הפרדה בין המוסיקה לסולנית וניתן היה בקלות להבחין בצבע של הצליל של הסולנית אל מול הלהקה למרות שהבס קצת גבוהה מדי לטעמי (כבר דיברתי על הבס?!).

בשיר Sweet Child O' Mine Guns N' Roses Appetite For Destruction סולו גיטרה בהתחלה נשמע טוב למרות שההפרדת הכלים קצת עמומה – שוב במה מצומצמת למדי (בס בס בס). אקסל נשמע לא רע למרות שאין ספק שהצליל המוביל גם בשיר הזה – הוא מעברי הבאס, היה נדמה כי הגיטרה כאילו מנגנת מאחורי מסך.

בשיר The Great Gig in the Sky Pink Floyd Dark Side of the Moon מעברי הבאס נשמעו מצויין בפתיחה – הסולנית נשמעת טוב – הבלאגן של השיר ברור במיוחד כי התופים מאוד ברורים – כל המעבר של מייסון נשמע מצויין כולל מצילתיים מטמטמים וכמובן בס. הרגשתי שאני רוצה להגביר את הסולנית – שהיא תהיה הצליל המרכזי – כאילו היא חבויה מדי.

סיכום
בסה"כ בשביל המחיר האוזניות הללו נותנות תמורה טובה מאוד לטעמי. למי שאוהב בס, האוזניות יתנו לו תחושה טובה מאוד – ובמיוחד כי האוזניות מסוגלות לייצר אטימה טובה למדי (שוב לא בדקתי אותן במצבי אמת כמו רכבת או קניין למשל). הבמה באוזניות האילו קצת מצומצמת ואזור המידראנג' קצת נעלם על חשבון הבס למשמעותי.

האוזניות אוטמות בצורה טובה מאוד גם ללא צורך להגביר את העוצמה שלהן (שגם היא גבוהה למדי). למרות שלא בדקתי את האוזניות בסביבה רועשת מאוד אפשר להניח שהן תוכלנה לספק איכות שמיעה טובה גם במקומות רועשים. האוזניות די גדולות למדי אבל תיק הנשיאה המצורף יעשה את עבודה ויעזור לכם להסתובב איתן.

מחיר בארץ 375 ש"ח.

iGrado

על החברה
חברת Grado הוקמה על ידי Joseph Grado בשנת 1953 בניו יורק שבארה"ב והתמקדה בעיקר ביצור תושבות לתקליטים (phono cartridges). בשנות ה 80 החלה החברה בייצור אוזניות דינאמיות באיכות גבוהה והיום האוזניות הן עיקר היצור של החברה.

האוזניות עצמן
עד יציאת ה iGrado כל האוזניות של החברה יוצרו במפעל שלה בארה"ב. ה iGrado מבוססות על ה SR60 של החברה (האוזניות הזולות ביותר של החברה) אבל במקום להיות מיוצר במפעל החברה בארה"ב – ה iGrado מיוצרות בסין על מנת להוזיל עלויות. שלא כמו שאר הדגמים של Grado, ה iGrado מעוצבים בצורה מודרנית למדי, האוזניות יושבות מאחורי העורף ומגיעות בשחור ובלבן.

iGrado

נתונים טכניים

 • התנגדות 32ohms.
 • תחום תדרים 20Hz – 20kHz.
 • פלאג חיבור 3.5 מ'מ.
 • אורך הכבל – 1.2 מ'.
 • אוזניות דינמיות, פתוחות מצידן החיצוני, הקשת עוברת מאחורי הראש.
 • האוזניות קיימות בצבעים שחור או לבן.
 • הספוגים וכל שאר החלקים ניתנים להחלפה בחלקים מקוריים של החברה.

חווית השמיעה
Everything In Its Right Place Radiohead Kid A
סאונד טוב כמו גם הפרדה בין הצלילים, אבל למרות שמבחינה טכנית האוזניות עובדות טוב, משהו חסר והצליל לא ממש מרגש באוזניות האילו לפחות ברצועה הזו.

Animal Pearl Jam Vs
כשיש בלאגן במוסיקה – האוזניות לא ממש מצליחות להוציא כל כלי בנפרד – בס קצת אנמי. אפשר לומר שה mid range טוב מאוד אבל הטראבל והבאס קצת הולכים לאיבוד. נותנות פאנצ אבל לא ממש חזק.

You And Your Friend Dire Straits On Every Street
ההקלטה המצויינת של האלבום הזה של dire strairs מצליח להוציא מהן יופי של סאונד – הגיטרה נשמעת טוב. דואט הגיטרות נשמע לא רע, למרות שהצליל הרבה שלהם קצת סגור (לעומת ה iCans שבהן הרגשתי כאילו אני יושב בתוך האולפן).

