סיקור תערוכת CES 2007 – חלק ג' (אודיו HIGH END)

המשך סיקור בתמונות של תערוכת CES 2007 אשר נערכת בלאס וגאס, נוואדה - ארה"ב. שליחנו בגולה - מרטין סבג, ממשיך לדווח לנו מהשטח. המראות ...


תצוגת אודיו High-End

השנה הועבר איזור ה-HIGH END AUDIO למלון חדש: VENICIAN, אשר בעצם מדמה את העיר וונציה היפה מבחוץ, גונדולות וכל השאר.
בתוך המלון בלגן:
בשנים הקודמות היה איזור ה-HIGH END ב-ALEXIS PARK מלון שהיה מרוחק ממרכז העניינים של התערוכה, ואיפשר טיול נינוח בין קונדומיניונים בני שתי קומות. החסרון היה נסיעה ארוכה באוטובוס למלון לעומת היתרון ביכולת לטייל באופן מסודר מביתן לביתן ללא כל בעיה.
לצער רבים, המעבר הזה השנה לא עשה טוב לתחום ה-HIGH END באודיו: המלון היה מאורגן כמין סוג של מבוך מסתורי וקשה עד בלתי אפשרי היה לזהות את ההבדל בין חדר של מציג לבין חדר של אורח מלון.
הפיזור גרם לפספוס של מספר רב של חדרים. חברות רבות התלוננו על מספר מבקרים קטן (אחד המציגים סיפר לי על 250 מבקרים בלבד שהגיעו לחדר אחד שביקרתי והתלהבתי ממנו).
חסרון נוסף הוא הסביבה האקוסטית הלא מזהירה. אבל מצד שני, מה ששמעתי שם גורם למה שחשבתי שזה סאונד "טוב" במקומות אחרים להחשב כבר כ "לא רע"…

להלן מבחר תמונות מהתצוגה המגוונת:
רניסנס (מורל USA לשעבר) – רמקול מאוד מיוחד, יורה כלפי מעלה. מרשים ביותר ! ארחיב עליו בהמשך….חלק מהתכנים באתר כוללים מעת לעת קישורים לתוכניות שותפים, שעבורם האתר מקבל עמלה עם רכישה בפועל באמצעותם.
עמלה זו איננה מייקרת את עלות הרכישה של המוצרים.

7:00
  /  
11.01.2007
  
המאמר נכתב על ידי מרטין סבג ונערך על ידי עפר לאור

1