הצגה ראשונה – פלזמה 60´ Pioneer PDP607XD

ליאור מספר למישל מ-Ynet על הפלזמה החדשה והגדולה ביותר של פיוניר - 60 אינץ´.לצפיה בסרטון הוידאוכל הזכויות שמורות ל-YNET ו-Hometheater.co.il

המסך PDP 607XD הוא מסך חדש של פיוניר שזה עתה הגיע ארצה.
המסך, דור שביעי לשושלת טכנולוגיות פיוניר PUREBLACK של מסכים מאובזר במקלט DVBT מובנה (שידורי נסיון DVBT נערכו זמן מה בארץ על ידי בזק אך הופסקו וכעת לא ידוע מתי שידורים אלה יחלו, אך יש תוכניות אופרטיביות לשדר כך את הערוצים החופשיים בארץ).

טכנולוגית, הוא אינו קפיצה משמעותית בשיפור יחס הניגודיות של מסכי פיוניר, אשר גם כך מצליחים לייצר גוונים שחורים כהים במיוחד.

פיוניר מצהירים על יחס ניגודיות 4000:1 במסך זה. זה אולי נשמע מעט למי שמאמין למספרים שמודבקים על המסכים שמוצגים בסופרמרקט הקרוב למגוריכם, אולם זה מספר אמיתי ואמין.
כידוע, כל מסך יכול לייצר תמונה בוהקת ובהירה מאוד, האתגר עבור מסכי LCD ופלאזמה הוא היכולת לייצר תמונה אמינה ותלת מימדית בגוונים כהים ובכך מרבית החברות משקיעות את רוב מאמציהם.

מספר חידושים מעניינים במסך כוללים את כיול ISF מובנה. כיול זה מבטיח שהתמונה תואמת לתקנים אשר לפיהם עובדים עורכי ובמאי הסרט, כך שצבעי התמונה יהיו קרובים מאוד למה שראו מפיקי הסרט בהקרנת הבכורה שלו…

המסך הוא בגודל 60", ברזולוצית 1366X768 HD READY (עדיין לא FULL HD), אך יש תאימות לפורמט החדש 1080/24p – אשר כנראה יהיה התקן החדש עבור נגני BLURAY שיוצאים כיום.

מחיר: 59,900 ש"ח

לדיון בפורום לחץ כאן


7:00
  /  
30.03.2007
  
כתב: עפר לאור

1