סאנדיסק מכריזה על נגנים חדשים בתערוכת CES

בין המוצרים החדשים ניתן למצוא את נגן הווידאו הנייד הראשון מתוצרת החברה, נגן MP3 אלחוטי עם קישוריות WiFi, פלטפורמת USBTV המאפשרת צפייה ...


נגן הווידאו, ה- Sansa  View, נצר חדש למשפחת נגני ה"סנסה" של סנדיסק, הוא נגן וידאו מבוסס זכרון פלאש, מצוייד בחריץ הרחבה לכרטיסי זכרון וקיבולת של 8 ג'יגה, המאפשרים צפייה של 33 שעות וידאו.
הנגן מצוייד מסך רחב של "4. חוץ מסרטי וידאו ניתן להציג עליו תמונות, להאזין למוסיקה (באמצעות רמקול מובנה) ולצפות במצגות משולבות.
rnמימדים (78.5 x123x16.9) ועובי (1.7 ס"מ)
rnהמחיר הצפוי: פחות מ- 300 דולר.

נגן נוסף שהושק בתערוכה, הוא ה- Sansa Connect, נגן MP3 אלחוטי התומך בטכנולוגיית WiFi, ומאפשר להתחבר למחשב באמצעות רשת אלחוטית ואף לאינטרנט מכל נקודת חיבור "Hot Spot" שקיימת בקניונים, בתי הקפה, מלונות ושאר המקומות. באמצעות החיבור ניתן להוריד ואף לשתף מוזיקה עם נגנים אחרים, מחשבים או ברשת האינטרנט. במכשיר מוטמעות יכולות "קהילתיות" שנועדו לאפשר שיתוף והמלצה על תמונות, שירים וקבצים אחרים בכל מקום שבו יש חיבור רשת אלחוטי.


rnלנגן
מסך צבעוני בגודל של "2.2, וכן חריץ הרחבה לכרטיס microSD™.
rnהנגן, בגרסא בעלת 4 ג'יגה-בייט, יושק בעולם במחיר של פחות מ- 250 דולר בסוף הרבעון הראשון של השנה.
ה- Sansa Express, הוא נגן MP3 נטול כבלים המתחבר ישירות למחשב באמצעות חיבור USB מובנה. הוא מגיע בקיבולת של ג'יגה וכולל חריץ הרחבה לכרטיסי microSD™, רדיו FM ויכולות הקלטה. 

rnהמחיר הצפוי: פחות מ- 60 דולר, זמינות החל ממרץ 2007.

פיתוח נוסף של סנדיסק, הוא פלטפורמת ה- USBTV, המאפשרת באמצעות נגן דמוי דיסק-און-קי, להעביר, ללא קושי וללא צורך בתוכנות צריבה, צורבים, מדיה אופטית ( DVD, CD), או נגני DVD, תוכן ומדיה שהורדו מהאינטרנט, באמצעות חיבור USB רגיל, אל הטלוויזיה – וזאת באמצעות ממשק חיבור מיוחד לטלוויזיה.
rnrn

נגן ה- USBTV, הצפוי להשקה באביב, מתפקד, הלכה למעשה, כנגן הקבצים, מעין "נגן DVD מבוסס פלאש". הוא צפוי להגיע עם עריסה המתחברת ישירות לכל טלוויזיה ושלט רחוק המשולב בנגן עצמו, כך שלאחר הורדת הקבצים , ניתן להציב את הנגן בעריסה ובאמצעות השלט לשלוט ולצפות בתוכן בטלוויזיה הביתית – ממש כמו צפייה בסרט DVD או וידאו רגיל. במהלך התערוכה אף הודיעה סנדיסק כי היא חוברת למיקרוסופט, והחל מהשנה כונני ה- USB שלה יתמכו באפליקציית "ReadyBoost" המוטמעת בגרסת חלונות ויסטה. ReadyBoost אמורה לאפשר שימוש בזיכרון פלאש נייד, המחובר למחשב, כתוספת לזיכרון ה- RAM לצורך עיבוד נתונים ושיפור מהירות ביצועי המחשב.
rnrn

האפליקציה מקצה פעולות חישוב ועיבוד אל כונן ה- USB, כאשר הזיכרון הפנימי של המחשב עסוק בביצוע חישובים אחרים, וכך אמורה לשפר את מהירות עבודת המחשב וביצועי מערכת ההפעלה בהשוואה להקצאה דומה אל הכונן הקשיח של המחשב. תמיכה באפליקציית ReadyBoost תהיה בכל כונני הפלאש של סנדיסק מעל נפח של 1 ג'יגה-בייט, החל מחודש פברואר השנה.
rnrn


rnשת"פ מתמשך עם סוני-אריקסון הביא בתערוכה להכרזה על כרטיס זיכרון זעיר –
Memory Stick Micro, עבור מכשירי הטלפון הסלולריים הדקים מהדור החדש של סוני אריקסון.
rnrn

הכרטיס הזעיר, שגדלו כגודל ציפורן, מכיל 2 ג'יגה-בייט של מידע, שירים, תמונות, סרטוני וידאו וכל תוכן מקוון אחר. באמצעות מתאם ההופך את ה- Memory Stick Micro™ לכרטיס SD רגיל, ניתן להשתמש בו גם עבור מכשירים אחרים תומכי SD, ולהעביר אליו קבצים מהמחשב האישי אל הטלפון.
rnrn

הכרטיס החדש יושק החודש ביפן, ובשאר העולם במהלך הרבעון הראשון של השנה.

ונקנח במעט גאווה מקומית: סנדיסק מעסיקה בישראל כ-800 עובדים הממוקמים בכפר סבא, פתח תקוה, עומר ותפן שבגליל.

חלק מהתכנים באתר כוללים מעת לעת קישורים לתוכניות שותפים, שעבורם האתר מקבל עמלה עם רכישה בפועל באמצעותם.
עמלה זו איננה מייקרת את עלות הרכישה של המוצרים.

1:00
  /  
10.01.2007
  
הידיעה נערכה ע"י LiorC

1