"טרנספורטר" – סטרימר אודיו High-End

חברת Slim Devices הידועה בזכות מוצר ה-"Squeezebox", מוציאה מוצר נוסף המכוון לאודיופיל המחפש תחכום, נוחות וטכנולוגיה מתקדמת ללא ויתור על ...


אז יש לכם מסך LCD באפור יוקרתי ומערכת בגימור אלומיניום עם אורות כחולים מבליחים. המכשיר הבא יהווה תוספת טכנולוגית ועיצובית מושלמת: Transporter. חברת Slim Devices, התבססה על נגן הרשת (אודיו) הפופולרי שלה Squeezebox ופיתחה מוצר חדש ויוקרתי המיועד לניגון פורמטי אודיו שונים דרך הרשת (חוטית ואלחוטית).


rnכפי שניתן לראות, בצד ימין של התצוגה הפלורוסנטית מצויים זוג מחוונים בסגנון "רטרו" של של מגברי שנות השבעים, בצד שמאל מוצג מידע על השיר שמתנגן באותו הזמן.
rnסה"כ מדובר עיצוב אלגנטי המשלב חדש עם נגיעות נוסטלגיות.
rnהמכשיר הינו סטרימר, כלומר, כל המידע (שירים) מאוכסן על כונן קשיח של מחשב הנמצא באחד החדרים בבית, ניתן לארגן את השירים עפ"י סדר רצוי וליצור Playlists. החיבור למחשב מתבצע בעזרת חיבור רשת חוטי (100Mbps) או אלחוטי (802.11g). בנוסף, ניתן להאזין למוסיקה דרך רשת האינטרנט (מאות אתרים המשדרים אינספור שירים) או כונן NAS..
rnרשימת פורמטי הסאונד הנתמכים (דחוסים ולא דחוסים) ארוכה מאוד: Apple Lossless, FLAC, WMA Lossless, AIFF, WAV, PCM, MP3, AAC, Ogg Vorbis, MP2, MusePack, WMA ועוד…

rnהמכשיר מצוייד במעבד RISC 325Mhz, זיכרון פנימי של 64Mb + 16Mb flash, חיבור רשת חוטי + אלחוטי התומך בתקני 802.11g/b עם אנטנה כפולה, האודיופילים ישמחו לשמוע על DAC AK4396 ועל יציאות אנלוגיות RCA+XLR.

rnהמחיר? 2000$ נוצצים.

rnהמכשיר יופץ לחנויות בארה"ב ב-18/09/06 והממהרים יוכלו להזמינו באתר החברה.

דף המוצר באתר החברה

rnrn

שרשור בפורום על המוצר (תודה לאיתי_הגיתי)

סרטוני וידאו על המוצרrnrn7:00
  /  
13.09.2006
  
נכתב ע"י LiorC

1