Little Flamenco Chick Corea Change
הרצועה נשמעת בצורה טובה, ההפרדה בין הכלים השונים טובה מאוד, גם הבס עדין אבל נעים לאוזן. המיד רנג' מצויין אבל הטרבל לא מרגשים, אני שומע את כל הקשת של הטרבל, אבל כמו ברצועה של Radio Head – הצלילים שם אבל לא ממש מצליחים לפתוח את החוויה ולרגש.

Glory Box Portishead Dummy
הבס כאן נשמע טוב כמו גם הקול של בט נשמע מצויין כאילו כוונו את האוזניות לפי הקול שלה, אני ממש מרגיש כאילו הקול שלה מצליח להכנס מצויין מבעד למוסיקה העוטפת את השיר. מיקום הקול של בט מצויין – היא ממש נשמעת מעט ימינה מהמרכז.

Sweet Child O' Mine Guns N' Roses Appetite For Destruction
השיר נשמע לא רע – ניתן להבחין יפה בכלים למרות שהם נשמעים דחוסים קצת – כאילו הייתי רוצה לפתוח קצת את הבמה של האוזניות. בחלקים היותר פשוטים, האוזניות מעבירות צליל טו, מה שמרגיש לי שכאשר הצליל נהיה יותר עמוס הבמה המצומצמת מורגשת הרבה יותר.

The Great Gig in the Sky Pink Floyd Dark Side of the Moon
שוב סאונד מצויין עד שמתחיל להיות רועש – ברגע שהזמרת נכנסת יש תחושה שהאוזניות יורדות ברמה – כי יש הרבה מאוד רעש רקע ואני לא מצליח לתפוס כל חלק במוסיקה כי היא גולשת לרמת הרעש.

סיכום
אוזניות מצויינות לטעמי, במיוחד ברמת המחיר הנמוך, האוזניות נוחות ללבישה ומספקות צליל עשיר עם רמת פירוט טובה.
הבמה של האוזניות האילו קצת קטנה וכשהשיר נהיה רועש או מורכב מדי הן נוטות לרדת ברמת הפרוט שלהן.

האוזניות של גרדו אינן אוטמות כלל אבל עוצמת השמיעה מספקת למדי ואני מניח שבמקומות עם רעש בינוני (ברחוב למשל) אפשר יהיה להנות מחווית שמיעה טובה.

האוזניות אינן מגיעות עם תיק נשיאה כלשהו והן לא מתקפלות בשום צורה – אם אין לכם תיק תתכוננו להסתובב איתן על הצוואר כל היום.

מחיר בארץ 250 ש"ח.

Grado SR125

האוזניות עצמן
כמו כל סידרת ה SR של Grado, גם האוזניות האלו מסיביות למדי עם כבל די ארוך, עיצוב הרטרו של האוזניות יכול להיות משהו שיהיה לכם נחמד או לא כל כך – אני אישית אהבתי אותו. האוזניות לא מכסות את כל האוזן והן גם לא אוטמות את האוזניות – מה שאומר שמי שנמצא על ידכם יוכל לשמוע את מה שאתם שומעים.

נתונים טכניים

 • התנגדות 32ohms.
 • תחום תדרים 20Hz – 20kHz.
 • פלאג חיבור 6.5 מ'מ מצופה זהב (חשוב לשים לב שאם רוצים לשמוע את האוזניות האילו עם נגן נייד יש צורך במעביר מ 6.5 מ'מ ל 3.5 מ'מ).
 • אורך הכבל – 2.5 מ'.
Grado SR125

חווית השמיעה
Everything In Its Right Place Radiohead Kid A
הפרדה נעמה – צליל חם וידידותי. בס עדין. טראבל מורגש אך לא מעפיל על השאר (אולי על גבול הצורמני בווליום גבוהה).

Animal Pearl Jam Vs
הבס באוזניות הללו רגוע אבל מורגש, בעוד הגיטרות פאנציות למדי אבל עדיין האוזניות מרגישות מאוד מאוזנות ולא נותנות לאף אחד מהאזורים להתעלות יותר מדי עד כדי להעלים אותו.

You And Your Friend Dire Straits On Every Street
שוב סאונד טוב – למרות שבחלקים השקטים אני יכול לשמוע את עצמי מקליד (לא אוטמות רעשים אבל עם סאונד יותר חזק מה iCans). הגיטרות של קנופלר מקבלות יופי של צלילי וחשיפה – כאילו הקליטו את השיר להיות מושמע עם האוזניות האילו – גם הקול שלו מקבל יופי של במה כאן וכל כלי מנגן בלי להפריע לאחרים. הדואט של הגיטרות נשמע מצויין – אפשר לשמוע את הזזות האצבע על המיתרים.

Little Flamenco Chick Corea Change
הפרדת צלילים טובה מאוד למרות שמשום מה לא מצליחות לרגש ממש ולהעביר את העוצמה של הקטע (אולי מכיוון שהווליום שלהם בקטע הזה לא מספיק חזק). קטע הקונטרבס הרבה פחות בסי אבל כולו באותה עוצמה כולל המשיכות והעליות.

Glory Box Portishead Dummy
סאונד טוב מאוד, מיקום מצויין של בט, איזון מצויין בין הבאס לבין שאר מרכיבי השיר. הקול מאוד קריספי (בבתים של השיר) – גם במהלך השיר אפשר לשמוע את הנגיעות של ה"תקליט" שכאילו מנגן את השיר.

Sweet Child O' Mine Guns N' Roses Appetite For Destruction
השיר נשמע טוב – במה רחבה למרות שהבס הקיים הוא בסיסי ושוב – לא בועט בבטן. (אני אישית אוהב את זה ככה).

The Great Gig in the Sky Pink Floyd Dark Side of the Moon
הפתיחה נמשעת טוב מאוד, ליין הבס מורגש בצורה נעימה מאוד, כל הכלים נמצאים במקום שלהם באיזון יפה מאוד. הבאלגן חוגג אבל ניתן לעקוב אחרי כל אחד מהכלים – הטרבל קצת עוקץ בווליום גבוה).

סיכום
האוזניות הללו נשמעות מצויין, הבס בהן הרבה פחות בועט מב AKG למשל, אבל הרבה יותר טבעי לטעמי ובדיוק במידה הדרושה. הצלילים מאוד נעימים והבמה רחבה, עוצמת האוזניות טובה, אבל אני מניח שבמקומות רועשים יהיה צורך להגביר את הווליום של הנגן למקסימום על מנת להנות מהן.

כל סידרת האוזניות SR של גרדו הן אוזניות פתוחות ולכן הן אינן אוטמות. עוצמת האוזניות טובה ולכן גם בקניון עם ווליום מכוון למקסימום אפשר להנות מהן, אבל עדיין לשמוע מעט רעש חיצוני.

האוזניות הללו הן הכי גדולות בסקירה וקשה להסתובב איתן ללא תיק, אם להוסיף לזה את הכבל העבה והארוך לדעתי ללא תיק, הן הופכות להיות מטרד.

מחיר בארץ 795 ש"ח.

סיכום הסקירה
במהלך הסקירה הזו האזנתי לארבעה זוגות אוזניות בטווח מחירים של 250 ש"ח ועד 800 ש"ח. חשוב לי להדגיש שכל האוזניות נשמעות מצויין ואם מישהו מכם שומע את הנגן הנייד שלו עם האוזניות המקוריות שהגיעו איתו, אז גם האוזניות הפחות טובות כאן עולות עשרות מונים ממה שהוא מכיר (ויצא לי לשמוע את האוזניות של רוב הנגנים שיש היום בשוק). כל זוג אוזניות נותן צליל קצת שונה ולכן חשוב לטעמי לשמוע כמה זוגות לפני שבוחרים מה בדיוק מתאים לכם, חשוב כמובן לשמוע את האוזניות עם המוסיקה שאתם אוהבים לשמוע כי כל אוזניות נותנות ביצועים שונים עם מוסיקה שונה.

חשוב לי להדגיש שאם קניתם נגן מוסיקה באלף ש"ח ויותר, אתם עושים לעצמכם עוול אם אתם מסתובבים עם האוזניות המקוריות ומהסקירה הזו ראיתי שגם בהשקעה של כ 300 ש"ח אפשר לשדרג את חווית השמיעה בצורה דרסטית.

הבדיקה בוצעה באדיבות אבי יפה.

להמשך דיון בנושא הכתבה לחץ כאן.

לבלוג של ניר שגיב (LinkTree) על תחום הניידים


חלק מהתכנים באתר כוללים מעת לעת קישורים לתוכניות שותפים, שעבורם האתר מקבל עמלה עם רכישה בפועל באמצעותם.
עמלה זו איננה מייקרת את עלות הרכישה של המוצרים.

7:00
  /  
03.07.2007
  
כתב: ניר שגיב (LinkTree), ערך: ziv_r

1